Autor Wątek: O nas.  (Przeczytany 93695 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #405 dnia: Listopada 19, 2012, 12:36:03 pm »
Ave....
Postanowiłem skrobnąć parę słów bo z pewnością umieracie z ciekawości co też wasz wspaniały Slave wyprawia.... Cóż..... jestem człowiekiem starej daty więc ciężko mi się odnaleźć w czasach, że tak zacytuję N.A.S. "cyber-kurwa-techno-gówna" więc postanowiłem działać zgodnie ze prastarą zasadą wampirów: 'jak masz doła bo nie żyjesz i sobie nie radzisz to idź spać i przeczekaj'. Tak więc drzemałem sobie w cyber-zawieszeniu od stycznia jednak zbliżający się koniec roku skłania do refleksji. Refleksje przyszły w postaci starej miłości. Miłości najlepszej bo nie do drugiej osoby lecz do legendy prawie tak starej jak ja sam.... Póki co nie mam czasu na obczajenie wszystkich postów... Jednak mówiąc szczerze .... Mam zajebistą frajdę pisząc ten post..... Aż się zatęskniło za zarywaniem nocy na forum.... Muszę dużo nadrobić...

Wracam.....

Wyczekujcie mnie....

"A gdy przybędzie w proch majestat cesarzy przemieni
Roztrzaska o ziemię armie waleczne i moce nieskończone
Krwią tytanów i bóstw jego zwycięstwo będzie zwieńczone
A z Olimpu chwały wieczystej ostanie się jeno gruz strzaskanych kamieni...."

Offline SmoQ

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Roketto_PL
Odp: O nas.
« Odpowiedź #406 dnia: Kwietnia 15, 2013, 09:13:55 pm »
Jako newbie, nie wypada mi się nie przedstawić...

Mam na imię Damian, mam 17 lat i obecnie uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego o profilu mundurowym. Z natury jestem typowym geekiem, czytam komiksy, ksiażki mangę. Moim naj naj ulubionym pisarzem, jest Stephen King, po prostu uwielbiam jego powieści takie jak: "Misery", czy "Dzieci Kukurydzy". Jak przystało na geeka, gram w masę gier, kocham wręcz bijatyki, najbardziej te w 2d, oraz takie dzie występują panienki z dużymi balonami. Lubują także w grach akcji, w szczególności w serii Uncharted, która wg mnie jest obecnie najbardziej kozacką serią. Oprócz nowych gierek, pogrywam także w retro... Tak, jestem retro zgredem, który lubi sobie "pociupać" Duck Tales na Famicomie. Jestem także wielkim fanem kina w szczególności filmów o tematyce sztuk walk oraz dobrego oldskulowego kina akcji (ach... te Ramba i inne kickboksery). Prócz filmów pełnometrażowych, gustuję także w animacjach każdego typu począwszy od kreskówek kończąc na arcydziełach anime.

To tyle jeśli chodzi o mnie.

PS: Zapomniałem napisać na początku, iż pochodzą ze wsi, ale to jest takie zadupie, że nawet nie pytajcie jak się nazywa, bo i tak mnie nie znajdziecie :P
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2013, 08:40:44 pm wysłana przez SmoQ »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #407 dnia: Kwietnia 15, 2013, 11:31:51 pm »
Wydaje się, że będą z ciebie ludzie (masz sporo zainteresowań). To z jakiej wsi pochodzisz, bo będę cię szukał? Po raz kolejny witam cię na forum w imieniu całego szanownego grona użytkowników!!!

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: O nas.
« Odpowiedź #408 dnia: Lipca 31, 2013, 08:50:43 pm »
Jako newbie, nie wypada mi się nie przedstawić...

Mam na imię Damian, mam 17 lat i obecnie uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego o profilu mundurowym. Z natury jestem typowym geekiem, czytam komiksy, ksiażki mangę. Moim naj naj ulubionym pisarzem, jest Stephen King, po prostu uwielbiam jego powieści takie jak: "Misery", czy "Dzieci Kukurydzy". Jak przystało na geeka, gram w masę gier, kocham wręcz bijatyki, najbardziej te w 2d, oraz takie dzie występują panienki z dużymi balonami. Lubują także w grach akcji, w szczególności w serii Uncharted, która wg mnie jest obecnie najbardziej kozacką serią. Oprócz nowych gierek, pogrywam także w retro... Tak, jestem retro zgredem, który lubi sobie "pociupać" Duck Tales na Famicomie. Jestem także wielkim fanem kina w szczególności filmów o tematyce sztuk walk oraz dobrego oldskulowego kina akcji (ach... te Ramba i inne kickboksery). Prócz filmów pełnometrażowych, gustuję także w animacjach każdego typu począwszy od kreskówek kończąc na arcydziełach anime.

To tyle jeśli chodzi o mnie.

PS: Zapomniałem napisać na początku, iż pochodzą ze wsi, ale to jest takie zadupie, że nawet nie pytajcie jak się nazywa, bo i tak mnie nie znajdziecie :P

W sumie to tak samo jak u mnie z pewnymi różnicami, że ja mało czytam książek (choć bardzo lubię) oraz nie zawsze gram w retro.
No i w sumie wiek ten sam.