Autor Wątek: Dodatkowe postacie w MK Deception  (Przeczytany 12185 razy)

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« dnia: Września 06, 2005, 08:50:03 am »
Mam małe pretensje do twórców gry, że w Mortal Komnat Deception zabrali mi parę postaci np.: Sonya, Cage, Lao Jax, Quan-Chi, Shang...
A dlatego że są w grze i  można z nimi zagrać(podobno tylko nie mają fatali i gra się wtedy zawiesza). Podobno można odblokować te postacie, z którymi walczymy  w trybie Conquest. Wiem, że na X-boxa da się jakoś odblokować, ale to minie nie obchodzi, bo ja mam PS2. I podobno też można jakoś to odblokować, ale nie wiem jak?? Liczę na waszą pomoc

PS: Szkoda że MK DA nier połączyli z MKD, ale była by sieczka:-)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #1 dnia: Września 06, 2005, 02:34:55 pm »
wydaje mi się że na ps2 nie da sie nimi zagrać chyba że  :D  mając dual shocka czy jakoś tak sie to pisze :wink:

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Re: Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #2 dnia: Września 06, 2005, 02:51:03 pm »
Cytat: "Maniak"
dlatego że są w grze i  można z nimi zagrać(podobno tylko nie mają fatali i gra się wtedy zawiesza). Podobno można odblokować te postacie, z którymi walczymy  w trybie Conquest.


To są postacie, które zostały przekonwertowane z DA na potrzeby Konquest. Sa to wszystkie te z ktorymi walczysz wiec m.in Jax, Monster czy Shang Tsung (posiadaja ciosy). Mozna je odblokowac tylko w wersji Xbox korzystajac z odpowiedniego oprogramownia, a gra zwiesza sie po wykonaniu na nich fatali bo nie maja przygotowanych odpowiednich animacji :)

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #3 dnia: Września 07, 2005, 04:18:01 pm »
Najnowsza Wiadomość Kiedy Nie Było Forum :D Sekretne Postacie O Których Piszą Na Forach(Angielskich)To Kłamstwo.Kolega To Sprawdził Jak Był W Angli Udało Mu Sie W Szachy Jakoś Tam Wygrać Określonym Teamem Na Ostatnim Poziomie I Nic!!!

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #4 dnia: Września 07, 2005, 06:26:43 pm »
Hehe .. Co do postaci ..
Według mnie postacie w DA były lepsze z tego wzgledu, iż były to postacie, ktore znamy ;) W DA jest tylko pare postaci, ktore doszły nowe; W przeciwienstwie do Deception, gdzie 3/4 stanowią nowe postacie .. Jest ok ! Tylko na dziendobry trudno jest sie przyzwyczac do takiego multum nowej eki ;)
W dodatkowe postacie raczej nie wieze, jednak do dzisiaj zastanwia mnie napis w głownym menu, a raczej napisy, które przechodzą przez niebo są to: Fujin, Stryker i bodajze Outworld .. <-- To zdeczka dziwne ..  :roll:  Dlaczego akurat te nazwy ? !

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #5 dnia: Września 09, 2005, 04:17:07 pm »
Nie Zaczynajmy Tematu O Sekretnych Postaciach Bo Nie Istnieją Ja Sam W To Wierzyłem :oops: Ale Przestałem....A To Prawda Wole W MK:DA Postacie Gdyby Jeszcze Dali Liu Kanga :twisted:

