Autor Wątek: Mortal Kombat vs DC Universe - dyskusja ogolna  (Przeczytany 383545 razy)

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 16, 2007, 07:38:52 am »
Meat, zakrwawiony psychopatyczny morderca, biegający z wielkim rzeźnickim tasakiem, jest chyba dostatecznie mroczny i brutalny, żeby nadawać się całkowicie do Mortala.
Poza tym rzeczy lekkie i zabawne, jeśli są dość dobrze ukryte, są również potrzebne w takich grach. Przynajmniej dowodzą dystansu i trzeźwego podejścia autorów do własnego produktu. Istnienie Friendshipów, Babalitów, czy choćby możliwości, po 250 rozegranych walkach, gry w Pong, wcale nie zmniejsza, ani nie zmniejszało, uroku ani popularności MK2!

Offline Darekader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 16, 2007, 08:25:44 am »
Cytat: "Hero"
Ludzie!! na płytach PS3 bedzie 40 G.(...)


Hahahaha, tylko 40 GB? Z tego co pamiętam płyty mają być od 40 do 200. A więc mogli by zrobić 60 klimatycznych postaci ze świetną grafą i filmowymi zakończeniami, zostałoby nawet miejsce na 2 razy większą kryptę niż w Armageddon.

Jestem przeciwny zabiciu Suba i Scorpa. Nie podoba mi się to i tyle. Stawiacie na nowe postacie, a potem będziecie nażekać, że np: nie pasują do MK.

I jeszcze jeden absurt: Boon najbardziej lubi Bo'Raia?! Kolejny fan tej nic nie wartej postaci się znalazł.  :?

A i jeszcze jedno: Prawdziwą sztuką byłoby przegranie Blazem na początku Arcade na poziomie Easy nie specjalnie.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 16, 2007, 09:17:28 am »
Co do Edaa to jego ulaubiona postacia jest Scorpion mowil o tym w jakim
starym bio scorpa z mkd albo mkda.Co do mortal to nie moga zabic scorpa i suba przeciez teraz wile osob uwaza ,ze mortal sie skonicz po
mkda albo po mk4, to patakim fakcie to by chya polowa fanow by sie odwrocila od mortala.Ja nie chce takie kiczu jak mk3 prawda jako gra jest
bardzo dobrz ale jako mortal i ten jego kilmat to zenada.Jakis czas temu
znow zaczelm grac w mk2 i chyba pierwsz raz przeszedlem calego  i
odtej pory tak sie wkrecilem ze moge grac caly czas na okraglo moge rozpeirdalac kinator i khana.I wlasnie w tym momencie zrozmialem ,ze
musza zrobic cos w tym kliamcie a nie tak jak ostatnie czesci mortala.
Nibz fajen tyle postaci ale raz sie przejdzie i niechce sie grac.Ta gra musi byc bardziej mroczna ,moglbym napisac jak ja sobie wzobrazam takiego mortala ale nie chce mi sie i zjebalz mi sie znaki w klaiaturze  :D

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 16, 2007, 09:30:50 am »
Cytat: "Darekader"
(...) Kolejny fan tej nic nie wartej postaci się znalazł.  :?


Nie obrażaj pan Bo' Rai Cho, któren wraz z Ermac'em i Nightwolfem stanowiom zdrowom siłe narodu!
(a przynajmniej w Deception)

A druga sprawa to, że nawet mimo 200GB, nadal będzie ciężko z miejscem na płytach, bo, co prawda, pojemność się zwiększa, ale jakość gier, a co za tym idzie, ilość potrzebnych do nich danych, też się zwiększa. Ale to tym lepiej, bo będzie, tak jak obecnie wymuszać na programistach intensywną optymalizację :)

Offline Darekader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 16, 2007, 02:57:37 pm »
Cytat: "beru"

Nie obrażaj pan Bo' Rai Cho, któren wraz z Ermac'em i Nightwolfem stanowiom zdrowom siłe narodu!

 A dla mnie ci wszyscy to cioty.  

A druga sprawa to, że nawet mimo 200GB, nadal będzie ciężko z miejscem na płytach, bo, co prawda, pojemność się zwiększa, ale jakość gier, a co za tym idzie, ilość potrzebnych do nich danych, też się zwiększa. Ale to tym lepiej, bo będzie, tak jak obecnie wymuszać na programistach intensywną optymalizację :)


Bosh...
1. 200 GB, człowieku! Takiej pojemności dostaniesz tylko w sklepie jako dysk twardy, a płyta z tym pomięsciłaby Windowsa (Viste) razem z HL2, FC i GTA:SA. Cięzko z miejscem na płytach? Poprostu LoL  :lol: .

