Autor Wątek: Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]  (Przeczytany 4902 razy)

Moon

  • Gość
Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« dnia: Maja 08, 2010, 05:47:17 pm »
OK, wbijam się bezczelnie w temat nei czytając wcześniejszych postów. Poruszyła mnie dziś pewna sprawa, a mianowicie rozmowa z użytkownikiem którego wszyscy znają jako Cobra.

MORTAL KOMBAT - każdy jest tutaj z powodu tej własnie marki. Zadam wam ludziska jeno jedno pytanie. Czy naprawdę sytuacja wyglada tak, że 90% ludzi tutaj jest ślepo zapatrzonych w Mortal Kombat właśnie i nie widzi żadnych innych mordobić które są nomen omen nawet lepsze? OK, ja rozumiem że ktoś może kochać MK tak jak ja np. Natomiast być fanem Mortal Kombat i do tego pisać że jest się fanem mordobić po czym zaszczycić mnie sentencją:



...ręce opadają.

Zatem tak, wbiję się w ten QUIZ z pytaniem (serio): ILE OSÓB Z TEGO FORUM NAPRAWDĘ GRA W FIGHTERY, A ILE JEST TUTAJ BEZKRTYTCZNIE GŁUPIEGO FANDOMU?

Post ten dedykuję pamięci świetnej firmy, która kochała to co stworzyła, kochała swoje dziecko, dała światu najlepszy system domowy z grafą 2D na który to wyszło wiele legendarnych serii, a która to firma prawami rybku musiała ulec i w rezultacie zrobić fuzję.


Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 08, 2010, 05:56:35 pm »
Luna, to trzeba było czytać poprzednie posty, a nie wbijać się ze swoją mądrością i przekonaniami mordobiciami.

Powiem Ci, że ja DAVIDKOZ      N I E N A W I D Z Ę mordobić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jestem tu, bo z MK przeżyłem całą młodość i darzę ją wielkim uczuciem. W dupie mam VF, Tekkena, SC, BB i inne bijatyczne badziewia.

MK sprawia mi przyjemność nie z systemu, ale z klimatu, postaci, sentymentu, fabuły (głównie tej za czasów 2D, ale i tej kulawej 3D), odrębności i krytyki.

Cobrze nie potrzebne wiedzieć co to SNK i Tobie nic do tego, że jest tu na tym forum i tego nie wie, bo wiedzieć nie musi. Tyle ode mnie w temacie, w ciągłym pokazywaniu i przekonaniu o niewiedzy, fanboyozmowi.

Masz największy problem na tym forum jeśli chodzi o MK, bo w każdym temacie wytykasz błędy patrząc przez pryzmat "idealnych" bijatyk, ale ja i co poniektórzy mają te bijatyki głęboko w dupie i nie są tutaj z tego powodu, o którym Ty piszesz, otwierasz okna i krzyczysz przez trąbkę, aby każdy słyszał. Tak, wiemy, znamy Twoje zdanie i nie musisz go codziennie coraz to większymi literami czy obrazkami okazywać. Dziękuję.

Moon

  • Gość
Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 08, 2010, 06:00:19 pm »
I dlatego davidkozie forum to z dniem dzisiejszym zaczynam traktować jak blog rozhisteryzowanej trzynastki. Myślałem, że mam do czynienia z ludźmi poważnymi, natomiast widzę, że ogólnie panuje tutaj ksenofobizm jakiś i zero otwarcia. Tak, znam twoje zdanie, MK najlepszy itd. Dziś odchodzę naprawdę, nie dla żartu czy fortelu...

Offline Cobra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 605
    • Zobacz profil
Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 08, 2010, 06:09:40 pm »
Chłopaki Chill, głupio się czuje (1 primo że zostałem wytkany przez moona że nie wiem co to snk a 2 primo że praktycznie przez mnie odchodzi moon)

Paweł, kurwa! pisałem Ci już na gg.
Grałem w różne fightery, ale nie jestem koneserem tak jak Ty czy Adept, nie jestem "masterem" w tych dziecinach, więc spokój.
Grałem w SNK vs Capcom, wiem że to fighter 2D, nawet zdażyło mi się zagrać w SNK na PSone.
Nie wiem skąd ta nazwa i inne szczegóły tego mordobicia.
Co do 13 latków...
Sam się zachowujesz właśnie jak 13 latka która pierwszy raz przeżywa okres, sorry bracie ale tak jest!
O jedną byle jaką rzecz odchodzisz ZNÓW z forum?
Paweł, chill.

