Autor Wątek: Kto przeżyje Armageddon?  (Przeczytany 8976 razy)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Kto przeżyje Armageddon?
« dnia: Grudnia 06, 2009, 10:05:16 am »
Pojawił się pierwszy news na temat wydania Mortal Kombat 9, a ja jakiś czas temu natknałem się na ciekawy artykuł na temat postaci jakie miałyby przeżyc Armageddon. Pisałem o tym davidkozowi i w poszukiwaniu linka w historii okazało się, że cały materiał zniknął ze strony tak szybko i nagle jak się pojawił... Całośc należy traktowac wyłącznie jako fake, bo najprawdopodobniej nim jest a geniuszem też nie trzeba byc, żeby odkryc że postacie takie jak Sub-Zero, Scorpion, Reptile, Nitara, Kitana czy Shang Tsung przeżyją. W końcu są one postaciami flagowymi lub po prostu lubianymi przez fanów czy twórców gry. Ale nie o tym chciałem, szukałem na forum, ale nie znalazłem podobnego tematu. Wiec, jak myślicie? Kto nie przetrwa Armageddonu, mimio tego, że tak naprawde nikt jeszcze nie zginął :P Patrzcie niezniszczalny Shang czy Liu Kang ;)

Wydaje mi się że armageddon nie będzie ostatecznie aż tak wielki i pożegnamy się może z 20 postaciami z czego większośc tych, które nie przyjęły się przez fanów, typu Kira, Ashrah czy żartobliwy Meat.
Ja w składzie ludzi do odstrzału widzę tylko nieszczęsną szesnastkę:
Rain, Stryker, Dairou, Jarek, Darrius, Reiko, Mavado, Hotaru, Kobra, Mokap, Taven, Daegon, Ashrah, Kira, Meat, Blaze.

Co tu dużo mówi są to najmniej popularne postacie z całej serii...
A jakie są wasze typy?

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 06, 2009, 11:53:04 am »
Witam.
No wszystko ładnie pięknie ale twoje postacie do ostrzału nie są dobrze tzn są ale nie zgodzę się z wyjątkami:

Rain? no tak ten z Armageddonu to jedna wielka porażka, ale przypomnij go sobie z MKT :D
Rain w starym stylu z zmienionym strojem jak najbardziej zostaje i z tymi mocami wody, lepiej pozostać przy takich z mkt a nie takie z mka :)

Reiko. Chcesz go do odstrzału? oł nie, moja ulubiona postać w mk4 do ostrzału nie, nie on na pewno przeżyje :D :P

Reszta pod mur i po kolei, zabawa w kilera :D :P

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 06, 2009, 10:41:33 pm »
łatwiej mi będzie napisać kto powinien przeżyć. Żeby nazwa armagedon była choć trochę trafna, z góry zakładam że przeżyje najwyżej 30:
1. Sub-Zero         11. Noob Saibot     21. Bo'Rai Cho
2. Kano               12. Goro               22. Moloch
3. Shao Khan        13. Kabal             23. Cyrax
4. Baraka             14. Kitana            24. Nightwolf
5. Sektor             15. Raiden            25. Zombie Liu Kang
6. Shang Tsung    16. Drahmin          26. Sonya
7. Frost              17. Johny              27. Li Mei
8. Scorpion          18. Kung Lao        28. Niatara
9. Quan Chi         19. Mileena           29. Motaro (Centaur)
10. Reptile           20. Havik             30. Jarek

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 06, 2009, 10:48:51 pm »
Ja celowałbym tylko w postacie, które przyjęły się w serii dosyć mocno:

Ninja: Scorpion, Sub-Zero, Reptile
Potwory ;D: Shang Tsung, Quan Chi, Shao Kahn, Kano, Goro
Antypotwory: Raiden, Sonya, Jax, Johnny Cage, Kung Lao
Siory: Mileena i Kitana
Roboty: Cyrax i Sektor
Nowi: Kenshi, Li Mei, Nitara, Frost

i nie wiem co myśleć o Liu Kangu no bo to on był gwiazdą tą fabularną Mortal Kombat.

