Autor Wątek: Kolor  (Przeczytany 3316 razy)

Offline joleke22

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: joleke22
Kolor
« dnia: Września 25, 2011, 02:44:17 pm »
Witam zawsze zastanawiało czemu niekiedy gdy gram z kims po sieci gdy wybiera postac inna niz ja gram ma ona inny kolor najcześciej bardziej ciemny czy jest to losowe czy mozne istnieje jakis sposób na wybranie koloru kostiumu ?

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Kolor
« Odpowiedź #1 dnia: Września 25, 2011, 03:27:56 pm »
Musisz nacisnąć START by wybierać kostiumy, a następnie przy wybranym kostiumie znów nacisnąć START.
O dziwo, alternatywny kolor stroju nie wybiera się, jeśli ma się jeden kostium. Trzeba mieć co najmniej dwa stroje. Dlatego też aby mieć ciemniejszą wersję stroju Cyber Sub-Zero trzeba kupić Freddy'ego z Sub-Zero z MK3 i Cyber Sub-Zero w stroju robota MK3.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Kolor
« Odpowiedź #2 dnia: Września 25, 2011, 07:59:04 pm »
Akurat aby mieć kostium z MK3 dla Sub-Zero nie musisz mieć Freddiego. Ale tak jak wspomniał Kokoju. Naciskasz START i później wybierasz kostium (należy mieć 2) i znowu naciskasz START.

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Kolor
« Odpowiedź #3 dnia: Września 25, 2011, 08:46:35 pm »
Cytuj
Akurat aby mieć kostium z MK3 dla Sub-Zero nie musisz mieć Freddiego.

Hm? To co trzeba zrobić? Bo nie mam jak narazie Freddiego, ale ciągle widzę pokazywane trio Freddy+Sub-Zero MK3+Cyber Sub-Zero MK3. A nie ma ich wśród kostiumów do pobrania. Czy chodzi tobie o ten klasyczny strój Sub-Zero razem z kostiumami Ermaca, Scorpiona, Reptile'a, Kitany, Jade i Mileeny?
Trochę schodzę z tematu, ale w sumie tyczy się też kostiumów a nie ma sensu robić kolejnego tematu.


Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Kolor
« Odpowiedź #4 dnia: Września 25, 2011, 09:10:07 pm »
Ja na swojej konsoli (PS3) miałem automatyczną aktualizację i mam kostium Sub-Zero i Cyber Sub-Zero w wersji MK3.

Offline KaroxPL

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 153
  • Lol
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaroxPL
Odp: Kolor
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 11, 2012, 09:04:19 pm »
Albo przejdz nim Arcade.

Offline Kokoju

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Kolor
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 17, 2012, 01:33:41 pm »
Ale to zadziała w stosunku do drugiego stroju. Ale drugiego stroju Cyber Sub-Zero lub czwartego Sub-Zero nie odblokuje się poprzez turniej.