Autor Wątek: Mortal Kombat 9 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 817819 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwca 23, 2009, 12:59:12 pm »
Moja teoria jest taka, że pierwsza prawdziwie gra Mortal Kombat zrobiona w 3d musiała się sprzedać. Mortal Kombat: Deadly Alliane sprzedała się o 200 000 sztuk więcej niż Mortal Kombat Trilogy. Czyli MK:DA kupiła taka sama ilość fanów Mortala + ci którzy byli ciekawi przeniesienia Mortal Kombat w 3d :) Bo od tego wyniku sprzedajność produktu leciała już na łeb na szyję.

Cytuj
A Bo Rai Cho? tez nie jest uznawany za powaznego fightera jednak się go lubi

No chyba nie na tym forum ;P. Z fanów których ja znam i kocham to wszyscy go nienawidzą. Lubi go tylko SlaveMe, ale on ma różne dziwne dewiacje, więc się nie liczy  ;D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwca 23, 2009, 01:01:40 pm »
A jezeli chodzi o ciebie Davidkoz... Ze spodobaly ci sie zawodnicy w rajstopach, to tak sobie mysle czy by ci sie nie spodobalo mieszanke Mortal Kombat z myszkamikami i jego przyjaciolmi, typu "Tom i Jerry" ^^

Adept wszystko pięknie wyjaśnił więc nie mam czego dopisać ale na przyszłość "Ciebie", 'Ci" z wielkiej litery się pisze, to wyraz szacunku z osobą jaką piszesz.

A dwa to Toma i Jerriego lubię tak jak tych facetów w rajstopach ale wypisywanie tutaj takich głupot włączając w to mnie, co ma na celu skompromitowanie mojej osoby jest tutaj nie na miejscu i nie będę tolerował takiego zachowania małolatów. Są inne fora Mortal Kombat dla dzieci. Tutaj są poważniejsze osoby rozmawiające na poważne tematy, wiedzące kiedy i jak można sobie zażartować.

Jak pisałem wcześniej temat dotyczy MK9, przez Ciebie, Twoje porównania i sposób pisania spowodował, że wszyscy, bo nie tylko ja zauważyli, że masz problemy tylko i wyłącznie Ty.

Napiszę krótko -> każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii ale bez złośliwości i specjalnego dogadywania, jeszcze jedno obrażenie kogokolwiek na forum, nawiązanie do nie wiadomo czego i dostajesz bana.

Ahh miało być krótko :)

Wracając do tematu MK9 i Bo' Rai Cho to ja uważam, że jak najbardziej mógłby pojawić się w MK9 o ile mając nadzieję dobra historia na to pozwoli, bo chociaż wiele go nie lubi ma potencjał i jest inny. Oczywiście jedyną jego wadą jest to, że jest zabawną postacią, pierdzi i rzyga no ale można to przecież usunąć, stonować fightera, wpleść w niego więcej mroku, bo jako pijany mistrz daje radę.

Jeszcze taka mała moja uwaga. Prawie nikt nigdy nie pisze jego imienia poprawnie, tak jak wszystkich umiemy pisać bez błędu w Bo' Rai Cho każdy pomija apostrof. Z czego to wynika z lenistwa?

« Ostatnia zmiana: Czerwca 23, 2009, 01:11:31 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 23, 2009, 01:08:43 pm »
Adept no ale przecież pomyśl :P Czy nie masz przyjemności z okładania go ;)
Co prawda jest on jednak zupełnie niepotrzebny tak jak np Gon w T3 czy 1000500 wersji Jacka :P

Offline Mati

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 23, 2009, 02:09:14 pm »
Przynudzacie  :D Moze zle sie wypowiedzialem w tych kopnieciach, bo to dobrze ze tak jest... Jakby mieli usunac rowerek w moim Liu to bym sie zalamal ;( Przepraszam. Ale dokladnie mi chodzi o to ze Tekken sie nie zmienia w stylu gry i klimacie chyba tez... Z drugiej strony po co jezeli dobrze sie sprzedaje. To tylko ulepszanie tego ;]

Czas na Mortal Kombat, aby odzyskalo klase !!!!

Srry Davidkoz  :P

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 23, 2009, 02:33:18 pm »
Nie moge normalnie... Ulepszanie... A pozatym Tekken zmienia klimat np 4 prezentuje całkiem coś innego i jest w miarę poważna bezgłupich Bossów...
Ulepszanie nic nie da...
Gowno leżące na chodniku nie zostanienie kupione, tak samo jak to owiniete kolorownym papierkiem (czytaj ulepszone)... W grach samo ulepszanie nie wystarczy, musi być coś nowego...

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 23, 2009, 06:09:41 pm »
też lubię Bo'Rai Cho

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 23, 2009, 06:54:21 pm »
wiecie co? ciekawa mysl mi wpadla. ciekawe jak odniesie sie boon do tego calego wysypu fighterow. bo z tego co pamietam to stworzyl mk jako opozycje do sf. swoja droga to co robi teraz tobias?

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #67 dnia: Czerwca 23, 2009, 08:27:57 pm »
no a co ma byc? ;) Mortal dalej będzie miał te swoje 897 postaci a sf 100000 ;) takze nie widze problemu i tak nikt nie zginie ;) na dłuzej niz 3-4 edycje ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 23, 2009, 10:35:03 pm »
Ciesze się że nareszcie temat +3|<|<3|\|/\ dobiegł końca.

