Autor Wątek: Postacie: Sonya  (Przeczytany 5625 razy)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Postacie: Sonya
« dnia: Marca 11, 2011, 01:39:31 pm »

Sonya Blade
jest jednym z głównych bohaterów MK serii. Jest członkiem elitarnych sił specjalnych Stanów Zjednoczonych.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 15, 2011, 06:51:04 pm wysłana przez ReVille »

Offline wawdo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 170
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sonya
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 31, 2011, 01:54:00 pm »
W tej części prezentuje się świetnie, powiem więcej, wspaniale. Ogólnie nie lubię nią grać, ale i tak fatalki są wspaniałe (zwłaszcza pierwszy) i X-ray. Po prostu tłucze przeciwnika to na prawo, to na lewo - świetnie.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sonya
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 13, 2011, 11:11:14 am »
Czy jest tu ktoś, kto próbuje cokolwiek z Sonyą, ponieważ mój sentyment do tej Pani pozostał taki sam, gdy byłem małym chłopcem i zacząłem przygodę z MK, więc kontynuując swoją emocjonalną więź od czasu do czasu coś tam próbuję w practise mode nią pstryknąć.

Praktycznie wszystko wchodzi u niej na high, nic ciekawego na mid, czy low, albo po prostu ja nie umiem w kto grać (i chyba to jest najlepsze stwierdzenie). Jedyny jej dobry juggle starter to t+trójkąt, kwadrat, p+trójkąt, którym możemy zaczynać kombo, albo wrzucać go w środku, aby dodatkowo wyrzucić na dodatkowe obrażenia przeciwnika. Mam wrażenie, że jej X-ray wraz z kombosem zbiera tyle co nic energii, a więc lepiej zużyć pasek na wzmocnienie Leg Grab, który po wzmocnieniu zabiera o 6% energii więcej. Sonya ma też tą przewagę, jak i kilku innych, że może zaczynać komba Air Flopem, który przyśpieszy atak z powietrza i dodatkowo wrzuci parę procent.

Chciałbym się znać na bijatykach, ale nigdy się na nich nie znałem, grałem zawsze for fun i teraz może i żałuję, a może i nie żałuję. Poćwiczę Sonyą trochę bardziej i się odezwę ;)

Offline ReVille

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 573
    • Zobacz profil
  • PSN ID: reville123
Odp: Postacie: Sonya
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 15, 2011, 06:35:33 pm »
Bardzo ładne zdjęcie, musiałem je tu zamieścić  ^-^

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Postacie: Sonya
« Odpowiedź #4 dnia: Września 03, 2011, 06:39:10 pm »
Na tym obrazku wygląda świetnie.