Autor Wątek: Pierwsze wrażenia  (Przeczytany 10367 razy)

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 21, 2011, 03:45:45 pm »
A ten patch jest instalowany, jak ma się połączenie z netem na Xboxie?

Tak.

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 21, 2011, 03:55:28 pm »
Wczoraj czytałem wypowiedzi na temat wersji na PS3 i goście mówili,że gra instaluje się na dysk lecz trwa to w locie podczas samej gry,widziałem zdjęcie gdzie przy game data nowego Mortala widniało nieco ponad 1 Giga,dziwna sprawa

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 21, 2011, 04:02:21 pm »
a jak ten zestaw kolekcjonerski się prezentuję ?? ja jeszcze czekam do 28 :((

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 21, 2011, 04:04:06 pm »
Wczoraj czytałem wypowiedzi na temat wersji na PS3 i goście mówili,że gra instaluje się na dysk lecz trwa to w locie podczas samej gry,widziałem zdjęcie gdzie przy game data nowego Mortala widniało nieco ponad 1 Giga,dziwna sprawa
Jeśli mnie pamięć nie myli to tak samo było z MKvsDC. Gram drugi dzień i póki co to tak sięga 8/10 na moje oko;)

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 21, 2011, 04:20:21 pm »
A co zrobic by ominac patch na PS3

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 21, 2011, 04:24:37 pm »
Wcisnąć kółko gdy pojawi ci się o nim info, albo wyłączyć połączenie sieciowe w menu konsoli;)

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 21, 2011, 04:30:18 pm »
Wcisnąć kółko gdy pojawi ci się o nim info, albo wyłączyć połączenie sieciowe w menu konsoli;)
Cieszy mnie to niezmiernie,że jednak gra się instaluje na dysk,wyjaśnia to dlaczego na jednych filmikach wczytuje się dość długo na innych zaś błyskawicznie.ps.co tak w ogóle daje ten patch? nie mam podłączonej do netu

Bodzio

  • Gość
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 22, 2011, 07:13:59 pm »
Ja po kilku godzinach grania jestem zachwycony :) Miałem pewne obawy czy ten system gry mi przypasuje ale nie zawiodłem się. Gra jest szybka, dynamiczna i przede wszystkim sprawia dużo radochy ;) Nawet pady z X360 dają radę - już po kilku walkach można przywyknąć jeśli ktoś wcześniej grał na innej konsoli. To pierwsze moje wrażenia po styczności z grą.

Odnośnie szczegółów i postaci na razie pisał nie będę, trzeba pograć dłużej...

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 23, 2011, 08:18:38 pm »
Pierwsze wrażenia ze ta gra multum opcji i nie wiadomo od czego zacząć wszystkiego po trochu można próbować ale jak się odejdzie od konsoli:D to jest niedosyt ze się czegoś nie spróbowało jeszcze:D i można grac i grac:D Multi jeszcze słabo ograłem:P ale wygląda to nieźle;P chociaż nie wiem czemu wyszukiwanie gry rankingowej tak długo trwa:P Gra jest ogólnie Boska:D

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 29, 2011, 11:15:41 am »
Po prawie tygodniu gry, mogę stwierdzić że nowy mortal mnie nie zawiódł  :) Na pewno nie tak jak poprzednie odsłony. Gra prezentuje się interesująco i zapewne zabierze mi trochę czasu z życia. Ilość opcji jakie zawiera jest imponująca, co potwierdza fakt, że ta gra nie jest tylko na jeden tydzień.

Pierwsze co zrobiłem po odpaleniu gry, to od razu sprawdziłem cały gameplay każdą postacią na dwóch graczy. Jest dynamiczny, sprawny i na pierwszy rzut oka efektowny. Nie należy może do jakoś super rozbudowanego, ale wystarczy aby dawać dużo frajdy. Zanim ogarnie się wszystko jak trzeba, to minie trochę czasu  :) Kolejną rzeczą, którą się zainteresowałem było Story Mode. Jak dla mnie jest to fajny pomysł choć jednak, dość marnie wykonany  ::) Fabuła, została mocno okrojona i zaprezentowana w banalny sposób, szybkimi wstawkami filmowymi pomiędzy dużą ilością często już naciąganego naparzania. Jest to wszystko obszerne ale jednak jak na trzy części MK, za krótkie. Kolejnym elementem, zwracającym moją uwagę jest grafika i animacja gry. Ogólnie nie jest źle, choć pod względem detali można zauważyć sporo niedociągnięć. Gra również nie jest jakos super płynna (mam nadzieje, że jakieś patche to trochę sprostują). Podobają mi się natomiast genialnie dobrane dźwięki pod postacie i areny. Mają one znaczący wpływ na jakoś przyswajanej rozrywki. Bogactwo dodatków w grze, również stoi na wysokim poziomie. Oprócz krypty, są różnego rodzaju mini gierki i challenge Tower, dzięki czemu gra podnosi swój żywot o kilka poziomów. Genialne jest rozwiązanie walk 2na2. Jeszcze do końca nie obeznałem się z nim ale pierwsze wrażenie moje jest zachwycające. Na pewno spędze przy tej formie rozgrywki dużo czasu ze znajomymi  :D Oczywiście na największy plus zasługuje u mnie w grze brutalność, która w końcu jest taka na jaką chyba wszyscy czekaliśmy. Fatali jest sporo i do tego są całkiem pomysłowe. DUŻO krwi i obrażeń. Ciosy specjalne i chwyty zrobione solidnie a nie na odpierdol.

Cała magia MK, znów odżyła! Gra jest wystarczająco dobra, aby była na topie zainteresowania na dość długi czas  ;) Mimo sporych elementów które mi się nie podobają, przyciąga mnie jak żadna inna gra. Mogę z ręką na sercu przyznać, że to co dostaliśmy wystarczy aby zaspokoić mój apetyt na dobrego (w końcu) Mortala.