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #6 dnia: Września 09, 2005, 08:21:10 pm »
nie rozumiem dlaczego mówicie że MK:D jest gorsze pod względem postaci od MK:DA. Nikt kto tak mówi nie ma nawet podstaw żeby tak sądzić. Postacie w MK:DA są "biedne" w porównaniu do MK:D..dlaczego ??.. a dlatego że postaci w piątej części jest mniej, mają po kilka specjałów (np. Sonya tylko 2  z czego są one nowe), a także po jedynm fatalu które w dodatku są śmieszne (np. Qun Chi'iego ). MK:Deception prezentuje więcej postaci a  w dodatku większość klasycznych takich jak: Jade, Tanya, Sindel czy Nightwolf dzięki którym możemy przypomnieć sobie stare czasy MK3. Są bogatsze w specjały z czego są także klasyczne stare ( "wózek" czy "teleport" Raidena ) oraz posiadają po 2 o wiele lepsze fatale od tych z MK:DA oraz Hara Kiri. Moim zdaniem dodatkowe postacie w MK:D były strzalem może nie w 10-tkę ale w 9-tkę ponieważ były naprawde  w większości udane ( np. Kobra czy Dariu którego akurat nikt chyba nie docenił ). Jeśli mowa o tym że dołożyli więcej nowych postaci w MK:D. To nie wiem czy macie racje bo w MK:D mamy 23 postacie z czego 6 nowych ( nie licze Noob Smoke ), a w MK:DA mamy 21z czego 8 nowych ( nie licząc Blaze i Mokapa -- bo ja ich do postaci nie zaliczam. Poprostu żart programistów ) wiec aż takiej różnicy nie ma. A jeśli by się już przyczepić to w MK:Deadly Alliance mamy moi drodzy więcej nowych postaci. :D

Offline Marv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #7 dnia: Września 09, 2005, 11:11:45 pm »
Cytat: "davidkoz"
MK:D mamy 23 postacie z czego 6 nowych ( nie licze Noob Smoke ), a w MK:DA mamy 21z czego 8 nowych ( nie licząc Blaze i Mokapa


zarowno w MK Deception jak i DA wprowadzono 8 zupelnie nowych postaci  8)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #8 dnia: Września 10, 2005, 07:03:55 pm »
Przepraszam pomyłka w MK:D mamy 24 postacie ( a nie 23 bo zapomnialem o Liu Kangu ) a co do ilości postaci to tak pomyliłem sie jest 8 nowych  :wink: nie wiem jakim cudem ominołem Kire ( jeśli ktoś nie wiem Kira = Sonya + Kano ).

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #9 dnia: Września 13, 2005, 07:55:33 am »
Też zauważyłem to połączenie! :wink:

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #10 dnia: Września 16, 2005, 01:25:58 pm »
Ale Też Zauważyłem Że Technika:Jeet Kune Do (MK:D)Johnny Cage Ją Ma I Ma Identyko Ciosy Jak Jun-FanMK:DA)Liu Kanga

Offline Jarzyk

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #11 dnia: Września 19, 2005, 05:18:22 pm »
Tego nie zauważyłem. Oglądając Martial Ats na www.mortalkombat.ch nie zauważyłeem podobieństwa!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #12 dnia: Września 19, 2005, 10:07:32 pm »
Cytat: "SkY-MasTeR"
Ale Też Zauważyłem Że Technika:Jeet Kune Do (MK:D)Johnny Cage Ją Ma I Ma Identyko Ciosy Jak Jun-FanMK:DA)Liu Kanga

możesz to dokładniej napisać bo nie rozumiem a nie mam czasu na rozszyfrowanie:P

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #13 dnia: Września 23, 2005, 04:18:29 pm »
LoL Techniki Johnny Cage W Mortal Kombat Deadly Alliance Ma Technike Zwaną "Jeet Kune Do", a W Mortal Kombat Deception Liu Kang Posiada Technike "Jun Fan" Te Obie Techniki Posiadają Bardzo Podobne Ciosy!!!!!!!!!!!

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Dodatkowe postacie w MK Deception
« Odpowiedź #14 dnia: Września 23, 2005, 04:23:01 pm »
no tak myślałem ale i tak napisałeś to jakoś nie gramatycznie:P powinno niejwięcej brzmieć tak:

Johnny Cage w MKDA ma technike  zwaną "Jeet Kune Doo" a w MKD Liu Kang posiada technike "Jun Fan". Obie te techniki są do siebie podobne.

No ale to już nie jest ważne to tylko taki dodatek:P