Autor Wątek: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić  (Przeczytany 11999 razy)

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« dnia: Lutego 27, 2010, 05:39:56 pm »
O znowu, ktoś odszedł :D. Jest więc okazja założyć nowy temat, który będzie skupiał się na tych, którzy opuszaczają to zajebiste forum. Wszystkim, którzy się obrazili z mniej lub bardziej żałosnych powodów, życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! A pozostałych użytkowników forum zachęcam do rozkminiania powodów odejścia kolejnych delikwentów (Moona w tym przypadku). Proponuję rozkminę według zasady:
1. Ksywka nieszczęśnika,
2. Powody odejścia (według tego, który odszedł),
3. Powody odejścia (według innych użytkowników forum),
4. Szacowany czas powrotu,
5. Konsekwencje ewentualnego braku delikwenta na forum

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 27, 2010, 05:43:18 pm »
1. Ksywka nieszczęśnika: Moon
2. Powody odejścia (według tego, który odszedł): Tajemnica
3. Powody odejścia (według innych użytkowników forum): Davidkoz (chłopcze niedobry) xD
4. Szacowany czas powrotu: Jutro :P
5. Nie będzie miał kto dosrywac Cobrze

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 27, 2010, 07:20:53 pm »
Oh jacy Wy ironiczni jesteście. Zupełnie jakbyście naszymi kolegami byli  :)

Po raz kolejny ktoś stara się na siłę mieszać w nie swoje sprawy. To już staje się nieco męczące. Jeżeli chcecie uczestniczyć w życiu forum, to zróbcie z łaski swojej jakiś gest z tej strony, okej? Jeżeli nic nie zrobiliście dla nas ani dla forum, a jedynie przychodzicie i ironizujecie co do naszego życia społecznego, to chyba coś z Wami nie tak? No chyba, że kolegów szukacie, ale komu chcecie zaimponować? Tak szczerze, co Martins masz wspólnego z MKC? Przyjedziesz na zlot? Grasz z nami? Rozmawiasz z nami? Jeżeli odpowiedziałeś "nie" na moje pytania, to w takim razie komu chcesz zaimponować będąc taką pieprzoną ironiczną mendą? Sympatii tym nie zyskasz na forum. Więc proszę przelewaj swoje nastoletnie frustracje na jakieś inne forum w którym uczestniczysz społecznie. Bo jak na razie na tym forum to Ty jesteś duchem, więc proszę uszanuj to, że my się lubimy, piszemy i budujemy to forum. Bo nie wszyscy są jak Ty, że przyjdą, poplują na lewo i prawo, pójdą i wrócą za tydzień. Nie kochany. Niektórzy naprawdę starają się by to forum funkcjonowało. Więc proszę zachowywać się na drugi raz z szacunkiem do pewnych osób. Bo gdyby nie my, tego forum by nie było. A już z pewnością nie utrzymałoby się z takich niezdyscyplinowanych użytkowników jak Ty. Którzy przychodzą raz na tydzień i napiszą jakąś szyderę.

Ja w takim razie też zrobię swoje podpunkty, bo widać Martins bardzo tego pragnie:
1. Martins
5. Żadne konsekwencje. Nic nie wniósł na forum i nie ma tu kolegów. Ani nas to grzeje, ani ziębi

I co, miło? Nie? To proszę na drugi raz być mniejszą mendą forumową. A jak już, to proszę, żebyś miał podstawy do jakichkolwiek szyderstw. Bo jak na razie ich nie masz. Przychodzisz, ziejesz ogniem i myślisz, że jesteś fajny. Wyluzuj Martinsie, albo spotkaj się z nami na piwie i wtedy będziesz mógł gnoić kogo tylko zechcesz. Jednak ja znam takich jak Ty. Znając Wasz gatunek w życiu Twojej twarzy nie zobaczymy, ale Internecik jest dobry. Internecik jest anonimowy.

Jeszcze raz gratulacje. Naprawdę świetna postawa. Jesteś dla nas tak bardzo wartościowy  :) że nawet nie zauważymy jak Ty znikniesz. W przeciwieństwie do Moona, którego brak pogrąży w rozpaczy życie rozrywkowe tego forum. Myślę, że to puenta tego tematu całego.
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2010, 08:17:08 pm wysłana przez Adept »

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 27, 2010, 08:53:50 pm »
Miałem się nie wypowiadać tutaj no ale cóż, wyjątek trzeba zrobić.
Pierwsze pytanie z mojej strony do Martinsa, po co założyłeś ten temat?
Czy naprawdę Cię tak to ciekawi? Czy jesteś jakimś pieprzonym detektywem?
Czemu członkowie forum odchodzą to jest ich własna decyzja i powinniście (Martins i Tomek) uszanować prywatność Moona w tym wypadku.
"Zupełnie jakbyście naszymi kolegami byli", dokładnie, dobrze ująłeś to Adept.
Raz na jakiś czas się zjawiacie i nagle wielkie zainteresowanie.
Kto powinien wiedzieć to wie czemu Moon odszedł z forum, z jakich przyczyn etc. . .
Wróci? To jest jego decyzja, fakt faktem forum ucierpiało na tym no ale mi Moona nie brakuje, w sensie dlatego gdyż prywatnie piszę całe dnie z nim jak z innymi przyjaciółmi którzy wnoszą coś na to forum.
Zakładając ten temat uświadamiasz nam iż, nie jesteś za bardzo rezolutny, w sensie bystry.
Czasami warto się zastanowić choć chwilkę i użyć swojego mózgu, czy warto to zrobić.
MÓZG nie jest na pokaz, lecz powinien do czegoś służyć. Tak? To tyle !

