Autor Wątek: Wasze postacie w MK:Armageddon :)  (Przeczytany 42910 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #30 dnia: Września 18, 2007, 04:45:38 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "papa_snejk"
dobrze mkmaniak że ty także widzisz tu jakiś zgrzyt, dzieciom sie we łbach pokiełbasiło

To taka mania zrobienia czegoś nietypowego, ale zamiast robić coś takiego to lepiej poczytać Biblię.
Nawet chyba jest coś w niej o szacunku do Boga.
Nie byłoby źle jakby postacią był np. Samson, ale Jezus ?

Może jest niewierzący w Boga  :lol:

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #31 dnia: Września 18, 2007, 05:12:00 pm »
Cytat: "Hero"
Cytat: "Mkmaniak"
Cytat: "papa_snejk"
dobrze mkmaniak że ty także widzisz tu jakiś zgrzyt, dzieciom sie we łbach pokiełbasiło

To taka mania zrobienia czegoś nietypowego, ale zamiast robić coś takiego to lepiej poczytać Biblię.
Nawet chyba jest coś w niej o szacunku do Boga.
Nie byłoby źle jakby postacią był np. Samson, ale Jezus ?

Może jest niewierzący w Boga  :lol:


To nie zmienia faktu ze powinien szanowac religie i nie robic sobie z niej jaj. Przekroczona granica dobrego smaku ale w koncu kto co lubi...

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #32 dnia: Września 19, 2007, 06:10:05 pm »
dobra juz tam nie robcie offtopa :P

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #33 dnia: Września 19, 2007, 08:30:58 pm »
Nie chodzi o offtop, tylko to co zrobił sicku to już przegięcie pały i uważam, że POWINIEN NAS ZA TO WSZYSTKICH PRZEPROSIĆ

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #34 dnia: Września 19, 2007, 10:28:03 pm »
aaaa o to chodzi, srry nie doczytalam :P nie no ale z jezusem w mk to juz sicku no przegioles :/

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #35 dnia: Września 19, 2007, 11:27:43 pm »
Cytat: "papa_snejk"
Nie chodzi o offtop, tylko to co zrobił sicku to już przegięcie pały i uważam, że POWINIEN NAS ZA TO WSZYSTKICH PRZEPROSIĆ

Nie mam zamiaru Cie przepraszać gnojku za te Twoje durne posty. Mortalowiec z bożej łaski, pożal się boże powinnieneś grać w pac man-a, pewnie Twoi rodzice nie wiedzą że grasz w takie szatańskie gry jak mortal kombat co? pewnie dupe by Ci nieźle złoili. Szczerze się uśmiałem czytając te wszystkie posty :lol: Następnym razem stworzę sobie Adolfa Hitlera żebyście sobie mogli k*rwa więcej o mnie pogadać. :twisted:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #36 dnia: Września 19, 2007, 11:36:27 pm »
Jestem za Hilterem. Może sam sobie zrobie Adolfa. A niech mu prują morde HAHAHA. Dobry pomysł Sicku. Podoba mi się.

Co do Jezusa, to nie musiał go zrobić i w pełni się z tym zgadzam, bo ja sam osobiście nie zrobiłym czegos takiego, ale to jego wybór i po co najezdzać, a co więcej: PRZEPRASZAĆ.

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #37 dnia: Września 19, 2007, 11:40:46 pm »
Cytat: "Sicku"

Nie mam zamiaru Cie przepraszać gnojku za te Twoje durne posty. Mortalowiec z bożej łaski, pożal się boże powinnieneś grać w pac man-a, pewnie Twoi rodzice nie wiedzą że grasz w takie szatańskie gry jak mortal kombat co? pewnie dupe by Ci nieźle złoili. Szczerze się uśmiałem czytając te wszystkie posty :lol: Następnym razem stworzę sobie Adolfa Hitlera żebyście sobie mogli k*rwa więcej o mnie pogadać. :twisted:


DNO porpostu dno, popis chamstwa, arogancji, braku szacunku a przede wszystkim KULTURY OSOBISTEJ. Co do moich rodziców których wspomniałeś to nigdy nie ingerowali w to co robię, oglądam na ekranie telewizora, czy w końcu gram, bo dobrze mnie wychowali. żałosny jesteś i to mnie chce się śmiać jak okładasz się jeszcze dodatkowo błotem

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #38 dnia: Września 19, 2007, 11:45:20 pm »
Cytat: "papa_snejk"

DNO porpostu dno, popis chamstwa, arogancji, braku szacunku a przede wszystkim KULTURY OSOBISTEJ


O ktoś wykorzystuje moje kolorki. Nie pisalem że one należą tylko dla mnie ? Nie no żartuje sobie teraz. Nie ma co się kłócić panowie. Stało się.

