Autor Wątek: Deception Help Me !!  (Przeczytany 36490 razy)

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Deception Help Me !!
« dnia: Maja 05, 2008, 07:56:04 pm »
Mam pare pytanek, otóż dostałem deceptiona :D I przeszedłem tryb arcade, lecz nie odblokowała  mi się żadna postać (wiec poco go przechodzić ?? ) Co zrobić aby postaci mi się odblokowały ?

Po drugie, MK konquest, jak przejść przez ten pierwszy most ? jak chce przez niego przejść to strażnik mi daje z piechy. Trzeba ćwiczyć u Bo Rai Cho ? czy jak on tam miał.

Proszę o pomoc

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 05, 2008, 08:28:38 pm »
Wprawdzie nie grałem w to, ale z tego co wiem to w tych kryptach sa postacie. Tylko musisz gdzies sprawdzić w których.

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 05, 2008, 08:34:45 pm »
Jak te krypty odblokować?? czy jest inny sposób ?

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 05, 2008, 09:38:47 pm »
Po prostu musisz grać w "Koquest", po nitce do kłębka. Od questu do questu, dokładnie przeszukuj każdy obszar, każdy zakamarek.  Na swojej drodze znajdujesz skrzynie drewniane i złote -  i w nich są klucze dzięki którym możesz odblokować postacie, areny itp.

  Żeby nie zablokować się na jakimś etapie twórcy gry ułatwili nam to słupem światła w kolorze zielonym - sięga aż do nieba - wskazuje on aktualne miejsce w które powinieneś sie udać aby zaliczyć dany etap....

Pozdrawiam i miłej zabawy życzę

PS: Proponuje ustawić sobie niski poziom walk z komputerem przed włączeniem trybu Konquest, bo będzie rzeźnia, jest cholernie trudno ze względu na dodatkowe utrudnienia - mnie to osobiście frustrowało ( grałem na poziomie trudności MAX).
« Ostatnia zmiana: Maja 05, 2008, 09:42:54 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 05, 2008, 10:28:43 pm »
Tak jak pisze Death Dealer i Ninja-Spectre postacie są w trumnach w krypcie a otwiera się je kluczami znalezionymi w konquest (tych trumien nie można kupić ). Gdzieś miałem listę tych najważniejszych jak znajdę to podeśle (chociaż powinny być listy na fanowskich stronach gdzieś widziałem nawet mapki z oznaczeniami skrzyń).
I to jest tak że postać możesz odblokować dopiero jak skończysz z nią trening  :( wiem głupie ale co zrobić....
Są tez takie patenty że niektóre skrzynie pojawiają sie tylko o pewnych porach dnia lub nocy
np ta od Liu jest w Edenii chyba tylko  w jakiś dzień tygodnia przez 1 h..

A jeśli chodzi o typa przy moście to musisz mu zajebać z czara
Żartowałem, sory , tak naprawdę musisz znaleźć kolesie który sprzedaje mięso (sprawdź stragany) i dać je strażnikowi. w późniejszych zadaniach też będzie dużo  korupcji prawie jak u nas...

Pozdrawiam

PS: Hej, tak sobie przypomniałem że jak ja grałem w Konquest to pamiętam ze chyba wszystkich postaci nie znalazłem. Nie kojarzę Goro, Kintaro i Motaro i Sheevy też nie. Z pamięci nie mogę wygrzebać Sektora ale raczej go znalazłem. Gdybyś na nich trafił dasz mi znać? Dzięki

Znalazłem :D:
EARTHREALM:
- Kenshi       - C-3  trumna ON
- Kira           - H-2  trumna SH
NETHERREALM:
- Sindel        - D-1  między 9pm a 4am  trumna SJ
CHAOSREALM:
- Havik         - H-4  trumna JS
OUTWORLD:
- Raiden        - E-3  trumna MA
- Li Mei         - F-7  trumna PD
- Tanya        - A-3 między 7pm a 12am trumna DI
ORDERREALM:
- Hotaru        - H-1 między 4am a 2 pm trumna OJ
EDENIA:
- Liu Kang      - G-8 trumna OT tylko w piątek o 12am

Jeśli chodzi o Jade i Noob-Smoke'a to nie musisz mieć klucza tylko kasę
Jade - trumna OI za 2417 Jade Koinsów
Noob-Smoke - trumna DM za 3642 Onyxowych Koinsów
Żeby zagrać Shujinko musisz ukończyć Konquest...
Good Luck and Good F**k  :D ;)

Powodzenia
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2008, 12:05:33 am wysłana przez SlaveMe TortueMe KillMe »

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 06, 2008, 10:44:53 am »

Nie kojarzę Goro, Kintaro i Motaro i Sheevy też nie.

