Autor Wątek: MK i inne bijatyki ustępują DoA 2  (Przeczytany 6805 razy)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 24, 2007, 10:38:46 am »
Zgadzam się film był poprostu nudny :). Moim zdaniem chcieli pokazać pare cycków i walk. I stwierdzenie, że "ten film może zagrozić MK1" mnie najprościej mówiąc śmieszy.

Co do MK to jestem fanem, ale to nie znaczy, że można wciskać mi kit np. taki jakim dla mnie okazał się MK: Armageddon.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 24, 2007, 10:41:37 am »
Midway ma siedzibe w USA w Chicago!!! Nie wypowiadam się już na ten temat która gra jest lepsza. Jestem szczęśliwy że mam takie zdanie a  nie inne. :D

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 24, 2007, 11:39:07 am »
To z tą wyspą Midway to była ciekawostka a nie czyjaś nieiwedza :P

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 24, 2007, 01:07:23 pm »
Dobra, skończcie już te wywody gdzie jest siedziba Midway. Może ktoś postarałby się i dał jakieś filmiki z tych gier tj. Tekkena, DOA, SF, VF MK, żeby można było porównać. No i co? Trudno, bo nie można dać filmiku z MKA i z Tekkena 1 i porównywać.
Co wy na to. Wstawcie jakieś filmiki i powiedzcie co na nich lepszego ma dana gra, tak, żeby można to było zauważyć.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 24, 2007, 02:15:37 pm »
Ja powiem tak wystarczy obejrzec tem filmik http://www.gametrailers.com/player/28348.html zeby stwierdzic ,ze moze nie nowa ale stare mortale sa lepsz od tych wszytskich tekenow i.t.p.Ten filmik to wybor 10 najlepszych bijatyk w ktotrym MK2 zaja 4 miejsce i pobil tekena ,SC,DOA i.t.p

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 24, 2007, 04:06:54 pm »
Nooo, wiedziałem, że Mortal mnie nie zawiedzie.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 25, 2007, 11:23:59 am »
Pamiętajmy że ocena gry zeleży od "sentymentu" i odczuć osobistych gracza...

To troche jak z Eurowizja albo innym takim konkursem. (troche dziwne porównanie)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 25, 2007, 11:29:51 am »
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
Pamiętajmy że ocena gry zeleży od "sentymentu" i odczuć osobistych gracza...

To troche jak z Eurowizja albo innym takim konkursem. (troche dziwne porównanie)


Dokładnie. Moim zdaniem takie rankingi są do dupy, chociażby ze względu na to, iż każdy gracz woli co innego. Choć przyznam szczerze, ze wybór na pierwsze miejsce SF3 mnie zaskoczył.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 25, 2007, 12:53:59 pm »
A ja się z wami nie zgadzam, bo np ty KTS jesteś za DOA, a np. ja jestem za MK i tutaj widać ilu fanów przyciąga dana gra, a o to chyba nam chodzi no nie?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 25, 2007, 01:44:59 pm »
Może nie odrazu stoje z DoA ale ma ono swietny system który wartoby włozyć do MK. Chyba każdy sie ze mnazgodzi, a przynajmniej większosc

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 25, 2007, 10:01:22 pm »
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
Może nie odrazu stoje z DoA ale ma ono swietny system który wartoby włozyć do MK. Chyba każdy sie ze mnazgodzi, a przynajmniej większosc

Hmmm, może? NO, ale przyznam, że nowe mortale nie są takie super jak te starsze, ponieważ MK w 2D miało dobry klimat, grywalność i to coś co mnie przyciąga. No, ale MK w 3D też nie jest złe, bo jest kilka fajnych rzeczy. Ja chciałbym, aby MK8 właśnie miało to coś co np. MK2, ale nie wstawiałbym elementow innych gier, bo jest fajnie, ale trochę Midway musi popracować i będzie super.

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 26, 2007, 08:59:45 am »
Dokładnie. Midway musi popracować dodać lub odświeżyć pare pomysłów. To mnie właśnie dobijało w tej "trylogii" na PS2 (MK:DA, Deception, Armageddon), gry wydawane prawie co rok, półtora na tym samym silniczku tylko stopniowo dodawano nowe postacie... po prostu wtedy naprawde wiedziałem że seria umarła.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 26, 2007, 12:26:07 pm »
No dobrze, ale juz nawet zmiana środowiska na "full dostep" bedzie dużą zmiana mogącą miec wpływ na utrate oryginalności.
hmmm....
Tutaj tekken jest najgorszą grą....
Jest wyjscie z jaskini a my nie wpadniemy do niego tylko odbijemy sieo niewidzialną ścianę.
Brak realistyczności.
Np jeśli bedizemy koło bambusowej ściany i kopniemy przeciwnika to on powinien jazłamać i spaśc na trawe na podwórku. A tak sie nei dizeje ścianaodbija go a postać bezsensownie pada na ziemie całym ciałem.
Tutaj to MK i DoA przodują zachowanie isę otoczenia jest realistyczne  i jak walneisz to pęknie albo sie poprostu rozwali. Tak samo z postaciami w MK i w DoA jesli oberwiesz w brzuch postać padnei na kolana, jesli dostaniesz w głowę to padnie na tyłek, jak podstawisz jej haka to padnie na plecy, albo jak komus w DoA (bo w Mk tego nei widziałem) złamiemy nogę to przeciwnik podeprze sie ręką.
To jest piekne... <pop>

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
MK i inne bijatyki ustępują DoA 2
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 26, 2007, 01:19:03 pm »
Cytuj
Tutaj tekken jest najgorszą grą....

Dopisuj przy takich stwierdzeniach , że jest to " Twoje zdanie " . Ja pamiętam jak braliśmy zgrzewki browarów , sporo innego alkoholu i przesiadywaliśmy sylwester grając w Tekkena ;-) dlatego dla kogo najgorsza dla tego najgorsza :P Pozatym ja akurat od gier nie wymagam realności , ma być grywalnie . Pozatym co to jest realność ? Fizyka areny , czy odzwierciedlenie rzeczywistości w grach ? Te pierwsze nie jest ważne , te drugie jest bez sensu ( Bo jak to możliwe żeby Paul Pheonix tyle razy przegrywał z Kumą ;-) [ nie mówiąc już że to walczący niedźwiedź ] ) , akurat gry mają być odskocznią od rzeczywistości i realność to jedna z ostatnich rzeczy jakie od nich oczekuje ;-) . A fizyka otoczenia , jest spoko , ale to detale które jedynie wspomagają główną miodność danej gry . W DoA grałem , ale nic nie przebije Tekkena i Mortal Kombat i jest to tylko moje zdanie :-)