Autor Wątek: Mortal Kombat 9 problem.  (Przeczytany 14829 razy)

Offline Bolt65

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Mortal Kombat 9 problem.
« dnia: Lipca 13, 2013, 11:10:52 am »
Miałem błąd taki jak tutaj:
http://www.youtube.com/watch?v=m6UNzcc_ETQ [nofollow]
Rozwiązałem go w ten sam sposób, niestety gra działa teraz w slow modzie. Płynnie(czasem coś ścina) ale bardzo straciła na dynamice;/. Jak to zmienić? Dziwi mnie ten błąd, mam 6gb ramu i Nvidia 540M a do tego  i5-2450M.(siedzi to wszystko w laptopie)
W tych ustawieniach wpisywałem już więcej ramu niestety gra nadal działa w slow modzie. Problemem jest również to, że w pliku tekstowym gdzie zmieniam ram jest podana grafika i wpisana tam jest karta zintegrowana a nie Nvidia.
Proszę  o pomoc.

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 13, 2013, 11:33:07 am »
Na końcu gość wspomniał z tego co widziałem, że jeżeli gra bd w slow motion to żebyś zredukował ustawienia grafiki. Więc wnioskując jak pewnie pozmieniasz i wyłączysz cienie etc to powinno być lepiej

Offline Bolt65

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 13, 2013, 12:52:50 pm »
Dałem wszystko na low wywaliłem wszystko co się dało i poprawy brak. Przypuszczam że problem leży w grafice...wpisana w tym pliku jest zintegrowana karta a nie nvidia. Jak to zmienić? Narazie pobieram najnowsze sterowniki może to coś zmieni.
« Ostatnia zmiana: Lipca 13, 2013, 01:18:03 pm wysłana przez Bolt65 »

Offline Immortal

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 13, 2013, 11:11:26 pm »
Ściągnij jakiegoś Frapsa i załącz przed grą. Będziesz Ci pokazywał FPS, wszystko poniżej 60 kl/s = slow mot. Napisałeś, że redukowałeś wszystko tzn. rozdzielczość tez zmniejszałeś?

Ten mobilny Geofrce 540M to trochę słabizna, ale po wyłączeniu wszystkich detali i zmniejszeniu rozdzielczości) powinno działać ok. Natomiast nigdy nie podmieniałem wspomnianego pliku aby uruchomić grę więc trudno mi powiedzieć jak to się ma do tego. Generalnie poszukaj w tematach gry na Steamie, pewnie ten problem się pojawił u innych osób.

Offline Bolt65

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 14, 2013, 11:40:20 am »
Rozwiązanie było banalnie proste...zainstalowałem najnowsze stery grafiki i wszystko śmiga idealnie. Bez grzebania w plikach itd.

Offline Bolt65

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 04, 2014, 02:18:48 pm »
Witam.

Zmieniłem laptopa na lepszego niż poprzedni a znowu mam ten sam problem z mortalem znowu nie dało się uruchomić bo niby karty nie obsługuje, pogrzebałem w ustawieniach i ustawiłem pamięci ile ma być etc...ale co z tego skoro dalej mam slowmotion, nie duże ale jednak. Ponadto gre odpala karta zintegrowana, nawet zmiana w ustawieniach że gra ma być odpalana przez grafikę wysokiej wydajności nic nie daje. Wyskakuje ten durny błąd i znowu wraca do odpalania przez kartę zintegrowaną. Jakieś pomysły? Bo ja już się poddaje, karta sprawna wiele gier chodzi od ręki a tu mortal jakieś cyrki odstawia.
Lapek wygląda tak:
GeForce GT 650M
i5-3210M CPU
8Giga ramu
Windows 8
Nie wydaje mi się aby na takim sprzęcie mortal miał problemy...a u proszę znowu trzeba grzebać w ustawieniach zmieniać...gra cudowna ale za dużo wymaga by działała poprawnie :D
« Ostatnia zmiana: Lipca 04, 2014, 02:25:29 pm wysłana przez Bolt65 »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 04, 2014, 04:31:59 pm »
A próbowałeś rozwiązania o którym pisałeś rok temu? Tj. aktualizacja sterowników na najnowsze?

Offline Bolt65

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 04, 2014, 04:44:28 pm »
Tak, sterowniki oczywiście mam najnowsze...a mimo to mortal woli wybierać zintegrowany badziew od dobrej karty która by go na full detalach uciągnęła. Nie mam pojęcia czemu, próbowałem ustalać by wszystkie procesy na kompie były uruchomiane za pomocą głównej karty ale nadal to nie pomaga...a jak w pliku w którym zmieniam przypisaną pamięć wpisze nazwę karty również zero. Muszę zmienić dane+dac że plik tylko do odczytu bo inaczej za każdym razem mortal wywala błąd bo sam sobie zmienia pamięć na 32mb. Jak ktoś jest dobrym informatykiem i wie jak przypisać kartę do procesu w jakiś sposób inny niż ustawienia grafiki to chętnie spróbuje :D

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 04, 2014, 04:54:14 pm »
Próbowałeś zmienić ustawienia w Panelu Nvidia?

http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=2171.msg34750#msg34750

Offline Bolt65

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 04, 2014, 05:07:32 pm »
Oczywiście o tym już pisałem iż próbowałem przypisać proces do karty wysokiej wydajności, jednak mortal odrzuca to poprzez wywalenie mi błędu o nie supportowanej karcie graficzne.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 05, 2014, 01:06:28 am »
Kup se konsole...

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 14, 2014, 10:14:51 pm »
Kto ma Mortal Kombat 9 na ps3?
 
Mam problem z aktualizacją, podczas pobierania resetuje mi konsole i to za każdym razem przez co nie moge grać przez neta w MK9. Miał ktoś podobny problem? Jeśli tak to jak go rozwiązać.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 14, 2014, 11:53:04 pm »
Hej, mam podobny problem.

Wszystko zaczęło się od tego, że nie aktualizuje mi MK z tego powodu, że za pierwszym razem patche ściągały mi się, gdy mieszkałem w UK, po powrocie do PL miałem ten problem co Ty, gra totalnie nie reagowała i pamiętam, że przełączyłem na konto brytyjskie i wtedy zaskoczyło, niestety teraz znowu mieszkam w UK i gra mi się już nie chce zaktualizować i sam nie wiem co z tym teraz zrobić.

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 17, 2014, 05:13:54 pm »
Usunąłem wszystkie pliki z dysku PS3 oprócz stanu gry, ale to też nic nie dało. Zalogowałem sie na konto amerykańskie - dalej to samo.
Davidkoz, może Ty już ten problem rozwiązałeś? Jeśli tak to napisz tu na forum jak to zrobiłeś, albo na priva na PS3.

Offline Raven821

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 280
  • MK X: PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Majkel821
Odp: Mortal Kombat 9 problem.
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 17, 2014, 08:42:17 pm »
Chyba rozwiązałem Wasz problem :)
Specjalnie usunąłem wszystkie aktualizacje żeby sprawdzić czy u mnie też będzie coś nie tak i otóż przy próbie aktualizacji co chwile restartowało mi konsole, jednak pobawiłem się trochę i zrobiłem tak:
-W opcjach konsoli wyłączyłem automatyczny start gry po włożeniu jej do napędu.
-Następnie włożyłem płytę z MK do ps3, i w menu wyboru gier "podświetliłem" MK, wcisnąłem trójkąt i wybrałem opcję "Sprawdź dostępność aktualizacji". Konsola od razu zaskoczyła i elegancko pobrała aktualizację 1.07 :).