Autor Wątek: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......  (Przeczytany 11003 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« dnia: Lipca 10, 2018, 02:55:19 pm »
Sto lat nie zakładałem tematu, więc postanowiłem sprawdzić czy wciąż pamietam jak to sie robi przy okazji nowych niusów o szczegółach obsady rebootu MK. Linka, który wzrucił na szołta Purple Rain wklejam tu co by nie zniknął https://www.cbr.com/mortal-kombat-reboot-character-details-emerge/ [tenxy Rain].

Nie siedze zbytnio na CBR i nie wiem na ile ich newsy sie potwierdzają ale jeśli taki jest pomysł na nowego MK to szykuje się wyśmienita zabawa dla nas - starych fanów:)

Według mnie to bybły fake gdyby nie to, że film powstaje dla New Line Cinema a oni należą do WB, a WB konsekwentnie się pierdoli we łbach od jakiegoś czasu...... 

Jakie wy macie zdanie?

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 10, 2018, 03:39:18 pm »
Ja się zastanawiam czy to będzie film pod grę czy bardziej gra pod film.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 10, 2018, 04:40:39 pm »
Film niech sobie pierdolą jak chcą, przeżyje to.... Mogą tam sobie robić córki, ojców, teściowe, wdowców, family drame i inne bzdury ale grę niech zostwaią prawdziwym mrocznym.... ej chwila.....

A tak serio: Czy ktoś jeszcze czeka na pełnoprawną ekranizację MK? Bo widząc jak Hollywood podchodzi do przenoszenia tytułów na ekran to właśnie tego mogliśmy się spodziewać. Ja nie liczę na MK nawiązującego do historii z pierwszych części od kiedy zobaczyłem Tekkena w kórego wjebali na siłę coś z każdej części gry która wyszła do czsu premiery filmu. I tak po prawdzie choć bardzo bym chciał zobaczyć historię 1-3MK na ekranie zrobioną z rozmachem godnym największy hitów to spoko jest też dla mnie pokazanie nowej opowieści. Tylko że ta wersja z linku to wrzucanie niepotrzebnej nowej postaci z na siłę wymysloną przeszłością w starą historię. Po co?

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 11, 2018, 07:36:20 am »
Taką "ekranizacją" tych pierwszych Mortali jest Story z MK (2011). Wiadomo co innego pełnoprawne kino, a co innego gra na przeciętnym nawet jak na tamten czas poziomie graficznym. Chociaż właśnie z drugiej strony ile można wałkować to samo? Ja liczę na ten powiew świeżości, dodanie czegoś nowego do historii, jakieś informacje o lore świata i inne tego typu smaczki.
Boję się, że ludzie tworzący ten film totalnie oleją gry i zrobią swoją "koncepcję". Już kurwde Hitmana kiedyś tak zrobili. To wyglądał jak Seba spod nocnego i napierdalał jak jakiś terminator. Żadnych własnych koncepcji niezgodnych ze specyfiką świata i panującymi w nim zasadami. Tylko drobne smaczki dla fanów serii, ewentualnie jakieś delikatne podkoloryzowanie pewnych aspektów, żeby film był łatwiejszy w odbiorze dla konsumenta-laika.  ;D

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 12, 2018, 12:58:32 am »
Pierwszy MK był ok, jak już to zrobić od nowa Annihilation czyli coś co nawiązywało by fabularnie do MK3 z zahaczeniem o MK2.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: REBOOT MORTAL KOMBAT - newsy, plotki i inne gówna......
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 14, 2018, 11:27:25 am »
Narazie, z tego co widziałem to Ed tweetował, że wszystko co teraz niby wyszło w kontekście filmu MK to bullshit. Co jest trochę dziwne, bo CBR zawsze uważałem za dobre źródło, wiele z ich newsów się sprawdzało i mieli sporo przecieków np z filmów MCU.

Anyway, są dwie możliwości. ALBO to faktycznie od samego początku był bullshit, co w sumie jest prawdopodobne, bo przecież taki opis postaci to jakiś pierdolony, nieśmieszny żart...

ALBO... fala krytyki jaka spadła po opublikowaniu tego leaku była tak ogromna, że łatwiej się z tego po prostu wycofać rakiem i postawić na 'bezpieczniejszą' opcję.

Ja tam czekam. Miałem tu napisać coś więcej, ale mi się nie chce. Może jak pojawi się jakaś kolejna LEGITNA porcja newsów to skrobnę jakieś wypracowanie ;)