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 27, 2010, 08:54:21 pm »
Temat ciekawy ale Adept ma rację, że nie potrzebujmy ludzi, którzy nic nie wnoszą, a tylko kpią z innych na forum. Dlaczego tak mówię? A dlatego, że:

a) Bodzio -> Twórca, kamień, stolarz
b) Ja, Davidkoz, każdy mnie zna i wie jaki jestem -> mądry, śliczny, prowadzę MK Center
c) Adept -> musi wnosić dobry humor, pokazywać wszystkim chorą rację, uczulony na rozmowy o polityce i wojnie myśli, że jest najzabawniejszym człowiekiem na Ziemi, pedofil, kochanek, rekordzista
d) Cobra -> humor "od tyłu", lubi stawiać błędy ortograficzne, nigdy nie rozumie puenty
e) SlaveMe TortureMe KillMe -> Lord we własnej osobie, niosący zło, nikczemny, zuchwały, chce posiąść władzę
f) Franqey -> pijak o wysokim poziomie inteligencji, nie lubię go, ale lubię, czekamy aż wyleci z tego 10 piętra, "obrońca przyrody"
g) Robaczek -> entliczek pętliczek, Pani zagadka, kocha i uwielbia z odwzajemnieniem Adepta
h) Moon -> ziomek jakich mało, władca dosrania, lubi humor obrazkowy i chciałby być fajniejszy od Adepta, zawsze powie coś na tyle głupiego, że w rezultacie jest to fajnie i śmieszne, autor, kompozytor, duchowy, myśli o życiu
i) Kitana Sindel Tomek -> lubiący dotykać się "te" miejsca, pisarz
j) Piekielny Scorpion -> jestem i mnie nie ma, duch, widmo, "Scorpion" we własnej osobie
k) Ninja-Spectre -> jestem i mnie nie ma part 2, czasem wniosę coś do rozmowy, zamaskowany ninja
l) Rell -> lubijący dmuchane lale, plakaciarz, często mówiący "siemka Davidkoz"
m) Chameleon -> aaa,yyy powracam i znikam i znowu powracam i znikam i jestem Chameleon :P

każdy coś wnosi na forum, każdy kimś tutaj jest i można wiele o tych osobach wypisywać, a teraz:

n) Martins -> "?", "?",  używa wielu brzydkich słów, "?", kłóci się, "?" ...

no właśnie. Tak to pozostawię.


Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 27, 2010, 09:04:27 pm »
Nie rozumiem Adept dlaczzego do mnie nawiązałeś w swoim poście. "Jeżeli nic nie zrobiliście dla nas ani dla forum, a jedynie przychodzicie i ironizujecie co do naszego życia społecznego, to chyba coś z Wami nie tak? No chyba, że kolegów szukacie, ale komu chcecie zaimponować? "
Chcesz mi powiedziec ze ja tez jestem jakis wyalienowany czy cos?

TO SAMO COBRA! :P
Jakos w życiu tego forum uczestnicze :P

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 27, 2010, 09:14:07 pm »
Nawiązałem też to do Ciebie dlatego bo jakbyś miał chodziarz KRZTY szacunku dla przyjaciela (Moona) to byś się nie wypowiadał tutaj, tylko byś zwrócił uwagę temu osobnikowi (martins).
Wiesz? Mogę jedynie stwierdzić że KIEDYŚ uczestniczyłeś i coś wnosiłeś na forum, no może jeszcze coś wnosisz, no ale jak się zjawia raz na 2 tygodnie to do kogo masz pretensje?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 27, 2010, 09:16:09 pm »
Rozumiem Cobra "przyajcielu" (bede to wypominac xD) liczysz każdy dzień kiedy mnie nie ma na forum ;)

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 27, 2010, 09:22:00 pm »
Akurat nie liczę każdego dnia, tylko tak na oko.
I jest tak już od ok. 2 miesięcy. . .
I Ci tylko wypomniałem to, no ale ok :)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 27, 2010, 09:22:49 pm »
Ale chociao mnie pamietasz, nie? xD

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 28, 2010, 12:26:13 am »
1. Ksywka nieszczęśnika - Moon
2. Powody odejścia (według tego, który odszedł) - Spadek poziomu forum poprzez pseudo śmieszne tematy niektórych pseudo użytkowników
3. Powody odejścia (według innych użytkowników forum) - Spadek poziomu forum poprzez pseudo śmieszne tematy niektórych pseudo użytkowników [możesz to wziąć do siebie]
4. Szacowany czas powrotu - Kilak dni o odejściu usera o nicku Martinas
5. Konsekwencje ewentualnego braku delikwenta na forum - Bark dowcipu na poziomie, i żałosna próba przejęcia pałeczki przez Martinasa

I tylko sie martinas spróbuj dopierdolić do moich odpowiedzi.....


