Autor Wątek: inne mordobicia?  (Przeczytany 13979 razy)

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 22, 2007, 08:56:38 pm »
Dead or Alive mój aktualny faworyt jesli chdzi o bijatyki 3D. Świetny, choć na pierwszy rzut oka masherski, system. Fajny design postaci i aren, dobra muzyka (chocby "Blazed up melpomene"). Co do systemu podoba mi się, że nie opiera się na sępieniu na juggle startera i skoszeniu 3/4 paska i techtrapie za kolejna częsc. Czy innym chorym crushu po ktorym idzie to samo... Wymianka reversal-rzut-juggle, pilnowanie sytuacji notmal hit-counter-hi-counter, pilnowanie podłoza aby cios trafił na criticala, no po prostu poezja :)

Tekken Tag Tournament jedyny Tekken jakiego uznaje. Nie jest to pierdoła pokroju T5. Sztywny system, zbalansowane w miare mozliwosci postacie, skillowa rozgrywka. No i przede wszystkim klimat. Pokladam duze nadzieje w Tekken 5 DR, ale "gralam" w to z 2min wiec nie bede oceniac.

Virtua Fighter to chyba najbardziej skillowa i techniczna bijatyka 3D. Podoba mi sie ale nie mam z kim grac.

Soul Calibur no i tutaj jak 1 uwielbiam i kupiłam dla niej Dreamcasta, tak 3 czescia po prawie roku grania rzygam :) . Masa bugów, dajacy po oczach design. Poki co mowie jej stanowcze nie.

Z 2D mam ochote przysiasc do Guilty Geara ale-> patrzcie kwestia Virtua Fighter :)

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
inne mordobicia?
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 22, 2007, 09:25:07 pm »
Co to TTT zgadzam się z tobą w 100%. W pierwszą cześć SC nie grałem zacząłem od drugiej na PS2 u kolegi. Prawie miesiąc temu kupiłem trójkę i jeszcze mi się nie znudziła.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 22, 2007, 10:46:36 pm »
O włąsnie, zapomniałem jeszcze o Soul Blade na PSX nad którym spędziłem pare miechów :) Ech nie mam już PSX' a więc pykam poprzez emaulator ePSXe :cry:

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 22, 2007, 10:57:56 pm »
Cytat: "Hero"
O włąsnie, zapomniałem jeszcze o Soul Blade na PSX nad którym spędziłem pare miechów :) Ech nie mam już PSX' a więc pykam poprzez emaulator ePSXe :cry:

mozesz zawsze grac w Soul Blade i inne bitki z PSXa online

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 22, 2007, 11:00:13 pm »
a grywa ktoś w SAMURAI SHODWON? (jap. samurai spirits)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 22, 2007, 11:10:22 pm »
Cytat: "Ana"
Cytat: "Hero"
O włąsnie, zapomniałem jeszcze o Soul Blade na PSX nad którym spędziłem pare miechów :) Ech nie mam już PSX' a więc pykam poprzez emaulator ePSXe :cry:

mozesz zawsze grac w Soul Blade i inne bitki z PSXa online

Mam włąśnie takie zamiary

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 23, 2007, 12:45:51 am »
Cytat: "Shotgun"
Ja tam wolałam Manx i Toniego xD hehe ale nikt niepobije Pupaza czy jak mu tam :D


Fakt PuPazz był strasznie wredny, był ukrytą postacią w grze tak jak zresztą Shadow, ale jednak chyba najmocniejszą w grze :o. Shadow'a pamiętam lepiej bo był fajną, bardziej mroczną postacią wydawał fajne odgłosy w walce. Też zresztą nie był najgorszy. Zaskoczyłaś mnie tym tytułem, zatkało mnie normalnie :twisted:, gdzie Tyś sie uchowała? :lol: to były totalnie "czarno-białe" czasy naprawde :lol: :!: Niesamowite, ode mnie masz duże brawa  :!:  :twisted: :o

Offline Moralezz

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 23, 2007, 09:15:04 am »
Tekken 5, Def Jam Figh For Ny, Figh Nigh Round 2, 3

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 23, 2007, 04:19:47 pm »
CZY KTOŚ ZNA SAMURAI SHODOWN!>!>!?!?!!??!?!?!?!?!?

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
inne mordobicia?
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 23, 2007, 04:37:08 pm »
Cytat: "papa_snejk"
CZY KTOŚ ZNA SAMURAI SHODOWN!>!>!?!?!!??!?!?!?!?!?