2. Intensywna optymalizacja? Spoko, na pewno PS3 ma dość ramów aby ci się nie wieszało podczas rozgrywki.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 16, 2007, 06:04:27 pm »
Co?? Na PS3 200G chyba sobie żartujecie. W wywiadach z twórcami mówiono o 25-50 G max a nie 200 :? Na zrobienie pożądnej gry w zupełności wystarczy. Na dźwięk 10 na grafe z 15 i na gre reszte.
____________________FURY MK________________________

Offline Darekader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 17, 2007, 06:41:38 pm »
Cytat: "Hero"
Co?? Na PS3 200G chyba sobie żartujecie.


Oj, widzę że w ogóle nie jsteś w temacie i się wypowiadasz. Właśnie 4-warstwowy Blue-Ray  ma 200GB. Proponuję myśleć.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 17, 2007, 06:53:54 pm »
Owszem 200G na PS3, ale nie 4 tylko 6 warstwowa, lecz mi chodzi o pamięć do gier. Ciekawe tylko na jaką gre miałoby pójść tyle miejsca :?: wszystkie gry na nośniki blu-ray mają posiadać około 30 G. I myśle że mortal nie bedzie powyżej 40.
____________________FURY MK______________________

Offline Darekader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 17, 2007, 08:43:41 pm »
Cytat: "Hero"
Ciekawe tylko na jaką gre miałoby pójść tyle miejsca :?:


Na np: nowe GTA ze wspaniałą grafiką i kilkunastokrotnie większym obszarem i możliwościami niż w poprzedniku.

Cytuj

wszystkie gry na nośniki blu-ray mają posiadać około 30 G


 To chyba w teraźniejszości, gry się rozwijają mój panie! Aha, piszę się GB, a nie G.

Cytuj
I myśle że mortal nie bedzie powyżej 40.


Jeżeli Mortal przekroczy 25, będe pod wrażeniem. Ale fajnie wiedzieć, że jednak myślisz.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 17, 2007, 09:06:02 pm »
Ty też powinienneś pomyśleć. Gry na poziomie 200GB bedą dobiero za rok, dwa. Teraz na 2 warstwach Blu-Ray to jest już max. Nowy MGS ma być na 2 i to jest narazie najwięcej co do tej pory w planach na PS3. I przypomne 2 warstwy sięgają do 50 GB. Przeważnie GTA na PlayStation2 miało zajechaną grafe wiec teraz też sie nie ździwie jak bedzie. Gdy zostanie zrobione na 2 warstwach to bedzie sukces. Ale dobra koniec offtopicu.
____________________FURY MK_____________________

Offline Darekader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #40 dnia: Lutego 17, 2007, 09:35:56 pm »
Cytat: "Hero"
Ty też powinienneś pomyśleć. Gry na poziomie 200GB bedą dobiero za rok, dwa. Teraz na 2 warstwach Blu-Ray to jest już max.

I właśnie dlatego napisałem że gry się rozwijają, teraz to jest max!

 Nowy MGS ma być na 2 i to jest narazie najwięcej co do tej pory w planach na PS3. I przypomne 2 warstwy sięgają do 50 GB. Przeważnie GTA na PlayStation2 miało zajechaną grafe wiec teraz też sie nie ździwie jak bedzie.


Bo głupie PS2 jest ograniczone i nie mogli stworzyć wypas gierki.

Ale zgadzam się, bez Offu

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 30, 2007, 01:58:03 pm »
A myśleć to sobie można co będzie. Gdybyście wiedzieli co ja myśle to ... nie lepiej nie gadać.

A co do MK8  :roll: wydaje mi się że będzie jeśli chodzi o style to coś na podobe gier typu Tekken itd....

Wiadomo cokolwiek prócz tego, że jest już produkowany ? ? ?

Offline beru

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 30, 2007, 02:07:35 pm »
Cytat: "davidkoz"

A co do MK8  :roll: wydaje mi się że będzie jeśli chodzi o style to coś na podobe gier typu Tekken itd....


Jak to??

Ja Tekkena nie trawię prawie tak samo jak goszkich rzali... ;) i do dziś nie mogę zrozumieć, jak to możliwe, że główny podejrzany o MK jest fanem Tekkena, skoro obie te gry są tak skrajnie różne. A tu jeszcze mnie straszą, że MK8 będzie bardziej podobny do Tekkena. Już raz były szachy w Mortalu i styknie  :twisted:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 30, 2007, 03:07:01 pm »
Gdyby Mortal 8 miał być podobny do Tekkena to bym sie chyba załamał :? To są dwie różne gry tylko tego samego rodzaju. Styl musi być wyjądkowy taki jaki miał pierwszy i drugi MK to wtedy będe zadowolony :)
__________________FURY MK_____________________

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 8 - dyskusja ogolna
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 30, 2007, 10:17:55 pm »
Nie nie, toszke źle mnie zrozumieliście, a może źle to napisalem. Chodzi mi o to, że każda pstać będzie miała indywidualny styl, bardziej rozbudowany i całkowicie oddmienny tak jak w Tekkenie:P