Autor Wątek: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna  (Przeczytany 160663 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 08, 2018, 03:44:17 pm »
Trailer spoko. Jak dla mnie bardzo przypomina MKX co jest zrozumiałym i bezpiecznym podejściem. Dopóki nie będzie filmu pokazującego walkę nie ma co się wkurzać, że z jakimś pomysłem nie trafii. Mnie też wydaje się, że używanie broni będzie ograniczone do specjali/używaniu elementów otoczenia, choć z drugiej strony skoro mają być różne wersje postaci to czemu nie? Jakoś mi to nie przeszkadza.......

Wgl nie skojarzyłem stroju tego drugiego Scorpiona z tym z MK4. Po "riserczu" fakt jest podobny oprócz maski i to mnie zmyliło.
Ciekawa rzecz, a nikt o tym nie pisał: nie było X-ray'ów........

Możliwe, że ta laska od klepsydry to całkiem nowa postać. Przy okazji strasznie chujowo wygląda w porównaniu do Raidena i obu Scorpionów.

Shao wygląda spoko. Oprócz hełmu. Zawsze mi przeszkadzało, że w każdej części wygląda inaczej.......

Aaaaaa no i niektórym nie podoba się muzyka, a ja powiem, że jest ABSOLUTNIE SPIERDOLONA!!! Kurwa mać co za niedojebaniec to zatwierdził? Który my, kurwa mamy rok?  Ja pierdole..... Ja osobiście nie lubię hip hopu ale jak już chcieli to mogli dojebać jakieś wściekłe rapsy gdzie Murzyni drą mordy na całego, a nie taki spierdolony kał.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 08, 2018, 07:10:40 pm »
Jeśli to jest ta kobieta z zakończenia Jade, to bardzo mi się podoba, jak budowali jej postać. Już w MK9 wiedzieli dokąd to wszystko zmierza i stopniowo, subtelnie przygotowywali pod to grunt. No i będziemy mieli pewnie do czynienia z największą "intrygą" w uniwersum MK, skoro przygotowują nas na to od 8 lat.
Ciekawe też dlaczego akurat Kitanę obrała sobie za cel. Najpierw skontaktowała się z jedną z jej najbliższych osób, aby później właśnie przez Jade pokazywać jej wizje starego timeline'u. Interesująco się to zapowiada, byle tylko nie powciskali do historii jakichś kwiatków, jak to im się już zdarzało.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 08, 2018, 10:16:03 pm »
Mi się wydaje, że NRS już zapomniało o tym endingu Jade, a ta babka to jakiś Elder God, albo nowa postać. Chociaż bardziej stawiam, że to Elder God. Może jakiś strażnik czasu? Przekonamy się.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 08, 2018, 11:37:57 pm »
Przez tą zmodyfikowaną rękę skojarzyło mi się że Shao Kahn będzie powiązany z Onagą

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 09, 2018, 01:01:55 am »
Przez tą zmodyfikowaną rękę skojarzyło mi się że Shao Kahn będzie powiązany z Onagą

Chociaż to tylko DLC to też mam takie wrażenie.
Co do tej kobietki. To podglądałem troszkę YT i jak to jest ta babka od Jade to wydaje mi się, że ta postać będzie chciała przywrócić starą linię czasową. Sugeruję się tu endingiem Kitany z MKX, gdzie ta postać podpuszcza martwą księżniczkę wizją, w której zabija ona Shao Kahna i rządzi mlekiem i miodem plynącą Edenią. Wydaje mi się, że coś w tym jest i sam liczę na taki wątek.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 09, 2018, 11:20:28 am »
Już tak trochę podsumowując spekulacje, co do tej kobitki z trailera, to najpopularniejsze/najbardziej prawdopodobne są 3 hipotezy:

1. Jest to ta sama kobitka, co w zakończeniu Jade z MK9
2. Delia
3. Zupełnie nowa postać (Elder God?)

Może też być tak, że np. ta kobitka z zakończenia Jade pracuje dla tej łysej z trailera (różnice w designie między nimi są znaczące, ale to można oczywiście zrzucić na revamp/redesign i byłoby absoultnie do przyjęcia, gdyby była to ta sama osoba). Naciągane, wiem. Aleee to przecież Mortal Kombat. A ogólnie to może być przecież tak, że NRS znowu nas wszystkich zrobił w jajo i będziemy mega zaskoczeni tożsamością tej osoby (teraz to już odpływam, ale co by było, gdyby była to np. Kitana z innej rzeczywistości? :D)

Historia, wg samych twórców ma być 'time-bending'. Najbardziej logicznym więc wydaje się, że ta postać chce 'naprawić' to co zjebał Raiden, przy okazji wykorzystując (lub np. mamiąc nieprawdziwymi wizjami?) Kitanę. Kitana z kolei może wpłynąć na Liu, przez co rozpocznie się wojna Netherrealm - Earthrealm.
Niestety na ten moment, jest to zgadywanie na zasadzie 'napiszę sobie 50 możliwych scenariuszy, a nuż się jeden sprawdzi i będę się jarał, że wiedziałem przed wszystkimi' :).

