Autor Wątek: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2  (Przeczytany 14046 razy)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« dnia: Lipca 15, 2012, 07:20:32 pm »
"Pamiętacie może miniserial Mortal Kombat: Legacy, który pojawiał się co tydzień przed premierą gry Mortal Kombat? Otóż będzie kolejny, drugi sezon tego serialu. Dlaczego tyle musieliśmy czekać? Jak wyjaśnia producent, przez ten czas pisany był skrypt by spełnił on oczekiwania fanów. Dlatego też druga seria pokaże nam tylko i wyłącznie turniej...

Zapomnijcie więc o przedstawianiu postaci i pieprzenia bez sensu. Dostaniemy same walki, brutalne i zrobione z pomysłem. Poniżej zwiastun drugiego sezonu i potwierdzenie, które postaci się w nim pojawią."


[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SfmyVkkDMrU[/youtube]

News z PS3Site.pl

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 16, 2012, 11:26:27 am »
Mogliby dać jeszcze Raina i już dobra obsada :P

Offline Chris

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
  • PSN ID: NM_Chris_PL
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 06, 2013, 09:51:53 pm »
Od czasu zapowiedzi Mortal Kombat: Legacy 2 minęło już trochę czasu i poznaliśmy już pierwsze szczegóły dotyczące obsady, jak i kształtu przyszłego webserialu. Do premiery pierwszego odcinka drugiej serii MK Legacy zostało jeszcze kilka tygodni, zatem póki nie zostaliśmy jeszcze zaspamowani dziesiątkami reklam, warto tak na chwilę przysiąść i zastanowić się, czy tak naprawdę jest an co czekać.
http://www.honmaru.pl/?subaction=showfull&id=1357504768 [nofollow]

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #3 dnia: Września 13, 2013, 03:05:09 am »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=46l9Zc7DBxE[/youtube]
Premiera już 26 września. :)

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #4 dnia: Września 13, 2013, 09:35:05 pm »
Jaram się strasznie. już nie mogę się doczekać.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #5 dnia: Września 26, 2013, 07:23:21 pm »

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #6 dnia: Września 27, 2013, 11:55:25 am »
Jestem już po obejrzeniu sezonu 2. Nie podoba mi się to, że zmienili wygląd naszego wojownika z Lin Kuei oraz sama walka była moim zdaniem za krótka. Ermac... no jakoś mi nie przypadł do gustu, ale polubiłem Kenshiego i podoba mi się jego udział.
Fajny patent z tym, że Shanga gra ten sam aktor co w filmie MK  :D

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #7 dnia: Września 28, 2013, 10:08:09 pm »
To co zrobili z Sub-Zero to jakieś jaja i kpiny.
(click to show/hide)
. Wychodzi na to, że reżyser to fanboy Scorpiona >:(

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #8 dnia: Września 28, 2013, 11:33:39 pm »
Obejrzałem te krótko metrażowe filmiki i szczerze mówiąc jestem po prostu zawiedziony tym co obejrzałem. Klimatem z gry po prostu się nie zmierzono, jedynie może ta tryskająca krew być jakimś małym plusem tego serialu. Minusów jest niestety dużo więcej. Raiden i Liu Kang to postaci w ogóle chyba z innej gry zaczerpnięte, albo w ogóle skąd indziej. To było żałosne. Na pierwszy rzut oka widać, że twórcom tego czegoś, co ma być serialem z nazwą "Mortal Kombat" zabrakło pieniędzy. Gdyby fundusze były wyższe do wykorzystania to i coś by lepszego powstało, a tak powstało coś, co nadawałoby się na jakiś inny tytuł, gdyż to  było oszpeceniem dzieła sztuki. Lepiej może byłoby nie zabierać się za tak ciężką do odwzorowania grę na ekranach.
Co do wykonania ról przez samych aktorów, to nie było źle, walki mogą być, ale samo ukazanie tego w takim świecie i w taki sposób, że Liu Kang jest zagubionym mieszczuchem, a Raiden gościem w garniaku, było po prostu dramatyczne. Ermac, bez komentarza i ta Mileena, z nią coś nie wyszło jeśli chodzi o wygląd. Reszta jakoś do przełknięcia.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #9 dnia: Września 29, 2013, 01:24:24 pm »
Wszystko to było zamierzone przecież. Chodziło o to aby się różniło bo po co oglądać to samo przez wieczność. To najprawdopodobniej patent jak z komiksami, czyli albo inny wymiar/wszechświat w którym historie są alternatywne. I ja taki patent kupuje, tylko przeszkadza mi np. Ermac albo Sub-Zero pod względem wyglądu.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #10 dnia: Września 29, 2013, 07:58:58 pm »
Nie chcę powiedzieć, że nie da się tego oglądać, ale według mnie ukazanie tego w taki sposób szpeci sam tytuł Mortal Kombat. Gdyby patrzeć w ten sposób, że nie znając historii turnieju to dałoby się to oglądać.

Offline Kazak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #11 dnia: Września 29, 2013, 08:31:29 pm »
Wydaje mi się, że pierwszy sezon był dużo lepszy. Tam odcinki ze Scorpionem i Sub-Zero to był majstersztyk, a ostatni z Sectorem i Cyraxem miażdżył system. Tutaj żaden odcinek nawet się do nich nie umywa.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat: Legacy Sezon 2
« Odpowiedź #12 dnia: Października 01, 2013, 01:18:02 am »
To jest prawda, pierwsza część była nieco lepsza. Mnie jednak najbardziej przypadł pierwszy odcinek. Walka Jaxa z Kano, to było fajne.