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #39 dnia: Września 20, 2007, 03:55:17 pm »
Cytat: "papa_snejk"
Cytat: "Sicku"

Nie mam zamiaru Cie przepraszać gnojku za te Twoje durne posty. Mortalowiec z bożej łaski, pożal się boże powinnieneś grać w pac man-a, pewnie Twoi rodzice nie wiedzą że grasz w takie szatańskie gry jak mortal kombat co? pewnie dupe by Ci nieźle złoili. Szczerze się uśmiałem czytając te wszystkie posty :lol: Następnym razem stworzę sobie Adolfa Hitlera żebyście sobie mogli k*rwa więcej o mnie pogadać. :twisted:


DNO porpostu dno, popis chamstwa, arogancji, braku szacunku a przede wszystkim KULTURY OSOBISTEJ. Co do moich rodziców których wspomniałeś to nigdy nie ingerowali w to co robię, oglądam na ekranie telewizora, czy w końcu gram, bo dobrze mnie wychowali. żałosny jesteś i to mnie chce się śmiać jak okładasz się jeszcze dodatkowo błotem

Dobrze Papa. Ze wszystkim się zgadzam.
A ty Sicku możesz zrobić jeszcze Stalina, bo i jemu i Adolfowi każdy skułby morde i zrobił piętnasty poziom fatality. :lol:

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #40 dnia: Września 20, 2007, 07:41:12 pm »
Cytat: "Sicku"
Cytat: "papa_snejk"
Nie chodzi o offtop, tylko to co zrobił sicku to już przegięcie pały i uważam, że POWINIEN NAS ZA TO WSZYSTKICH PRZEPROSIĆ

Nie mam zamiaru Cie przepraszać gnojku za te Twoje durne posty. Mortalowiec z bożej łaski, pożal się boże powinnieneś grać w pac man-a, pewnie Twoi rodzice nie wiedzą że grasz w takie szatańskie gry jak mortal kombat co? pewnie dupe by Ci nieźle złoili. Szczerze się uśmiałem czytając te wszystkie posty :lol: Następnym razem stworzę sobie Adolfa Hitlera żebyście sobie mogli k*rwa więcej o mnie pogadać. :twisted:


Zgadzam sie. Skoro jestes taki religijny to nie powinieneś grać  
w takie tytuły jak Mortal Kombat.
A co do profanacji Chrystusa... jak można sprofanować kogos, kto nigdy
nie istniał. Zanim mnie opieprzycie za te bluźniercze słowa looknijcie
na mój blog i zastanowcie sie nad moim punktem widzenia, oraz
waszym. (www.yosuzu.blog.onet.pl   przeczytajcie felieton o wierze
i o Judaszu (jest w archiwum bloga) oraz komentarze)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #41 dnia: Września 20, 2007, 08:26:05 pm »
LOL :shock:  jak dla mnie obaj jestescie porpstu ,zenujacy ja osobiscie popieram papa_Snejka w 100%.Co ma jakas gra do jego religijnosci jak dla mnie obaj w ogule nie rozumiecie nawet wlasnej religi(bo wychodze z zalozenia ,ze obaj jestescie chrzescijaninami).A nawet jezeli nie jestescie wierzacy to i tak powiniscie widzec ,ze cos takiego jest po prostu nie smaczne.Jak dalmnie Sicku powinien przeprosc albo jakos sie inaczej zachowac niz wybuchac agresja bo to poprostu DNO jak wspominal papa ,mogles chociaz to przemilczec.A co do wiarygodnosci tego czy Chrystus istanial ,nie mozna jednoglosnie stwierdzic ,ze tak lub nie (bo mowi sie onim jako o postaci religiniej a takze jako postaci historycznej z przymruznieme oka ,czyli najprawdopodbniej istnial).Ale nie ma dowodu ,ktory by to jednoglosnie potwierdzil (jak dla mnie istanial bo jestem wierzacy i to co zrobil Sicku bylo co najmiej glupie ,a moze nawet to bylo bluznierstow [zalezy jak nato spojrzec].

Radze juz zakonczyc ten temat(nie bawem wrzuce kilka wlasnych postaci i bedzie ich sporo ,poniewaz moj mka sie spiepszyl i dziala mi tylko KAF :D

Offline papa_snejk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 307
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #42 dnia: Września 20, 2007, 10:35:59 pm »
są dowody na historyczność Jezusa; między innymi Pliniusz Starszy i Tacyt.

twój blog potrafi dyskutować z tymi dowodami? przeprowadziłeś jakieś własne badania>?

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #43 dnia: Września 20, 2007, 10:51:38 pm »
Cytat: "Mkmaniak"
A ty Sicku możesz zrobić jeszcze Stalina, bo i jemu i Adolfowi każdy skułby morde i zrobił piętnasty poziom fatality. :lol:

Myśle że z walki z moim adolfem to byś wyszedł z rybą na ustach. :twisted:
Cytat: "Dantos"
Jak dalmnie Sicku powinien przeprosc albo jakos sie inaczej zachowac niz wybuchac agresja bo to poprostu DNO jak wspominal papa ,mogles chociaz to przemilczec.
Miałem zamiar to przemilczeć, ale jeśli on sobie życzy żeby przepraszać kogokolwiek biorąc pod uwage jego wczesniejsze wypowiedzi na temat mojej osoby no to sory Cię bardzo.   I nie wybuchłem tylko chciałem aby poczuł się w taki a nie inny sposób.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Wasze postacie w MK:Armageddon :)
« Odpowiedź #44 dnia: Września 20, 2007, 10:54:42 pm »
Moglibyście zakończyć ten offtop ? Bo jest to już z pewnością offtop. Jeśli ktoś został urazony prosze porozumiec sie na pm, bo nie ma sensu tego ciągnąć. Każdy ma tutaj swoja rację i będzie się to ciągło w nieskączoność. Prosze o koniec.