Chociaż Ermac jak i Noob Saibot też trzymają poziom. Trudno sobie wyobrazić kto mógłby przeżyć, a kto nie, bo nie wiemy z jakiego punktu mamy się odnieść. Tego co ja podałem? Czy z ich siły, która jest przewrotna. Nie wiem. Taki temat typowo teoretyczny nie wnoszący chyba nic, a daje do myślenia :)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 06, 2009, 10:53:04 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 07, 2009, 12:10:19 am »
Ja myślę że przeżyje Scorpion, Cyrax, Ermac, Jax, Sub-zero, Kitana, Milena, Quan chi, Reptile, Sektor, Raiden, Sonya, Kano, Shao Kahn, Shang Tsung, Kung Lao, Rain, Johny Cage, Noob Saibot, Kenshi, Baraka, Bo rai cho, Kabal, Onaga, Jade, Sindel, Smoke, Goro, Motaro, Nightwolf i Liu kang chociaż go nie lubię
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2009, 10:21:33 am wysłana przez Piekielny Scorpion »

robaczek

  • Gość
Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 07, 2009, 03:32:41 pm »
To może ja też się dopiszę... a właściwie napiszę, kto w/g mojej skromnej osoby przeżyje tą porażkę jaką był Armageddon.

01. Baraka (brzydki, ale wszyscy go kochają);
02. (Blind) Kenshi (jakoś nie przypadł mi do gustu, ale i tak wyróżnia się na tle nowych postaci;
03. Chameleon (ciągnie się jak smród po gaciach od części 2D, więc przypuszczam, że jeszcze się z nim spotkamy);
04. Cyrax (lepszy od Sektora, który jest postacią całkowicie pozbawioną charakteru);
05. Ermac (coś w sobie ma XD);
06. Goro (naczelny podnóżek Shanga, jakże mogłoby go zabraknąć?);
07. Jade (jedna z najfajniejszych babek w MK);
08. Jax (bo murzynów jest tu mało i jakiś być musi!);
09. Cage (naczelny debil serii MK, poza tym... ktoś z dobrych musi ginąć dla większego dramatyznu, a nikt nie ma w tym większego doświadczenia niż on XD);
10. Kabal (ludzie go lubią, bo ma pokręconą historię... jak to było? a bad guy turned good guy turned bad guy :D
11. Kano (naczelny zbir MK; poza tym ma to specyficzne poczucie humoru);
12. Kitana (narzeczona Liu Kanga, poza tym... eee... ładne ma oczy);
13. Kung Lao (sto razy lepszy od Liu Kanga, samo to kwalifikuje go do pozostania);
14. Liu Kang (tylko Starzy Bogowie wiedzą jak bardzo nie chcę już oglądać tego gościa, ale cóż... jak to Boon kiedyś mniej-więcej powiedział: Liu Kang jest w grze po to, by nawet twoja babcia po 15min. grania była w stanie opanować tę postać i dobrze grać; tyle);
15. Mileena (kochanka Baraki. Samo to kwalifikuje ją do pozostania, bo nawet największy potwór musi mieć na świecie choć jedną rzecz, którą kocha XD);
16. Motaro (bo jest odmianą dla Goro);
17. Noob Saibot (sknocili jego historię w późniejszych odsłonach, ale to wciąż fajna postać);
18. Quan Chi (tego gościa nie chcę oglądać jeszcze bardziej niż Liu Kanga, ale autorzy mają to w głębokim poważaniu i wpychają go do każdej części od czasów MK4);
19. Rayden (bo wszyscy go kochają);
20. Reptile (bo jest taki malutki... to taki piesek Shanga, tylko zamiast szczekać, syczy i pluje kwasem XD);
21. Scorpion (bo to ulubiona postać Boona);
22. Shang Tsung (bo to jedyny słuszny czarnoksiężnik w MK);
23. Shao Kahn (bo to najwięszy boss gier komputerowych wszech-czasów. Nie ma, nie było i nie będzie drugiego takiego i żadne tam Onagi tego nie zmienią!);
24. Smoke (bo ma ciekawą historię i ogólnie jest fajną postacią lubianą przez fanów, może nie ulubioną, ale lubianą);
25. Sonya (bo Jax nie może być sam);
26. Sub-Zero (bo to druga ulubiona postać Boona);

I to tyle.

