Autor Wątek: MKT @ lan or net ;D  (Przeczytany 2773 razy)

Offline srdz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
MKT @ lan or net ;D
« dnia: Kwietnia 07, 2006, 11:34:29 pm »
dobra pytanie jest proste ... po co jest w mortal kombat trilogy opcja multiplayer ... skoro nie mozna z niej korzystac ?
sa jakies polaczenia modemowe itd itd ... no ale nie ma tcp ip ? no bez jaj ... zalosnie ... jest na to jakies rozwiazanie ? kuzwa tak bym pogral na lanie w to, ze masakra ... a tu takie waly jakies polaczenia szeregowe modemowe ... co to k**** wogole jest ? powiedzcie kochani, ze jest jakas mozliwosc, zeby w to @ lanie ponadupcac ... ;D

Offline SmoKe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
MKT @ lan or net ;D
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 15, 2006, 05:10:07 pm »
W MKT dało się normalnie grać po necie, tylko że ta gra była w 9x robiona i łączono się nie przez np. ip tylko przez numer modemu, nadal można tak grać. Tylko że musisz łączyć się przez phone (modem tp.) czyli przez nie stałk. Inaczej jeśli masz stałe łącze to masz nowy modem a, z nowymi modemami się nie da pograć przez tą opcje.

Offline Butcher

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
MKT @ lan or net ;D
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 30, 2006, 12:17:31 am »
Siemka ODP: Jesli jest tam szeregowe itd. kup kabel do comów i podłącz pod kompy i grasz po sieci proste nie? to napisz co nie jst proste
[/img]

Offline @Scorpion@

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
MKT @ lan or net ;D
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 01, 2006, 08:28:40 am »
Dobra znalazlem jest program Hamachi ktory emuluje polaczenie netowe jako lokalne i mozna grac po necie w MKT <jupi>

Offline iron77

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
MKT @ lan or net ;D
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 28, 2006, 09:11:59 pm »
Cytat: "@Scorpion@"
Dobra znalazlem jest program Hamachi ktory emuluje polaczenie netowe jako lokalne i mozna grac po necie w MKT <jupi>


hehe no ja też chętnie bym pograł:)
zainstalowałem ten program i jest ok
ale co mam wziac w mortalu? IPX? szeregowe?modem??
jak klikam IPX to jest error "Remote Create Failed", mam WinXP i patcha do Trilogy żeby wogole dało się z kompem grać.
co robić????????

Offline @Scorpion@

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
MKT @ lan or net ;D
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 07, 2006, 05:06:20 pm »
Nie wiem dlaczego ale u mnie tez sie nie dalo :< to chyba wina Mortala albo NEOSTRADY :( Ale trzeba tu by bylo kogos madrego by to rozpracowal
[/u]