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 29, 2011, 03:07:24 pm »
a teraz wypowiem sie ja
Gdy odpalilem Mortala bylem pelny zachwytu i niezawiodlem sie na mortalu spelnil moje oczekiwania a nawet je przerosl.Story Mode historia fajna lecz jak dla mnie za krotka i ciagle naparzanie jest nuzace.Postacie duzo ich co jest plusem lecz chcialbym by byla mozliwosc odkrycia tych retro stroi jesli ktos kupil tylko jeden egzemplarz np.ze Scorpionem i chcialby reszte a jak patrzylem na kilka plansz to Reiko,Shinnok,Tanya,Meat,Rain moga sie pojawic w DLC oprocz Kenshiego Kintara Goro(zapewne) i Scarlet,Mini gierki sa bardzo dobre moja ulubiona jest zdecydowanie Test Your Luck ktory jak dla mnie lepszy i ciekawszy jest od zwyklego Laddera jedyny minus tego ze w poza Test Your Luck nie mozna zagrac w inne minigierki.Challenge Tower głowna atrakcja i najwiekszy plus nowego MK zadania sa zroznicowane w niektorych trzeba sie niezle wysilic moim ulubionym jest zadanie w ktorym Baraka i Mileena stoja kolo siebie i rozwalaja Tartakanów.Minusem dla mnie jest to ze wlasnie takie opcje z Towera nie wszczepiono w wersje Ladder lub dla dwoch graczy.Fatality sama śmietanka jednym słowem brutalne krwiste i soczyste są nowe fatale.Babality zostało zrobione super lecz tworcy mogli dac tez Friendshipy i Brutality.Niestety Online sprawdzic nie moglem z wiadomych przyczyn co dla mnie to mega minus.A pojedynki Tag sa naprawde nieziemskie mialem do nich lekka obawe ze nie bedzie wogule mozna wykonac Fatality w tag ale sie mylilem.Plansze jak dla mnie dobre lecz brakuje mi kilku.Kiepsko wykonana została The Bell Tower.I jak dla mnie mozna byloby dac wiecej map ze stage fatality.
Podsumowanie
+Minigierki
+ TAG
+Ilosć postaci
+Challenge Tower
- Krótki Story Mode
-Brak Odblokowania wszystkich Retro stroi
-brak Brutality i Friendship
-Bell Tower
-Na nie wszystkich mapach mozna zrobic Stage Fatality
-Brak minigierke w wersji multi
Ocena ogolna 9/10

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 30, 2011, 10:58:15 am »
a teraz wypowiem sie ja
Gdy odpalilem Mortala bylem pelny zachwytu i niezawiodlem sie na mortalu spelnil moje oczekiwania a nawet je przerosl.Story Mode historia fajna lecz jak dla mnie za krotka i ciagle naparzanie jest nuzace.Postacie duzo ich co jest plusem lecz chcialbym by byla mozliwosc odkrycia tych retro stroi jesli ktos kupil tylko jeden egzemplarz np.ze Scorpionem i chcialby reszte a jak patrzylem na kilka plansz to Reiko,Shinnok,Tanya,Meat,Rain moga sie pojawic w DLC oprocz Kenshiego Kintara Goro(zapewne) i Scarlet,Mini gierki sa bardzo dobre moja ulubiona jest zdecydowanie Test Your Luck ktory jak dla mnie lepszy i ciekawszy jest od zwyklego Laddera jedyny minus tego ze w poza Test Your Luck nie mozna zagrac w inne minigierki.Challenge Tower głowna atrakcja i najwiekszy plus nowego MK zadania sa zroznicowane w niektorych trzeba sie niezle wysilic moim ulubionym jest zadanie w ktorym Baraka i Mileena stoja kolo siebie i rozwalaja Tartakanów.Minusem dla mnie jest to ze wlasnie takie opcje z Towera nie wszczepiono w wersje Ladder lub dla dwoch graczy.Fatality sama śmietanka jednym słowem brutalne krwiste i soczyste są nowe fatale.Babality zostało zrobione super lecz tworcy mogli dac tez Friendshipy i Brutality.Niestety Online sprawdzic nie moglem z wiadomych przyczyn co dla mnie to mega minus.A pojedynki Tag sa naprawde nieziemskie mialem do nich lekka obawe ze nie bedzie wogule mozna wykonac Fatality w tag ale sie mylilem.Plansze jak dla mnie dobre lecz brakuje mi kilku.Kiepsko wykonana została The Bell Tower.I jak dla mnie mozna byloby dac wiecej map ze stage fatality.
Podsumowanie
+Minigierki
+ TAG
+Ilosć postaci
+Challenge Tower
- Krótki Story Mode
-Brak Odblokowania wszystkich Retro stroi
-brak Brutality i Friendship
-Bell Tower
-Na nie wszystkich mapach mozna zrobic Stage Fatality
-Brak minigierke w wersji multi
Ocena ogolna 9/10
Stary czy ty w ogóle miałes do czynienia z j.polskim?

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 30, 2011, 11:08:27 am »
Ta pisałem po prostu na szybko nie miałem czasu by zadbać o interpunkcję

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Pierwsze wrażenia
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 30, 2011, 09:43:09 pm »
Gra jest świetna, płynna i wspaniała z minigierek najbardziej mi się spodobało test your sight, a zwłaszcza dednięcia po nietrafieniu...

Edit : Wichura:

Jakiego byś zrobił stage na coloseum, albo w ogrodach Shanga i coutryard ????
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2011, 08:57:34 pm wysłana przez wawdo »