Autor Wątek: Bio FREAKS  (Przeczytany 2701 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Bio FREAKS
« dnia: Marca 30, 2008, 06:57:58 pm »
Graliście może w tą grę ? Wyszła zaraz po MK4 na PC, PSX i N64. Chyba ostatnie mordobicie Midway na PC. Pamiętam wersję na PC, bardzo fajna gierka, grafika lepsza niż w MK4, w pełni trójwymiarowa. W grze jest 8 postaci + bossowie. Są to jakieś cyborgi w przyszłości. Każda postać posiada możliwość latania oraz strzału z broni (karabiny, rakiety, lasery itp.). Każda postać ma dość sporo ciosów specjalnych (po kilkanaście) i kombosów. Są też specjale, którymi mozna wykończyć przeciwnika nawet w czasie rundy poprzez ucięcie głowy czy przeciecia na pół. W grze mozna też pozbawić przeciwnika ręki (z kikutów bryzga krew) lub dwóch.
Areny też są fajne, na niektórych są przeszkadzajki - jak kręconą się piła, czy walce - po trafieniu w nie też walka sie kończy. Na ścianach są czasem wystające półki, skrzynie na które też możemy wlecieć. Jest też arena w formie wysepki otoczonej kwasem, do którego możemy łatwo wpaść, ale tu akurat po chwili wypadamy spowrotem, energii trochę tracimy.
Tylko jest problem, że wersja PCtowa nie współpracuje z nowszymi kartami graficznymi, przynajmniej u mnie. Działała przy Voodoo2, a nie działa przy GeForce 2, robi się ekran czarny. W razie czego mozna grać na ePSXe, choć wersja troche słabsza od tej co była na PC. Wersja Nintendo jest najsłabsza, małe postacie i dość słaba grafika.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Bio FREAKS
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 04, 2008, 10:46:52 pm »
Czytam sobie właśnie recenzje z 1998 roku , a tam pisze :

" Obecnie Bio FREAKS to najlepsze mordobicie na PC . Kasuje MORTAL KOMBAT 4 o wiele lepszą grafiką i grywalnością . "

Osobiście nigdy nie grałem w Bio Freaks .

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: Bio FREAKS
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 06, 2008, 09:45:17 pm »


" Obecnie Bio FREAKS to najlepsze mordobicie na PC . Kasuje MORTAL KOMBAT 4 o wiele lepszą grafiką i grywalnością . "




buhahah spadłem z krzesła jak to przeczytałem :)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Bio FREAKS
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 10, 2008, 03:46:13 pm »
Czytam sobie właśnie recenzje z 1998 roku , a tam pisze :

" Obecnie Bio FREAKS to najlepsze mordobicie na PC . Kasuje MORTAL KOMBAT 4 o wiele lepszą grafiką i grywalnością . "

Osobiście nigdy nie grałem w Bio Freaks .

Tak w Secret Service napisali. Pamiętam wersję PCtową to BF miało lepszą grafikę niż Mk4.  Grywalność też jest niezła, ale gra jest zupełnie inna niż pozostałe mordobicia. Na necie można łatwo znaleźć wszystkie wersje (PC, PSX, N64). Jak PCtowa nie działa to polecam PSXową. Najlepiej z muzyką.


Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Odp: Bio FREAKS
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 02, 2008, 11:09:57 pm »
Grałem w wersje N64 bo na PC nie dało się znaleźć. Gra ostra i dynamiczna (nawet bardziej niż w Mortalach). Fajnie się w nią grało.