Autor Wątek: Nowy kinowy film Mortal Kombat  (Przeczytany 14562 razy)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 15, 2015, 01:09:32 am »
Będziemy się jarać przed premierą niezależnie od tego, czy będzie się zapowiadał na hit, czy nie. Będziemy szukać na torrentach, a później kupimy na wyprzedaży w tesco za 5 zł :)
I będziemy jebać jak szmate jak film będzie chujowy......


Będzie to robił fan, czy nie fan to mi jest obojętne. Bylyby tylko nie próbował wiernie zekranizować tego co było w grze. Niech pokaże swoją wizję tej historii, albo niech pokaże inną historię, gdzie znany nam turniej jest tylko tłem i znane nam wątki przeplatają się z główną opowieścią. Boję się, że to będzie film robiony dla fanów. Będą się starali dogodzić wszystkim, a z fanami tej serii jest tak, że dla jednych Sektor jest niezbędny, a dla drugich nie do przyjęcia. Nie dogodzisz wszystkim.
Nie. Prawdziwy fan serii bierze wszystko pod uwagę. Robiąc filmową adaptację próbuje pokazać w przystępny sposób to co zjebali w grze. Jak ktoś uznaje Sektora za zbędnego to niech spierdala. I to nie ma być wersje widzi-mi-się-Mortal-Kombat bo takie gówno już mieliśmy w postaci średniego serialu internetowego. Ma być MK po całości: fatale, smaczki, nawiązania... Kurwa każdy wie jak ma to wyglądać....  Marvel pokazał, że można teraz trzeba do tego dorzucić krew, flaki, i najbardziej wykurwiste walki wspomagane efektami jakie widział ten jebany świat..... I powinno być znośnie......

Offline Morgotheron

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Nowy kinowy film Mortal Kombat
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 29, 2015, 09:46:55 pm »
Mimo wszystko bardzo bym chciał, żeby powstał. Mortal Kombat ten z 1995 nawet mi się podobał, no i ta charakterystyczna muzyka. Taki znany reżyser daje nadzieję, że nakład finansowy na nowego Mortala będzie znacznie wyższy, co pewnie przełoży się na lepszą muzykę, kostiumy czy efekty specjalne. Tym głównym bohaterem pewnie będzie Liu Kang, ale jeszcze zobaczymy. Miejmy nadzieję, że ten projekt nie upadnie, a jak się dobrze sprzeda to i pewnie wszyscy związani z Mortalem na tym zyskają, w tym producenci gier.

Dla przypomnienia starych, dobrych czasów wrzucam filmik, w którym przedstawiają jak zrobili Goro w pierwszej części.
https://www.youtube.com/watch?v=vVi2klX_feE [nofollow]