Nie będę sie ustosunkowywał do tego tematu bo A. D. i C. już to zrobili...... Z resztą nie pisałem tu jak go zobaczyłem pierwszy raz to i teraz nie będę się produkował. Właściwie ten post i tak jest tylko po to żeby nabijać sobie liczbę postów i przegonić Davidkoza ;)

A trzecia sprawa jest właśnie do Davidkoza
Jak mogłeś mnie, Lorda wymienić jako 5. z kolei??

PS: MOON JEŚLI TO CZYTASZ TO WRACAJ DO NAS BO WIDZISZ CO SIĘ DZIEJE.... CZEKAMY NA CIEBIE............

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 28, 2010, 06:33:44 am »
SlaveMe nie mnie, a Adepta! On już tyle w tym dziale naofftopował, że nikt tego komentować NIE będzie!

Co do kolejności to nie moja wina, a kartek, bo zrobiłem losowanie i patrz! Pech chciał, że najważniejsza trójka wylosowała się pierwsza, a Ty tam dalej. No takie dzieje ;)


Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 28, 2010, 01:30:30 pm »
Ustosunkuję się do wywodów dobrego kolegi wszystkich pozostałych członków forum czyli oczywiście Adepta, ale najpierw wolę wiedzieć, czy po moich wypowiedziach opuści On forum, czy może jednak tym razem zostanie? Wolę wiedzieć wcześniej, bo jestem zgodny, że akurat jego osoba wnosi do tego forum sporo. Mimo że jestem pieprzoną ironiczną mendą, to jednak zależy mi na dobrym funkcjonowaniu forum, a wraz z ewentualnym (kolejnym) odejściem Adepta może się tutaj niewiele dziać.  Czekam na zielone światło...

Przy okazji chciałem podziękować Panu SlaveMe (mimo, że nie byłem z Nim nigdy na piwie, nie jestem jego kumplem, że nie offtopował w założonym przez mnie temacie). Mam też pytanie do (może w zaistniałej sytuacji powinienem mówić per "Pan") Davidkoza: co oznacza stwierdzenie " brzydkie słowa", których rzekomo w nadmiarze używałem ?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 28, 2010, 01:45:01 pm »
Strasznie intelektualna ta wypowiedź, taka jakaś nietypowa i kipiąca ironią... Z osła, konia nie będzie, z taczki samochodu...

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Odchodzę...i co z tym fantem zrobić
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 28, 2010, 02:01:58 pm »
Strasznie intelektualna ta wypowiedź, taka jakaś nietypowa i kipiąca ironią... Z osła, konia nie będzie, z taczki samochodu...

Widzisz, Kitano,Sindel,Tomku. Tyle osób powiedziało mu, że ma dosyć jego żałosnego humoru, a on nadal jak osioł z wikipedią na monitorze tworzy pseudo-naukowe posty mające podwyższyć jego wiek i stan umysłu w naszych oczach :)


Kolegą to ja tutaj jestem tylko dla tych osób, które na to zasłużyli. Jak widać nic nie wyniosłeś z naszych postów Martins, ani nie ustosunkowałeś się do zdania Davidkoza, vide: "nie potrzebujmy ludzi, którzy nic nie wnoszą, a tylko kpią z innych na forum". Sądzę więc, że po prostu nie czytasz ze zrozumieniem, skoro po opiniach stałych bywalców tego forum nadal nie rozumiesz jaki masz problem ze sobą i stajesz okoniem. Życzymy Ci więc dalszych sukcesów na naszym forum  :) Tylko nie komentuj już naszego życia społecznego, bo mam nadzieję, że nasze posty nauczyły Cię, że nie jesteś naszym kolegą by tak mówić, oki? Nu? Dotarło? Naucz się być dobrym użytkownikiem i być w porządku do innych tutaj, albo zawsze będziesz traktowany przez nas z pogardą którą w tym temacie doświadczyłeś. To tyle ode mnie. Powiedzieliśmy co sądzimy o Tobie, a Ty cały czas na siłę starasz się być śmieszny tymi Twoimi pościkami. Nie widzisz, że jedyne z czym nam się kojarzysz to negatywne emocje? Nie sądzisz, że pora się w końcu uspokoić? Wyluzuj człowieku.
« Ostatnia zmiana: Lutego 28, 2010, 02:41:06 pm wysłana przez Adept »