Autor Wątek: MK:ARMAGEDDON  (Przeczytany 78486 razy)

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #285 dnia: Października 16, 2007, 04:39:47 pm »
Mokapa też nie mogę strawić...
Co za idiota wpadł na pomysł umieszczenia go w Mk armageddon???

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #286 dnia: Października 16, 2007, 09:29:32 pm »
jak mk armageddon to mk armageddon musza byc wszystkie postacie z poprzednich czesci ( nie liczac mythologies sub zero)

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #287 dnia: Października 17, 2007, 01:35:27 pm »
Cytat: "Mileena"
jak mk armageddon to mk armageddon musza byc wszystkie postacie z poprzednich czesci ( nie liczac mythologies sub zero)


I Mortal Kombat Special Forces! (wiem, nie zaczyna się zdania od I)
Ludzie nie zapominajcie o tej części, co z wami? Oprócz bossów z MKM, w MK Armageddon brakuje jeszcze bossów ze MKSP (Tremor, Tasia, No Face) .
Sorry za off topic, ale na całym tym forum nie ma nawet tematu związanego z tą grą, co mnie kur^^a trochę martwi. Wiem, że gra jest trochę inna od pozostałych, ale jak dla mnie to też Mortal przy którym spędziłem trochę czasu, więc trochę szacunku i pamięci dla tej gry...  :evil:

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #288 dnia: Października 17, 2007, 03:20:20 pm »
Cytat: "Mateusz_87"
I Mortal Kombat Special Forces! (wiem, nie zaczyna się zdania od I)
Ludzie nie zapominajcie o tej części, co z wami? Oprócz bossów z MKM, w MK Armageddon brakuje jeszcze bossów ze MKSP (Tremor, Tasia, No Face) .
Sorry za off topic, ale na całym tym forum nie ma nawet tematu związanego z tą grą, co mnie kur^^a trochę martwi. Wiem, że gra jest trochę inna od pozostałych, ale jak dla mnie to też Mortal przy którym spędziłem trochę czasu, więc trochę szacunku i pamięci dla tej gry...  :evil:


Niby Mortal to jest, ale tematy są związane z tymi częściami w które sie pogrywa a w MK:SF praktycznie nikt nie gra bo ta gra jest takim nieporozumieniem, że przynosi tylko wstyd serii. Była uznana za jedną z najgorszych ( o ile nie najgorszą ) gier na PlayStation. Jeśli by powstał temat związany z nią to jestem pewien, że by nikt w nim nie pisał ( bo mało kto chce nawet mieć styczność z tą grą ) albo by były same krytyki związane z tym jaka ta gra jest... niedopracowana.  A że spędziłeś przy tej grze jakiś czas to cię podziwiam bo ja po 10 minutach grania stwierdziłem, że jak najbardziej zasługuje na miano najgorszej  :roll:

Offline Shihan_Yosuzu

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #289 dnia: Października 17, 2007, 08:32:39 pm »
Z tego co słyszałem to ta gra była uznana za najgorszą grę na psx...
Ale cóż.. właśnie sciągam pod emulator żeby ją zobaczyć...
cóż... w koncu wypada ;]

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
MK:ARMAGEDDON
« Odpowiedź #290 dnia: Października 17, 2007, 11:43:32 pm »
MK:Special Forces co to takiego ? Nie widziałem. Nie słyszałem. Nie czytałem. Mam uczulenie na tą grę. Dostaje wypieków na twarzy i pryszczy.

Możemy nie offtopowac i koontynłuować temat  :D