Autor Wątek: Gry  (Przeczytany 16414 razy)

Offline SubZero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Gry
« dnia: Grudnia 17, 2006, 05:39:30 pm »
tutaj piszcie gry które lubicie i polecacie oczywiście polecam MK ale też serie Gothic, LF2 , i wiele wiele więcej są bardzo fajne !

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 17, 2006, 08:26:22 pm »
ja gram w sporo gier i jeszcze wiecej gier ukończyłem 8) , posiadam gry w których nawet nie ruszyłem z braku czasu  :)  Gohtica przeszedłem 1-ke i 2-ke, (dodatek do 2 nie wpadł mi jakoś w ręce)) w 3-ke chyba jeszcze długo nie pogram sobie :lol: . Na PC nie gram, właściwie jak już to online na MAME w Counter Strike i Call of duty: United ofence. Jeśli chodzi o gry konsolowe to jest tego troche  :twisted: gram w Bloodrayne 2 bo jedynka była dobra ( Fatalities :) :),polecam ), Call of Duty 3 i Tony Hawk Project8 no i jeszcze z kumplami w Pes5 i Fife 07  :) i wiele wiele innych w które nie grałem tak jak napisałem z braku czasu a listy ich naprawde nie chce mi się pisać   :wink:

A na PC polecam Painkillera, kozak polskiej produkcji :)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 17, 2006, 10:18:00 pm »
Głównie fallouty i torment

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 17, 2006, 10:19:28 pm »
MK, GTA, TEKKEN, SIMS

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 18, 2006, 01:16:53 am »
O rany spro jest gier, w któe grałem i przeszedłem (nie chcemi się ich wymieniać) ale więcej jest tych, w które nie grałem a mam je (też ich nie wymienie bo naprawde dużo tego) i kurzą się :( Wszystko z powodu braku czasu :x Co do konsolek to grałem (i przeszedłem) Fable, Jade Empire, Sudeki, Baldurs Gate: Dark Alliance, Knights of Tample i Need for Speed UnderGround 2.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 18, 2006, 07:37:56 am »
Ja też nie mam zabardzo czasu na granie. Ale jak już to: prince of persia sands of time i two thrones, oczywiście MK, need for speed, tekken, MGS i grand turismo. Jest tego dużo więcej ale w te najczęściej pykam. Co do PC to tylko w przygodówki.
__________FURY MK_________

Offline PR77

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 18, 2006, 08:00:21 am »
Splinter Cell: Double Agent

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 21, 2007, 04:00:05 am »
Grał ktoś kiedyś w Bio F.R.E.A.K.S.? Musze przyznać, że bardzo dobra gierka Midway'a na dodatek bardzo innowacyjna, grając w nią zauwarzyłem, że jest lekko podobna do MK:D np. rozbudowane areny (niektóre to mają kilka poziomów), płapki (tyle, że nie śmiertelne).  Poza tym Zastanawia mnie tylko jedno, gra wyszła na PSX i N64 a czy wyszła też na PC?

Offline Mc Bob

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 21, 2007, 09:43:01 am »
MK, Polecam GTA SA MP (gra przez neta), GTA VC MP, Call of Duty2, Fife07 (zapraszam na turnieje na forach), NFS-y, Lego Star Wars the original trilogy 2  :wink:

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Total War
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 21, 2007, 11:49:13 am »
jeśli o mnie chodzi poza bijatykami i serią MK jestem maniakiem gier strategicznych ostatnio koktail z mózgu robi mi gra Medival II Total War mnie jako miłośnika historii i strategii ta gra normalnie wywrócila na lewą strone nie wiem jak was

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 21, 2007, 06:21:03 pm »
wszystkie poza mk Armageddon mortale. wszystkie tekkeny poza tag tournament i DR, DoA 1, DoA 3, Gothic 1, Gothic 2, Seria Gta. Silent Hill , Silent Hill 2, Silent Hill 3, King of Fighters (seria), Soul Calibur 1, Soul Calibur 2, Soul Calibur 3, Soul Egde, Tao Feng, Bushido Blade 1, Bushido Blade 2. Całe sims 1, Sims 2, Heroes of Might and Magic 1,Heroes of Might and Magic 2, Heroes of Might and Magic 3, Heroes of Might and Magic 4. i to chyba wszystkie z tych ważniejszych w które nadal ciagle gram.

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 21, 2007, 08:56:26 pm »
Cytat: "Kitana,Sindel,Tomek"
wszystkie poza mk Armageddon mortale. wszystkie tekkeny poza tag tournament i DR.


Nie podobaja ci sie Tekken Tag, oraz najnowszy Dark Resurrection??

Dlamnie sa to dwie gry z lepszych tekkenow.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 21, 2007, 09:25:13 pm »
sorka źle siewyraziłem nie chciałem sieo nich wypowiadac do ich nie posiadam.

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 22, 2007, 12:51:17 pm »
jeśli chodzi o gry które wymieniłeś drogi Kitana,Sindel,Tomek miałem do czynieniaa choć raz z każdą z wymienionych przez ciebie odsłon Heroes zaś na własność posiadam specialną limitowaną wersje HOM&M III jest to złota edycja poza tym spotkalem się jeszcze z Teken III jest dla mnie szczególnie istotnym Tekenem(ahh wspomnienia) i musze przyznać że nadal jednak moją ulubioną bijatyką pozostanie MK tym niemniej zgadzam się z tobą Armagedon nie ma już takiego kopa jak wcześniejsze części myśle(i pisze to jako miłośnik) że w Mortal Kombat slończyły się już pomysły na gre i nie ma sensu tego dlużej ciągnąć moim zdaniem powinni zaprzestać produkcji tej gry na absolutnie genialnej MK 6(Deception) co do Soul kaliburów nie wypowiadam się choć dwójka wydaje mi się graficznie lepsza niż jedynka

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Gry
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 22, 2007, 02:21:44 pm »
Moze i Armageddon kopa nie ma takiego jak Deception, ale jestem zadowolony ze jest, lipunia by byla gdyby zaprzestali na Deception. Ale to fakt pomysłów juz im brakuje, wiec zobaczymy jak wypadnie MK8.