Autor Wątek: Polska liga Mortal Kombat  (Przeczytany 9364 razy)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Polska liga Mortal Kombat
« dnia: Lipca 13, 2008, 10:28:48 pm »
Od dzisiaj rusza Polska liga Mortal Kombat. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszam na Mortal Kombat Center. Ten temat służy, do wszelkiego rodzaju tematów związych z ideą PLMK.

Statystyki i ranking prowadzony będzie na bieżąco, więc praktycznie powinien on dać realne odzwierciedlenie, kto jest aktywnym graczem w Mortal Kombat, a kto NAJLEPSZYM.

Zapraszam nie wszystkich, ale tych którzy naprawdę chcą grać przez internet w Mortal Kombat I , oraz Mortal Kombat II :)

Pozdrawiam, Adept

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 14, 2008, 11:32:22 am »
A dlaczego nie MK3? Co to, mortalowy rasizm? Dawajcie wszystkie MK z UMK3 włącznie jak już coś. W ogóle, kto to wszystko organizuje ty Adept? OMG, życzę powodzenia bo to bardzo ci się przyda.

edit:

Myślę że pomysł z ligą nie wypali, natomiast dobrze że wkońcu ktoś pomyślał i zrobił ladder. Ciekawe jak to wszystko się potoczy, chociaż to zależy od organizatorów bo wymyśleć ligę i napisać regulamin to jeszcze nie wszystko.

BTW Gdzie się można zapisać do rankingu?
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2008, 11:41:29 am wysłana przez LK-9T9 »

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 14, 2008, 12:06:00 pm »
Hehe trochę to wszystko przekombinowane ; p


Luna

  • Gość
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 14, 2008, 12:57:44 pm »
Mnie tylko powiedzcie co gdzie i jak i gram:D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 14, 2008, 06:16:49 pm »
Cytuj
A dlaczego nie MK3? Co to, mortalowy rasizm?
Nie rozumiem co ma dyskryminacja rasowa , do wyboru dwóch części Mortal Kombat . Wybraliśmy Mortal Kombat I oraz Mortal Kombat II bo przez większość z tego forum uznawane są one za najlepsze z wszystkich części Smoczej serii . Mortal Kombat III narazie nie zostało objęte patronatem , ale w przyszłości być może , bo bardzo kocham tą część

Cytuj
W ogóle, kto to wszystko organizuje ty Adept?
Mortal Kombat Center

Cytuj
OMG, życzę powodzenia bo to bardzo ci się przyda
Nic mi się nie przyda . Dzisiaj ruszają pierwsze potyczki które już znajdą się w " Rankingu Ogólnym " , a liga powoli się rozwija

Adept

Ps. Zapisujesz się nawet i w tym temacie

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 14, 2008, 08:04:55 pm »
Ps. Zapisujesz się nawet i w tym temacie

O jak fajnie, tylko z kim ja mam grać? Gra ktoś oprócz mnie?

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 14, 2008, 08:49:45 pm »
O jak fajnie, tylko z kim ja mam grać? Gra ktoś oprócz mnie?

Na dniach pełna lista

A co do Mortal Kombat III , to w sumie masz rację . Liga w MK III raczej nie przejdzie , ale Ranking ogólny można by zrobić . Tylko jak myślisz w którą część ? Ultimate czy MK III ? Ja bym się skłaniał ku UMK III . I swoją drogą to z chęcią pogram o każdej porze w trójkę , więc jak coś , to wal do mnie na gadu :-) Dzisiaj stoczyłem z 60 walk w UMK III , coś pięknego
« Ostatnia zmiana: Lipca 14, 2008, 08:51:53 pm wysłana przez Adept »

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 14, 2008, 09:21:13 pm »
Wszystko to, na łeb na szyje...  ::) Dobrze że są chęci, ale najpierw wypadało by zorganizować na takie coś graczy, bo 5 osób na takie przedsięwzięcie, to stanowczo za mało. Jak będzie 20 osób to się zastanowię nad udziałem, bo jak na obecną chwilę można jedynie się pobawić w mały turniej ( wiem to z własnego doświadczenia bo już wiele razy próbowałem organizować takie coś i najwięcej padło 10 graczy )

Jest wiele rzeczy które w tej chwili mnie odpychają, aby brać w tym udział  :-\ Jeśli liga pójdzie lepiej niż na forum SMK to się na pewno zapiszę  ;)

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 14, 2008, 10:51:26 pm »
Chodzi o to że w ogóle lipa z ligą, i tak zapisze się mało osób z czego kilka rozegra wszystkie swoje mecze a reszta i tak odpadnie bo im się znudzi. Moim zdaniem, żaden z tych pomysłow na dłuższą metę nie wypali. Jedyny sens widzę w szybkich turniejach dla max 6 osób, np. robimy ustawkę w jakiś konkretny dzień i gramy każdy z każdym do 10 walk, kto wygra więcej ten przechodzi dalej (przegrani odpadają) i tak aż do finału. Myślę że wszystko nie trwało by więcej niż 2h i można by je robić np. co tydzień w inną grę. Co wy na to?