Ciekawe czy do 17.01 zupełnie nie mamy się czego spodziewać, czy jednak jakieś wskazówki będą spływać z zakątków internetka.

Btw, co oprócz trmk, twitterka i kanałów na yt (Dynasty, Super, History behind the Warrior) warto śledzić dla newsów/hintów? Discord mnie nie jara niestety :/
Btw 2, może warto już zrobić osobny dział dla MK11, taki jak jest dla X i 9? Ktoś tutaj mógłby to ogarnąć?
Btw 3, czy adminem Mortal Kombat Poland na fb jest ktoś stąd? Możnaby przeprowadzić jakąś akcję-rejestrację, żeby więcej ludzików napłynęło ;)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 09, 2018, 04:11:31 pm »
Btw, co oprócz trmk, twitterka i kanałów na yt (Dynasty, Super, History behind the Warrior) warto śledzić dla newsów/hintów? Discord mnie nie jara niestety :/


W sumie jest jeszcze oficjalna strona MK, chociaż na TT pewnie będą te same informacje tylko szybciej.
Na YT jest też BruskPoet, który robi spoko filmy o Mortalu.

Offline Kornixon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 354
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 09, 2018, 04:38:02 pm »
Z tymi wizjami Kitany układa się to w świetną całość. Kitana pewnie wtedy namówiłaby Liu Kanga do przywrócenia starej linii czasowej. I tu wchodzi wątek z tego przecieku, czyli poszukiwanie przez władców Netherrealm tych artefaktów Starych Bogów.
Co do tej kobietki (tej z wizji Jade i Kitany) to mnie tak naszło i mam nadzieję, że to się spełni. Mianowicie, ta kobieta jest wysłanniczką Shao Kahna ze starej linii czasowej. Bo jak wiadomo tamten Shao Kahn wygrał Armageddon, więc chce teraz powrócić. Fajnie by było gdyby na koniec story taki wykurwisty Shao wrócił. Wtedy byśmy mieli nawet fajnie uzasadniony powrót i niezłego bossa w MK12.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 09, 2018, 10:50:13 pm »
Btw ciekawe czy te artefakty, o ile informacje z przecieków się potwierdzą, nie okażą się Kamidogu (jeśli nie będą traktować komiksu jako kanon, na co mam nadzieję, bo jest tam tyle nieścisłości, że szkoda gadać) i jakoś Onagę w to wplotą.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2018, 10:51:49 pm wysłana przez Filx »

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 10, 2018, 09:44:37 pm »
Trailer przypomina ten z MKX. Zagadką pozostają 2 Scorpiony i ta nowa postać. Muzyka natomiast kompletnie nie pasuje to trailera, ani w ogóle do MK.

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 11, 2018, 09:19:47 am »
Shao Kahn  :o

https://i.imgur.com/ThC2O9M.png

+ jeszcze trochę info (chyba potwierdzone), które wstawiałem w shoucie:

*nowy silnik gry
*nowy system personalizacji (co widać po moim załączonym obrazku z samurajem Shao)
*nowe fatality i nowy 'gore-tech system'
*duży nacisk na multiplayer

Premium edition będzie zawierało:

*metalowe pudełeczko
*6 DLC (nie wiadomo czy włączając Shao) + 6 BattlePass (cokolwiek to jest)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 12, 2018, 10:50:29 am »
Jakkolwiek bez sensu jest ta "japońska zbroja samuraja" Shao to wygląda ładnie :)
I ciekawi mnie jeszcze co nto znaczy "nowe Fatality" bo przecież wiadomo, że będą nowe, a nie kropka w kropkę, więc moze za tym kryje się coś więcej...... albo i nie :P

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 12, 2018, 02:53:52 pm »
I ciekawi mnie jeszcze co nto znaczy "nowe Fatality" bo przecież wiadomo, że będą nowe, a nie kropka w kropkę, więc moze za tym kryje się coś więcej...... albo i nie :P
Będzie fatal złożony z np trzech segmentów jak na trailerze. Będziesz sobie "customizował" każdy z nich np zamiast torpedy przez klatę to spalanie tym portalem od nóg, potem przejazd mieczem dasz po gardle jak pokazali, ale zamiast harpuna przez odcięty pysk, będziesz mógł "zcustomizować" nadziewanie głowy Raidena z rozdziawioną japą na wystającego piekielnego batona po same bile:D

Offline PurpleRain

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 425
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 13, 2018, 09:44:36 am »
Spawn prawdopodobnie będzie jednym z gościnnych fighterów. Todd McFarlane praktycznie potwierdził to podczas AMA na reddicie.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 11 - dyskusja ogólna
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 13, 2018, 11:50:32 am »
nadziewanie głowy Raidena z rozdziawioną japą na wystającego piekielnego batona po same bile:D
Biere pre-order na bank :D