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 07, 2009, 04:38:30 pm »
Dla leniwych i niechcących czytac przydługich komentarzy krótkie podsumowanie:
Raiden 6
Shang Tsung 6
Kano 6
Sonya Blade 6
Goro 6
Sub Zero 6
Scorpion 6
Kung Lao 6
Reptile 6
Kitana  6
Mileena 6
Shao Kahn 6
Cyrax 6
Quan Chi 6
Johnny Cage 5
Sektor 5
Liu Kang 5
Jax 5
Baraka 5
Motaro 5
Noob Saibot 5
Kenshi 5
Kabal 5
Nightwolf 4
Frost 4
Nitara 4
Li Mei 4
Bo Rai Cho 4
Smoke 4
Ermac 4
Jade 4
Sindel 3
Rain 3
Drahmin 3
Havik 3
Onaga 3
Moloch 3
Chameleon 3
Kintaro 2
Sheeva 2
Fujin 2
Tanya 2
Reiko 2
Shinnok 2
Kai 2
Hsu Hao 2
Shujinko 2
Noob Smoke 2
Sareena 2
Khameleon 2
Jarek 1
Stryker 0
Meat 0
Mavado 0
Hotaru 0
Ashrah 0
Dairou 0
Kobra 0
Darrius 0
Kira 0
Blaze 0
Taven 0
Daegon 0
Mokap  0

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 07, 2009, 08:05:21 pm »
Ok to może ja się wypowiem jakie postacie i w ogóle takie tam :D :P

Ale najpierw chciałbym zwrócić uwagę do Bodzia, jeśli można to proszę o przeniesienie tego tematu do "Mortal kombat 9 - Postacie" gdyż wypisujemy tutaj kto przeżył ten Armageddon i to nawiązuję jakie postacie raczej się znajdą w MK 9, na tok myślenia Ed'a to wrzuci właśnie w MK9 postacie które przeżyli Armageddon i walnie jakąś historie jak to było po tym Armageddonie (i nie wieżę że nawiąże historię i postacie między MKII a MK3) więc jeśli można to lepiej przenieść ten temat :-)

Ok zaczynajmy:
PS: JESTEM PEWNY ŻE WYWALĄ JAKĄŚ GWIAZDĘ (GŁÓWNĄ TWARZ MK, PONIEWAŻ TO WG MNIE BYŁO BY WYJ*BAĆ WSZYSTKIE NIE PRZYJĘTE POSTACIE, ED ZROBI JAKĄŚ HISTORYJKĘ ŻE TEN UMARŁ BO TO I ZDAJE MI SIĘ ŻE TO BĘDZIE KTOŚ Z 3 GŁÓWNYCH WYBRANKÓW (CHODZI MI O LIU, JOHNEGO, SONYA). . .

LIU KANG:
Co tu komentować? główna twarz MK, bez niego historia mk nie była by taka jak teraz, i nie lubię go ale zostaję, chcę jakby on przeżył!

SONYA:
Mi nie przeszkadza, fajna, twarda babka i fajnie rozwiniętą ma historię jak to chcę zabić Kano, niech przy tym pozostanie ale pod jednym warunkiem, niech nie robią z niej DZIWKI!

KENSHI:
najlepsza postać, najbardziej zajebista z tych wszystkich gównianych postać z 3d (tam z wyjątkami), zastąpił by naszego aktorzynę Johnego, gdyż wg mnie c5 minut Johnego się już dawno skończyło. !

KUNG LAO:
Mam takie marzenie aby nasz KUNG został zabity ale nie na Armageddonie tylko po MK9. Chodź go uwielbiam chciałbym aby zginą fajny byłby taki wątek w historii MK, jak to nasz Liu chcę się zemścić za śmierć Kunga, i chciałbym aby właśnie on został zabity z ręki Reiko!

JAX:
COPY:
Mi nie przeszkadza, fajny, stanowczy murzyn (nie jestem rasistą) i fajnie rozwiniętą ma historię jak to chcę pomóc Soni zabić Kano. . . BACZNOŚĆ xD

KITANA:
Śliczna, STARA księżniczka, łatwo się nią gra i fajne ma specjalne ataki, historie ma też niczego sobie, i niech zabije ukochaną brzydala (Baraki), Mileene. . .