Hehe ja znam mam kilka części w wersji arcade - świetna gra, kiedyś w nią pogrywałem :). I ten kilmat :)

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 23, 2007, 06:07:47 pm »
Cytat: "Malvado"
I ten kilmat :)

jak sen na jawie. zapraszam do gry w samurai shodown 5 special przez neta

Offline Malvado

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 419
  • The Next Big Thing
    • Zobacz profil
  • PSN ID: KaziorPL
inne mordobicia?
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 23, 2007, 08:31:18 pm »
Cytat: "papa_snejk"
Cytat: "Malvado"
I ten kilmat :)

jak sen na jawie. zapraszam do gry w samurai shodown 5 special przez neta


Może kiedyś :). P.S skoro jesteś taki fan tego SS to wiesz może czy jest jakiś na PS2 lub na PSX?:D

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 24, 2007, 01:46:07 am »
więc tak
na PS2 najnowszy to samurai shodown 6 (ciężko go dostać w palu, ja mam tylko japońsą wersję tj. samurai shodwon tenka.....i dalej coś po jap.) ale to syf. niby zmienili engine, ale tylko teł (postacie dalej mają taką samą rozdzielczość przez to wygląda to bardzo dziwnie). na dodatek nie ma jużtego klimatu, wszystko takie cukierkowe i o dupe rozbić, nie dość że zabrali fatale to nawet krwi już nie ma.

jest także samurai shodown 5 (co gorąco polecam!!!!), czyli samsho w starym, dobrym stylu. nie ma fatali (są dopiero w samurai shodown 5 special a ta wersja została porzucona zarówna na iksa jak i na ps2) ale gra się na prawdę BAAAAARDZO przyjemnie, choć niestety wersja pod ps2 nie ma online (x-box ma)

jeśli interesuje cie ktoraś z tych to polecam www.gamestorrents.com (są tam obie)

a co do psx to ostatni samurai shodown to chyba trójka, no i jeszcze warriors rage 1 i 2 (czyli próba zrobienia samsho w trzecim wymiarze ale wygląda bardzo słabo). heh czego się spodziewac po psx z zresztą


ale co do 3d to czytałem że powstaje zupełnie nowy samsho 3d z piękną grafiką, ale mam nadzieje ze zajrzy takze na stare konolki

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #28 dnia: Października 22, 2007, 08:48:53 pm »
Inne mordobicia poza mortalem....
Więc tak:
Na poczatu grałem tylko w Teenage mutant ninja turtles tournament fighters na nesie
Potem było kolejno: street fightery, king of fighters, samurai schodnown
Potem poznałem: Battle Arena Toshibden, Virtua fighters 1 i 2 ,
Najczęściej grywam w Tekkena (trójeczka na emulatorze, piateczka na kompie)
Soul Calibur 3, Dragon ball z budokai 3, Na kompie gram jeszcze w KwonHo.
Prócz tego często grywam jeszcze w różne nawalanki na emulatorach ;]
Ostatnio nadrabiałem: Bloody roar 1-2 , Virtua fighters 3,
Na kompa dorwałem jeszce Mythical Blades i Unerground Fighting, ale
tych nie polecam nikomu....
Po za tym czasem grywam w różne mugeny...

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
inne mordobicia?
« Odpowiedź #29 dnia: Października 23, 2007, 01:56:57 pm »
Cytat: "papa_snejk"
więc tak
na PS2 najnowszy to samurai shodown 6 (ciężko go dostać w palu, ja mam tylko japońsą wersję tj. samurai shodwon tenka.....i dalej coś po jap.) ale to syf. niby zmienili engine, ale tylko teł (postacie dalej mają taką samą rozdzielczość przez to wygląda to bardzo dziwnie). na dodatek nie ma jużtego klimatu, wszystko takie cukierkowe i o dupe rozbić, nie dość że zabrali fatale to nawet krwi już nie ma.

jest także samurai shodown 5 (co gorąco polecam!!!!), czyli samsho w starym, dobrym stylu. nie ma fatali (są dopiero w samurai shodown 5 special a ta wersja została porzucona zarówna na iksa jak i na ps2) ale gra się na prawdę BAAAAARDZO przyjemnie, choć niestety wersja pod ps2 nie ma online (x-box ma)

jeśli interesuje cie ktoraś z tych to polecam www.gamestorrents.com (są tam obie)

a co do psx to ostatni samurai shodown to chyba trójka, no i jeszcze warriors rage 1 i 2 (czyli próba zrobienia samsho w trzecim wymiarze ale wygląda bardzo słabo). heh czego się spodziewac po psx z zresztą


ale co do 3d to czytałem że powstaje zupełnie nowy samsho 3d z piękną grafiką, ale mam nadzieje ze zajrzy takze na stare konolki

To tam są fatale?
Czy to tak dokładnie się nazywa?
Jest jakaś wersja z fatalami na PC?