Autor Wątek: MK3  (Przeczytany 3644 razy)

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
MK3
« dnia: Października 02, 2005, 04:33:21 pm »
ściągłem MK3  i mam problem z odpaleniem pokazuja sie te wszystkie firmy a po z naczku MK3 sie minimalizuje i pojawia sie okienko i pisze ze została wykonana niedozwolona funkcja , co robić?

Offline sir_chester

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
MK3
« Odpowiedź #1 dnia: Października 02, 2005, 07:07:54 pm »
Jaki masz system operacyjny? jesli xp to musisz sciagnąć jakis patch(kiedys sciagnałem i chodziło, jak znajde link to Ci dam) ostrzegam gra chodzi na zwiekszonych obrotach i masz doslownie 1 sekunde na wybor zawodnika

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
MK3
« Odpowiedź #2 dnia: Października 02, 2005, 07:23:41 pm »
Własnie zapomnialem dodac że mam XP a trilogy tez mi nie chodzi :/

Offline sir_chester

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
MK3
« Odpowiedź #3 dnia: Października 03, 2005, 02:51:57 pm »
a teraz drugie ważne pytanie masz servis packa 2?
jesli tak to zapomnij o mortalu (jedynie 2 chodzi)
tez chciałem odpalic MKT na SP2 ale sie nie da niestety... zadne patche nie pomagaja nie wiem jak trojka bo nie sprawdzalem po formacie

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
MK3
« Odpowiedź #4 dnia: Października 03, 2005, 04:01:51 pm »
Miałem SP2 ale na szczęscie po formacie mam zwykłego XP :D

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK3
« Odpowiedź #5 dnia: Października 03, 2005, 09:24:00 pm »
eee tam potrafie odpalic mk1,mk2,mt,mk4,mkms bez problemu na XP nawet z SP2 Mk3 nie próbowałem ale ostatnio nagrałem sobie dyskietke startową windowsa 98 i z dyskietki odpaliłem kompa a raczej system "dos" i elegancko popykałem w MK3 :D postaram się jeszcze odpalić MK3 na linuxie :)

Offline Mak's

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
MK3
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 10, 2005, 01:54:57 am »
Tak na marginesie to są dwie wersie MK3. Ta która odpala sie spod DOSa i ta spod Windowsa.

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK3
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 11, 2005, 04:01:02 pm »
ja podrafie na windowsie xp z SP2 skasować nawet biosa z poziomu windowsa więc nie mówcie że się nie da :D a tak pozatym MK3 najlepiej odpala się z czystego dosa nagraj se dyskietke startową i jazda ..lub znajdz wersje pod win32 ..

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
MK 3
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 17, 2006, 02:39:56 pm »
to wprost nie do uwierzenia co się stało grałem w MK3 najbletrzego pojęcia nie mam jak to się stało ale gra poprostu mi się odpaliła choć nie działała teraz chcizłbym wygłosić oświadczenie KOMPUTER- PRZESTAJE ROZUMIEĆ TEN SPRZĘT!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
MK3
« Odpowiedź #9 dnia: Marca 09, 2006, 09:40:14 pm »
Czasami tak sie dzieje. Microsoft robi dziwne programy więc nie ma się co dziwić że, czasami odpalają się a czasami nie :P Ktoś napisał że, nie da sie odpalić MKT z SP2, nie chce już mi się teog cytować ale to BULLSHIT :) proponuje zajrzec do działu Pomoc.