Jeśli chodzi o MK9 [czy to znaczy ze MKvsDC jest oficjalną ósemką?] nie wyobrażam sobie ze nagle okazuje sie ze między MKII a MK3 był jakiś turniej i teraz nam pokażą co się ta działo. Jeśli byłby to czwarty Mythologies to czemu nie, w sumie to nawet jestem za bo na MK:SM świetnie sie bawiłem; lepiej nie na innych Mortalach 3D mino że chodziłem Liu.
Bo' Rai Cho jest czy tego chcecie czy nie tak jak mówi D. postacią z potencjałem i gdybym miał zrobić listę postaci stworzonych w 3D które mają sie pojawić w MK9 to byłby na pierwszym miejscu. Mi nawet tak bardzo nie przeszkadza jego rzyganie i piardy, chociaż Fatality mogłoby sie bez nich obejść. I zawsze staram sie wstawiać ten cholerny apostrof w jego imieniu tylko czasem nie pamiętam gdzie... :D

Z czego to wynika z lenistwa?

Z pijaństwa....:)

Pozdrawiam wszystkich Myszkamików ........

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 23, 2009, 11:13:08 pm »
A czemu od razu piszecie o nowym turnieju pomiędzy tym z MK2, a 3? może nie będzie to nic nowego tylko wszystko to co już znamy z kilkoma dodatkami. Tak chyba byłoby najlepiej prawda?

Możemy też przypuszczać jakie znajdziemy postacie w MK9, bo jeśli wszystko będzie się działo wokół tych części, to możemy być pewni Reptile, a wykluczyć (mając nadzieję, że nie) Sonię, prawda? Co za tym idzie dostaniemy pewnie mieszankę postaci z MK2 i MK3 co cieszy i powoduje uśmiech na mojej twarzy, bo dzięki temu dostaniemy z całą pewnością mniej nowych, a większość znanych fighterów :)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 23, 2009, 11:23:34 pm »
Piszę tak bo po Edzie można sie wszystkiego spodziewać. kiedyś mu ufałem bezgranicznie ale wole podchodzić do jego słów z rozwagą.... Ostatnim razem jak sie wszyscy mrocznego MK spodziewali to mało co nie których starszych fanów nie przyprawił o zawał srca. Wszyscy to dobrze pamiętamy.... Mam nadzieję że sie rozczaruję miło i będzie tak jak mówisz Davidkoz.

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #71 dnia: Czerwca 23, 2009, 11:34:19 pm »
Myślę, że jednak zrobią coś pomiędzy turniejem 2 i 3 z nową historią. Jeśli planują zarobić kasę (bo to będzie na piedestale a nie szczęście graczy =]) mogą obawiać się następującego scenariusza: młodsi gracze/ludki szukający jakichś innowacji w dziedzinie gier mogą podejść do remake'a starych Mortali z dziwnym swoim rozumowaniem. "A Mortal Kombat II to było w 1992 i w to już się nie gra i można tam piksele liczyć. Pewnie ten remake to jakiś gniot." Wiem, wiem teraz to ja dramatyzuje ale jak się nasłucham w pracy ludzi młodszych o rok ode mnie mówiących mi, że zapomnienie starych gier to naturalna kolej rzeczy to zaczynam powątpiewać w innych nastolatków i mam ochotę pizgnąć klawiaturą ;D Osobiście nie mam przeciwwskazań do nowej historii jak i remake. Cokolwiek byleby z sensem i na temat. 

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #72 dnia: Czerwca 23, 2009, 11:42:19 pm »
Tak, zgadzam się, że nie ważne czy nowy turniej czy ta sama historia byle z sensem i na temat ale nie zgodzę się, że na pewno będzie to nowy turniej bo chcą zarobić kasę. Co ma nowa historia ze skalą sprzedaży wspólnego?

Nawet jak będzie nowa, wspaniała historia, a gra będzie dalej plastikowa to i tak się nie sprzeda. Boon chyba zauważył, że ostatnie produkcje nie poszły tą drogą, bo marna sprzedaż Armageddona, a tym bardziej Deceptiona to śmiech na sali.

Nie ważne czy odświeżą starą czy będzie nowa, ma być klimatycznie i to wystarczy :)

Offline Annihilator

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #73 dnia: Czerwca 23, 2009, 11:59:29 pm »
Co ma nowa historia ze skalą sprzedaży wspólnego?

Nawet jak będzie nowa, wspaniała historia, a gra będzie dalej plastikowa to i tak się nie sprzeda.

Jeśli gra będzie plastikowa a będzie miała dobrą historię będziemy ją kochać ;D (damy zarobić też) A plebs będzie smęcił. Jeśli będzie zajebiście wykonana a na końcu będzie Kata i pare linijek napisanych od niechcenia - ludzie będą zachwyceni (też sypną groszem) a my będziemy płakać. Jednak wybieram pierwszy licząc, że nas jest więcej i to my damy zarobić Midway a on nam wyśle darmowe pocztówki ;D A na poważnie chciałbym, żeby fabuła jak i gra sama w sobie była dobra a zasłużone dulary hamerykańskie na koncie Edzia  :)

Luna

  • Gość
Odp: Mortal Kombat 9
« Odpowiedź #74 dnia: Czerwca 24, 2009, 12:07:26 am »
czujesz nowego mk na silniku killzone?