Autor Wątek: konqest  (Przeczytany 2093 razy)

Offline likas

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
konqest
« dnia: Stycznia 23, 2008, 01:59:03 pm »
piszcie tu jak pokonać bo raj cho w mortal kombat deception na qonkueście i zabić staraznika przy moscie bo mnie i moiego kolega jak gramy to coś gada i bah!!!!!!

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: konqest
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 23, 2008, 02:26:57 pm »
...Dobiegniemy do mostu, gdzie okazuje się, że nie możemy przejść gdyż jest tam strażnik, musimy, więc czymś go przekupić. Wracamy się z powrotem aż do poprzedniego mostu (punkt C-6 za mostem). Podchodzimy tam do rzeźnika i rozmawiamy z nim przyciskiem ‘X’. Odbieramy mięso i biegniemy z tym z powrotem do strażnika na moście – jedzeniem go przekupiliśmy. Możemy się już udać za most...

Offline likas

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Odp: konqest
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 23, 2008, 05:19:25 pm »
...Dobiegniemy do mostu, gdzie okazuje się, że nie możemy przejść gdyż jest tam strażnik, musimy, więc czymś go przekupić. Wracamy się z powrotem aż do poprzedniego mostu (punkt C-6 za mostem). Podchodzimy tam do rzeźnika i rozmawiamy z nim przyciskiem ‘X’. Odbieramy mięso i biegniemy z tym z powrotem do strażnika na moście – jedzeniem go przekupiliśmy. Możemy się już udać za most...
dzienki super dzieki dzienki dzienki

Offline likas

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
konqest bo raj cho
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 24, 2008, 11:45:12 am »
mam problem jak przeiść bo raj cho w mortal kombat deception na qonqest

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: konqest
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 24, 2008, 12:35:12 pm »
Zalozyles znowu nowy temat o tym samym więc skleiłem je ze sobą i na przyszłość nie twórz trzeciego tego samego tematu, bo to zaczyna mnie wkurzać. Jesli tutaj nikt nie opisał to nie sądze aby opisal w kolejnym temacie. Czekaj tutaj aż ktoś odpisze. Może będe miał czas to pozniej poszukam bo zaras wychodze do roboty.