TANYA:
Fajnie mi się nią walczy w mk4 i w mka fajny z niej był szpieg w mk4 i swoim takim zachowaniem mi się spodobała, w miarę ma fajną historie
i wg mnie lepsza jest nisz Jade więc jak najbardziej chcę ją widzieć, a Mileena to tam przypuśćmy że umarła :D

CYRAX:
Nie lubiłem go, lecz. . . jak odzyskał duszę, jak dołączył do Agencji Outerworld Investigation Sił Specjalnych i jak został ich zwiadowcą w Outworld to polubiłem i z tego co pamiętam to najlepiej nim mi się grało w Mortal Kombat Armageddon, powinien on zostać i ed powinien pociągnąć jego dalsze losy dodać coś do jego historii np że zabił tego Ketchupa (sektora).

SMOKE:
Bardzo go lubię, już od początku mi się on spodobał (w sensie gameplayu i jego historii)
robaczek:
"bo ma ciekawą historię i ogólnie jest fajną postacią lubianą przez fanów, może nie ulubioną, ale lubianą"   True +

FROST:
Ma ona coś w sobie, jest godną wersją Sub-Zero, Ed znakomicie zarówno jak i ją i Kenshi'na wtopił w tą historie Mortal Kombat.
Frost jest jedną z najlepszych tzn najfajniejszych pod względem historii jej gamplayu i wyglądu, postacią z serii postaci z 3d (Ale i tak Kenshi jest najlepszy z 3d) xD

SUB-ZERO:
Zostanie na 100% gdyż Ed jak by go wywalił zraził by się na utraty wielu milionów fanów bo co to za MK, bez głównych ninja naszych ninja? (Sub Zero tak wiem on jest Lin Kuei a nie ninja ale piszę go jako ninja i mam to gdzieś!, Reptile, Scorpion)
A po za ma ciekawą historie jak to odszedł z Lin Kuei, jak to że ma brata z brother of shadow (Noob Saibot) i chciałbym aby rozwiną ciąg dalszy jego historii i już po pewnym czasie żeby zginą z ręki swojego starszego brata, wtedy już bym zniósł że Sub by odszedł z MK, fajnie by była rozwinięta historia. .  :-)

REPTILE:
Jak to nasza zarobaczona (bez urazy) napisała "...to taki piesek Shanga...".
Chciałbym aby nasz czarnoksiężnik został raz na zawsze zabity i to właśnie przez jego "pieska" Reptile. FATALITY! xD
I jak napisałem przy Sub-Zero: "co to za MK, bez naszych ninja? (Sub Zero . . ., Reptile, Scorpion)"

SCORPION:
Nie przepadam za tą postacią ale chciałbym aby przeżył i w końcu zginą z ręki Sub'a ale przed tym chciałbym zobaczyć intro jak zabija Quan Chi'ego (scorpion by się dowiedział w końcu kto naprawdę zabił jego rodzinę). . .

RAIN:
Przywrócić takiego mrocznego Raina z MKT a nie "supermena" z pelerynką z MKA i git. . .

NOOB SAIBOT:
Wg mnie w przeciwieństwie do robaczka nie uważam ze ma sknoconą historię mi się jak najbardziej podoba i chcę aby zabił on Sub'a, aby udowodnił mu kto jest najsilniejszy z Lin Kuei.
Niech ukażę się w końcu z tego cienia, najbardziej mu w tym pomorze śmierć młodszego brata z jego ręki. CHCE GO ZOBACZYĆ, CHCĘ W MK9 I W DALSZYCH CZĘŚCIACH!

KANO:
Moja ulubiona postać z pierwszej części Mortal Kombat, uwielbiam jego odrażający wygląd złodzieja i jego charakter. . .

