Ankieta

Prawko czy konsola?

Prawko
5 (41.7%)
Konsola
7 (58.3%)

Głosów w sumie: 12

Głosowanie skończone: Kwietnia 08, 2007, 09:39:37 am

Autor Wątek: Prawko czy konsola?  (Przeczytany 8883 razy)

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 30, 2006, 01:27:31 pm »
Jeśli patrzysz na to z perspektywy chęci grania w MK, możesz (oczywiście nie mósisz) kupić Xboxa. Napewno pograsz we wszystkie częsci MK te które zostały wydane na ps2 . Jedyne co może Cię minąć to UMK3 w MK: Armageddon w wersji exlusive dla ps2( ale w umk3 możesz pograć na kompie no nie?) i w przypadku MK: Deception możliwość grania Gorem i Shang Tsung-iem (ale oni są tylko w wersji na GameCuba-a). Tak jak pisałem już na X-a pograłbyś w lepszej oprawie graficznej to raz. Pozatym X posiada dysk twardy więc mógłbyś zgrywać gry na HDD i grać z dysku (szybsze loadingi) podstawowy ktory jest montowany w xboxie to 8-10 giga oczywiście można wymienić go na o wiele wiekszy (chociarzby 200giga) i jeśli dorwiesz xboxa z dobrą przeróbką nie będziesz mósiał się martwić czy gry są w systemie NTSC czy PAL.Pozostaje jeszcze możliwość podłączenia xboxa z komputerem!! . Można z nim wtedy zdziałać cuda wierz mi !!. to tyle...

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 30, 2006, 02:40:40 pm »
jezeli chcesz grac w MK to proponuje PS2, dlatego ze mozesz grac w klasyke MK: MK2, MK3, MKT, MK4, MKSF, MKMSZ

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 30, 2006, 04:45:00 pm »
Proponuje konsole. Autkiem zawsze mozesz jeździć bez prawka  8) , a w Mortala sobie raczej bez konsoli nie pograsz ( no chyba że u qmpli, a nie o to Tobie chodzi ). Jesteś młody więc poki chce Ci się jeszcze grać to kupuj ps2 czy x-box'a. A może nowe dziecko Nintendo - Wii < - Mortal Kombat Armageddon też zanidługo na tą konsole wychodzi, a rozrywka jest o wiele większa niż na ps2 czy x-box'ie.

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 30, 2006, 07:26:23 pm »
Jaki dylemat o jejku sam teraz nie wiem jaka kupic.

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 30, 2006, 11:17:34 pm »
Cytat: "Jakubu"
Jaki dylemat o jejku sam teraz nie wiem jaka kupic.

No widzisz teraz będziesz musiał zrobić nic innego jak podjąć męską decyzje  8) zapewne nie ostatnią  :lol:

Offline Jakubu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 31, 2006, 02:24:04 pm »
Cytat: "Sicku"
Cytat: "Jakubu"
Jaki dylemat o jejku sam teraz nie wiem jaka kupic.

No widzisz teraz będziesz musiał zrobić nic innego jak podjąć męską decyzje  8) zapewne nie ostatnią  :lol:



Ja cie krece czemu ten swiat jest taki pokrecony nie moglo by byc wszystko za free i bez podejmowania decyzji?

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 31, 2006, 02:56:03 pm »
Hehe w życiu nie ma nic za darmo. Też musiałem podejmować kiedyś podobne decyzje. Raz wybrałem dobrze i sie cieszyłem a raz źle i żałowałem. Musisz sam zdecydować. :wink:
_________FURY MK________

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 31, 2006, 03:42:53 pm »
Ja tam polecam prawko.

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 31, 2007, 08:52:32 am »
Ja osobiscie poleciłbym ci Nitendo wii poniewaz jest jeszcze dostępny tam armageddon, jest tansze od XBox360 i PS3(chociaz w kwesti ps3 sam chciałbym je miec :wink: )i mk8 chyba jeszcze na to wyjdzie ja polecam ci aukcje http://www.allegro.pl/item160558332_nintendo_wii_wii_sports_dostepna_od_reki_wawa.html

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 31, 2007, 04:01:32 pm »
Po co Nintendo Wii, chodzi na tym samym co PS2 i X-Box, albo na jeszcze gorszym. Odrazu PS3 lub 360. Tam też bedzie można pykać w Armageddona przecież :)
______________FURY MK________________

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 31, 2007, 05:44:45 pm »
a no też racja to raczej radze ci kup ps3 :wink:  :wink:

Offline Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 20, 2007, 02:58:22 pm »
Dosyć niedawo również stałem przed takim dylematem , w końcu zrezygnowałem z prawka - co mi po prawku jeżeli niemam samochodu :/
Prawo jazdy zawsze można zrobić w późniejszym terminie a czarnulka za te 2 lata może już być nieopłacalna w zakupie  :wink:

PoZdRo

Offline Over Zero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 20, 2007, 04:27:41 pm »
Cytat: "Jakubu"
i starzy mi dupe truja ze mam prawko robic bo nie jestem malym dzieckiem zeby grac w gry.


To pokaz im jakiegos wyjatkowo brutalnego fatality i zapytaj sie czy rzeczywiście grają tylko dzieci :twisted: .

Ja polecam Grajstację2 bo na nią jest najwięcej mortali a może jeszcze jakieś nowe na nia wyjdą

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 20, 2007, 08:03:56 pm »
Rob to co ty chcesz, To ty masz być zadowolony nie rodzice, Chcesz konsole kup konsole, chcesz Prawko rob prawko, To to masz być szczesliwy nie inni.

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Prawko czy konsola?
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 27, 2007, 08:10:18 pm »
Ja bym sie na Twoim miejscu nie zastanawial wcale. Konsole mozesz sobie kupic pozniej, a z prawkiem sa wieksze problemy i oczywiscie duzo wiecej kosztuje.