Teraz to mi jak to się mówi "zabiłeś ćwieka" bo kiedys pożyczyłem mojego xboxa kumplowi i on odblokował wszystkie postacie (z wyjątkiem nieszczęsnego Liu Kanga) ale za cholrę nie pamiętam żeby były tam takie postacie jak Goro czy Motaro.... Wręcz jestem pewny, że ich nie było w deception i Deadly Alliance. wiem, że w wersji Wii był Shao Kahn...
Ale jeżeli te postacie faktycznie są to chętnie je odblokuję.

PS: Ja własnie przechodzę sobie Konquest :) straciłem zapisy, a chce odblokować wszystkie areny i kilka postaci.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 06, 2008, 11:48:40 am »
Ale jemu chyba chodziło oto ,czy spotkales takie postacie w Conquescie a nie czy ich odblokowales ;D.Jezeli chodzi o mnie to tak Goro i Kintaro nie spoatkalem ,ale kiedys jednym z domkow znanalzem trupa Sheevy :).Co do Sektora mozna go znalesc gdzies w Edeni.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 06, 2008, 02:22:53 pm »
Dantos masz rację
Sory D.Dealer może sie źle wyraziłem....Chodziło mi o spotkanie postaci w konquest mode, w końcu Boon mówił że będzie można spotkać wszystkie postacie jakie kiedykolwiek pojawiły sie w serii.
A Shao można spotkać bez problemu w Outworld

PS: Death Dealer, postacie masz wyżej a areny podeślę ale wieczorkiem bo teraz nie mam tajma za bardzo.

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 06, 2008, 02:45:27 pm »
Jeszcze 2 pytanka, jak grać w alternatywnych ciuszkach ? bo dla scorpa odblokowałem i czy muszę przechodzić wszystkie trening u bo rai cho. Bo ten drugi trening w ogóle jest z kosmosu jest kombinacja: kwadrat, kwadrat, trójkąt, kółko i nie można zrobic bo po trójkącie sie zatrzymuje i kopie po czasie ;/

Znalazłem kolesia od straganu z mięsem, jak to mięso dać strażnikowi skoro sprzedawca mi nie dał ??
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2008, 02:50:00 pm wysłana przez Jedu Sindel »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 06, 2008, 02:52:08 pm »
Aby wybrac alternatywny stroj musisz wybierac daną postac po przez naciśnięcie przycisku start

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 06, 2008, 03:07:58 pm »
ok thx a to mięso ?? jak je wziąść ?

Offline Śledziks

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #11 dnia: Maja 06, 2008, 05:37:47 pm »
Podchodzisz do gościa co ma to mięso, dajesz żeby pogadali on je da, idziesz do strażnika, dajesz żeby pogadali i już  :)

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 06, 2008, 06:54:25 pm »
Gadam z tym rzeźnikiem i kupa, nie daje mi żadnego mięsa, w plecaku mam jakiś list i jeden klucz i to wszystko, aha a tak poza tym to odblokowałem Jade i alternatywny ciuszek dla Kiry - muszę się pochwalić

PS. Aha i czy trzeba wszystkie treningi np. u bo rai cho wykonywać ?
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2008, 06:56:12 pm wysłana przez Jedu Sindel »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 06, 2008, 08:36:55 pm »
Owacje na stojąco za Jade:D
Nie pamiętam co z tym rzeźnikiem było, kurde jakbym miał to bym zagrał....
Może musisz jakieś zadanie dla niego odwalić albo zwyczajnie podpieprzyć to mięso. Shujinko święty  nie jest a "Show Must Go On"

Niestety musisz przechodzić te treningi bo one pchają fabułę do przodu.(chociaż sam już nie wiem bo ja jak nie mogłem kogoś przejść to to olewałem i wracałem później do niego)

A z kim teraz trenujesz? Potem to dopiero będą kombinacje, pamiętam że się męczyłem z Raidenem, a pół ekranu miał te kombosy.....

Offline Śledziks

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 32
    • Zobacz profil
Odp: Deception Help Me !!
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 06, 2008, 08:49:13 pm »
Musisz zaliczyć wszystkie treningi, może to właśnie dlatego od rzeźnika nie dostajesz mięcha. Jestem prawie pewien że trzeba zrobić tak jak napisałem wcześniej.