JAREK:
Może to wg was głupi pomysł aby on akurat przeżył Armageddon ale wyobraźcie sobie, on wraz z Kano ostatni członkowie Black Dragon'u poszukiwani przez Outer World Investigation Agec, oni razem walczą z sonyą i jaxem, fajna byłaby historia taka że Jarek i Kano razem wyruszyli na misję pozbycia się całej Agencji Sił Specjalnych lecz im się nie powiodło i Jarek lub Kano uciekają (jedne z nich) a drugi umiera z ich rąk, a że oni są tacy wredni tzn źli to udając przyjaciół przed sobą, to przyjdzie co do czego to każdy chroni swoją dupę. . . Jak najbardziej chciałbym zobaczyć taki motyw po MK Armageddon :D

BARAKA:
Nic do napisania nie mam tylko to że pojawi się gdyż:
robaczek:
"brzydki, ale wszyscy go kochają" utrata jego by mocno zabolała wielu fanów MK. . .

REIKO:
Cóż dodać? Ma ulubiona postać z MK4, niech się odklej od Shinoka i podąża swoimi ścieżkami, niech założy jakieś stowarzyszenie i aby miał coś na swoim celu np wytępić wszystkich mnichów zaczynając od wspaniałego KUNG LAO! ! !

QUAN CHI:
SHANG mi się przejadł, czas na lepszą "czarną magię", wspaniały NOWY pan dla gora, lecz po MK9 nie chce już żadnego czarnoksiężnika i niech Scorpion już go po MK9 zabiję. !

GORO:
Główny "przed ostatni boss" i wg mnie najfajniejszy z tych wszystkich (Kinatro, Motaro)
i by miał nowego pana ;D Quan Chiego. . .

RAYDEN:
Wszystko ładnie pięknie ale irytuje mnie to że jest teraz neutralny i zawarł na Armageddonie ten pakt z Shao Khanem czy co tam było, niech zostanie tylko niech jego brat Shao Khan będzie znów jego śmiertelnym wrogiem!

SHAO KHAN:
Podpisuję się pod robaczkiem! NAJLEPSZY BOSS!

No i to wszystko, chciałbym aby to oni przeżyli właśnie Armageddon, lecz szansa na mój wybór jest jak jedna na milion. . . Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2009, 12:41:27 pm wysłana przez Cobra »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 07, 2009, 08:26:33 pm »
Ok to może ja się wypowiem jakie postacie i w ogóle takie tam :D :P

Ale najpierw chciałbym zwrócić uwagę do Bodzia, jeśli można to proszę o przeniesienie tego tematu do "Mortal kombat 9 - Postacie" gdyż wypisujemy tutaj kto przeżył ten Armageddon i to nawiązuję jakie postacie raczej się znajdą w MK 9, na tok myślenia Ed'a to wrzuci właśnie w MK9 postacie które przeżyli Armageddon

Temat jak najbardziej na odrębność, a nie łączenie go z tamtym, ponieważ jak wiemy MK9 będzie działa się przed Aramgeddonem, pomiędzy MK2, a MK3, więc nie widzę tutaj zależności.

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Odp: Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 07, 2009, 09:31:42 pm »
Ok to może ja się wypowiem jakie postacie i w ogóle takie tam :D :P

Ale najpierw chciałbym zwrócić uwagę do Bodzia, jeśli można to proszę o przeniesienie tego tematu do "Mortal kombat 9 - Postacie" gdyż wypisujemy tutaj kto przeżył ten Armageddon i to nawiązuję jakie postacie raczej się znajdą w MK 9, na tok myślenia Ed'a to wrzuci właśnie w MK9 postacie które przeżyli Armageddon

Temat jak najbardziej na odrębność, a nie łączenie go z tamtym, ponieważ jak wiemy MK9 będzie działa się przed Aramgeddonem, pomiędzy MK2, a MK3, więc nie widzę tutaj zależności.


na tok myślenia Ed'a to wrzuci właśnie w MK9 postacie które przeżyli Armageddon i walnie jakąś historie jak to było po tym Armageddonie (i nie wieżę że nawiąże historię i postacie między MKII a MK3)

No ale ok ;-) hehe
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2009, 09:34:38 pm wysłana przez Cobra »

Offline Martins

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 304
  • Debeściak Team
    • Zobacz profil
Odp: Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 07, 2009, 10:24:48 pm »
Tak szczerze to myślałem, że historia MKA nie jest dalszym ciągiem fabuły, tylko wątkiem pobocznym.

Offline filipq007

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Kto przeżyje Armageddon?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 01, 2010, 07:21:52 pm »
Każdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1