Bodzio

  • Gość
Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 08, 2010, 06:12:42 pm »
Robicie offtop. Pisać na temat.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« Odpowiedź #5 dnia: Maja 09, 2010, 10:53:36 am »
Jak się robi offtop to wystarczy posty przenieść do odpowiedniego tematu, a nie usuwać od innych i po kłopocie, po to chyba jest ta opcja przenoszenia, aby było czysto w tematach.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« Odpowiedź #6 dnia: Maja 09, 2010, 10:56:37 am »
Zgadzam się. Jak zrobił się burdel, a posty pasują do innego tematu, to dlaczego moderator ich nie przeniesie? Przecież po to ta funkcja, aby sprzątać i przenosić. To już dawno powinno być zrobione. Albo profesjonalnie podchodzimy do forum, albo w każdym temacie piszmy "nie czytałem poprzednich postów, ale mimo wszystko napiszę"  ::)
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 11:08:21 am wysłana przez Adept »

Bodzio

  • Gość
Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty SNK]
« Odpowiedź #7 dnia: Maja 09, 2010, 12:08:30 pm »
Czemu ciągle robicie takie problemy? Pisząc takie rzeczy sami nakręcacie offtop i robicie zamieszanie.

Czy naprawdę te 4 posty robią burdel na forum? Ale macie wydzielony wątek skoro to takie istotne.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 09, 2010, 12:16:36 pm »
O Jezus, Bodzio. Kwestia sprostowania. Pisząc takie posty oczekujemy:
A) skasowania naszych postów
B) przeniesienia postów nie na temat do tematu, który idealnie pasuje

Więc jakim cudem odpowiedz mi nakręcamy offtop? Jak jedynie czego chcemy to porządku? Na logikę rzecz biorąc chętnie bym porozmawiał o firmie SNK, tylko w dziale INNE w temacie "Gry od A do Z", a nie chcę zaśmiecać jednego z fajniejszych tematów na forum bo moderatorowi nie chce się wydzielić postów. Tak trudno to zrozumieć? Teraz temat jest w KOSZU (Moim autorskim dziale), więc mało mnie już obchodzi. Jednak cieszę się, że porządek zapanował znowu w QUIZIE. Dlatego nie rób problemów tam gdzie ich nie ma. Co innego offtop na temat w temacie o quizie, a co innego z dupy wzięty temat z początkiem "Nie czytałem postów wcześniejszych, ale i tak napiszę". Można fajnie offtopicować, gdzie posty niezwiązane z tematem wychodzą tak jakby od samych piszących, wtedy jest okej, ale jak ktoś takie coś odwala w nie tym co trzeba temacie to jaka nasza wina w tym, że chcemy aby te posty znalazły się tam gdzie być powinny? ? Dlatego spokojnie Bodzio. Dawniej takie rzeczy przenosiliśmy bez mrugnięcia. Oczekujemy, że wciąż będą przenoszone tam gdzie pasują, dlatego piszemy gdy nie są przenoszone. Wyjaśnione?
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2010, 12:22:04 pm wysłana przez Adept »

Bodzio

  • Gość
Odp: Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 09, 2010, 12:30:15 pm »
Teraz temat jest w KOSZU (Moim autorskim dziale)

:D

Może zmienić nazwę na 'Autorskie dzieło Adepta'?

Proszę Cię....

Dawniej takie rzeczy przenosiliśmy bez mrugnięcia. Oczekujemy, że wciąż będą przenoszone tam gdzie pasują, dlatego piszemy gdy nie są przenoszone. Wyjaśnione?

Dawniej to nikt się raczej do tego nie przyczepiał.

Wyjaśnione.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Wielki QUIZ o MK [wydzielone posty]
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 09, 2010, 12:33:16 pm »
Dawniej to nikt się raczej do tego nie przyczepiał.

Związek przyczynowo-skutkowy -> Nikt się nie czepiał (Dlaczego?), bo nie zostawialiśmy postów o alkoholu w temacie o Mortal Kombat vs Dc Universe, tylko przenosiliśmy je od razu do %%%-brothers clan. Proste prawda.