Jest wiele rzeczy które w tej chwili mnie odpychają, aby brać w tym udział  :-\ Jeśli liga pójdzie lepiej niż na forum SMK to się na pewno zapiszę  ;)

Nie pindol, na SMK tylko my rozegraliśmy wszystkie mecze. Nie zniechecaj się i graj dalej! Może tu się zbierze lepsza ekipa.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 14, 2008, 11:02:30 pm »
to, że się kiedyś nie udało czy gdzieś tam na jakims forum nie znaczy, że nam się nie uda!!!

LUDZIE CO TO ZA PESYMIZM?

jak macie takie podejście do Mortal Kombat, wsyzstko bierzecie pesymistycznie to co tutaj wogóle robicie?

Zobaczymy jak się wszystko potoczy, jestem dobrej myśli, Adept, ja i MK Center  :)


Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 15, 2008, 03:01:29 am »
Nie wiem , nikt nikogo grać nie zmusza . Ja nie liczę na tłumy , ja liczę na namiastkę tego co uświadczają gracze dajmy na to Starcrafta . Mamy ranking , mamy statystyki , jest okej . Liga może się udać , lecz nie musi . Nikt nie umrze jeżeli nie wypali , ani też nic się nie polepszy od Waszych głosów pesynizmu . Poprostu liga zacznie funkcjonować i zobaczymy jak się rozkręci .

Na tę chwilę , ruszył " Ranking Oficjalny " . Wyniki starć zostały wrzucone do tabeli : http://mkc.honmaru.pl/liga/ogolny_mk.htm . Osoby które toczą ze sobą boje w Mortal Kombat jak chcą się znaleźć w rankingu , niech podsyłają informacje na temat wyników pojedynków na mail : [email protected] . Prosiłbym o obustronne zapewnienia , aby nie było nieporozumień . W sensie : ktoś wysyła info , druga osoba " Y " daje mi znać , iż autoryzuje wypowiedź Pana " X " uprawomocniając w ten sposób oświadczenie .

Pozdrawiam , kronikarz Adept

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 15, 2008, 10:43:17 am »
to, że się kiedyś nie udało czy gdzieś tam na jakims forum nie znaczy, że nam się nie uda!!!

LUDZIE CO TO ZA PESYMIZM?

Tutaj były chyba nawet 2 próby zorganizowania turnieju i wyszła lipa  :-\
Ja nie jestem pesymistą tylko realistą. Widzie jak to wszystko wygląda i jak się toczy od paru lat i wątpię czy wogle turniej wypali a co dopiero liga. Próbowałem zrobić takie coś już chyba 5 razy i zawsze mimo to za każdym miałem chęci, ale też zawsze taki LK mnie zniechęcał do nich  ;D I teraz jak widać zauważyłem to co on widzi... Jeśli stanie się cud i uzbiera się mocne 10 osób i będzie grać regularnie to zwrócę honor i na pewno się zapiszę.

Dla przykładu: na SMK zgłosiło się do ligi ponad 10 osób a normalnie grało tylko 5-7 z czego teraz zostały chyba 3 osoby  :'(
« Ostatnia zmiana: Lipca 15, 2008, 10:45:03 am wysłana przez Hero »

Offline Hateous[BL]

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Strenght And Glory.
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 17, 2008, 08:28:42 am »
Ja bym z chęcią wziął udział w PLMK:D

Offline Hateous[BL]

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Strenght And Glory.
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 18, 2008, 10:11:20 am »
I tak dzięki pomocy Adepta, gram już w MK2:D Dzięki wielkie:D

Offline Hateous[BL]

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 5
  • Strenght And Glory.
    • Zobacz profil
Odp: Polska liga Mortal Kombat
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 18, 2008, 07:16:19 pm »
A czy MKC pomyślałoby na turnieju MK4? Jesli to możliwe:D