Autor Wątek: mk armageddon - pytanie  (Przeczytany 5633 razy)

Offline media1234

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
  • Get over here!
    • Zobacz profil
mk armageddon - pytanie
« dnia: Lutego 21, 2011, 06:51:38 pm »
Witam odrazu mówię że jeśli będziecie krytykowali temat to spoko no bo to jest dość głupie pytanie i wiem że jestem głupi itd. :P aha i wiem że mk armageddon jest już przestarzały :/

Czy według was ktoś w zakończeniu mk armageddon po wchłonięciu mocy Blazea miał by dość mocy żeby rozwalić starszych "bogów" czy są oni raczej nieznisczalni? gadajcie co myślicie

PS.Sorry jescze raz za głupie pytanie sorry (jestem kretynem) chyba:/
« Ostatnia zmiana: Września 23, 2011, 08:21:33 pm wysłana przez Dumian »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 21, 2011, 07:41:32 pm »
Witam odrazu mówię że jeśli będziecie krytykowali temat to spoko no bo to jest dość głupie pytanie i wiem że jestem głupi itd. :P aha i wiem że mk armageddon jest już przestarzały :/

Czy według was ktoś w zakończeniu mk armageddon po wchłonięciu mocy Blazea miał by dość mocy żeby rozwalić starszych "bogów" czy są oni raczej nieznisczalni? gadajcie co myślicie

PS.Sorry jescze raz za głupie pytanie sorry (jestem kretynem) chyba:/

Yyyyy to nie jest głupie pytanie. jednak powienieneś to pisać w teamcie Mk aramggedon:)

Aha i nie pisz jakbyś się nas bał:)
« Ostatnia zmiana: Lutego 21, 2011, 09:05:31 pm wysłana przez król maciuś1wszy »

Offline Piekielny Scorpion

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 505
  • Ninja piekieł
    • Zobacz profil
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 22, 2011, 09:24:11 am »
Cóż jak dla mnie to dosyć ciężkie pytanie chyba można zabić starych bogów i ich pokonać ale oni zawsze się odrodzą tak jak to było w przypadku Raydena myślę że starzy bogowie ogólnie zostali pokonani przez Shao Kahna gdy ten wchłonął moce Blaze można by tak myśleć po historii z Mortala 9

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 25, 2011, 05:50:11 pm »
Dokładnie, zgadzam się w 100% z przedmówcą ;) Chociaż jak to w Mortalach bywa wszystko może się zmienic :P