Autor Wątek: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.  (Przeczytany 18540 razy)

Offline Jimmy0555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« dnia: Kwietnia 14, 2012, 07:39:59 pm »
Nie wiem czy wiecie, ale udało mi się znaleźć taką informację. Jak było to sorry..Zamieszczę wam cytat ze strony CD-ACTION:


Ed Boon, producent nowego Mortal Kombat (jak i całej serii), w rozmowie z magazynem Game Informer zdradził, że w produkcji znajdowała się przez pewien czas gra Mortal Kombat: Fire & Ice. Za grę odpowiedzialna miała być ekipa Paradox Interactive, która stworzyła wydane w 2005 roku Mortal Kombat: Shaolin Monks. Główna cechą tej produkcji miał być tryb kooperacji (dostępny również w Shaolin Monks) oraz... Scorpion i Sub-Zero, jako grywalni, współpracujący ze sobą bohaterowie.

„Kiedy ukończyli Shaolin Monks, chłopcy z Paradox mieli zamiar stworzyć jeszcze jedną produkcję, nazwaną Fire & Ice. To miała być gra traktująca o współpracy Scorpiona i Sub-Zero” – wyjaśnia Boon. „Zaczęli nawet wczesną fazę prac nad grą, ale nie potrafili wyrobić się z czasem i budżetem, więc projekt anulowano” – dodaje.
_______________________________________ _______________________________________ ________________________________
Co o tym myślicie, miało by to sens, jednak tych bohaterów mieliśmy również i w Shaolin Monks, ale co to za frajda, kolejny raz przechodzić, przez fabułę Lao i Kunga? Uważam osobiście, że gra gdyby była produkowana w latach 2006, to by była pokroju Shaolin (gra nawet fajna, zależy od gustu, mi się podoba, ale innym nie bardzo), a jak by ponownie pomysł wrócił, to po powrocie Mortala, odświeżeni twórcy, by mogli nam zaserwować coś miłego. Co o tym myślicie? Pomysł może powrócić? Wypowiadajcie się!!!

P.S: Mój pierwszy post na forum, mogłem narobić wielu błędów xD

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 14, 2012, 09:51:00 pm »
tak to prawda, bardzo dawno już o tym mówili. Szkoda bo gra mogła być zajebista.

Offline Jimmy0555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:02:51 pm »
Znaczy mówię, mogła być pokroju Shaolin Monks i uważam że gdyby wrócono do tego pomysłu teraz, wyszedł by znacznie lepiej niż w 2006 roku. Niestety uważam, że pomysł nie zostanie nigdy zrealizowany, ale pewnie jeszcze zobaczymy ciekawą grę z Serii MK Mitologia...

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:03:48 pm »
Najpierw najważniejsza kwestia. Witam Cię na Forum i życzę powodzenia w poznawaniu kolejnych fanów Mortal Kombat. ;)

Co do tematu. Zależy w jakim turnieju MK byłaby osadzona akcja. Jak wiadomo, Sub-Zero nigdy nie współpracował ze Scorpionem (ten tylko chronił mroźnego wojownika Lin Kuei). Na intro MKA, obaj byli swoimi największymi wrogami, podobnie jak w endingach  MK4. Tak więc zależy to przede wszystkim od fabuły. Jeśli miałbym spotkać się z durną historią taką jak MKvs.Dc to wolałbym by ten "nowy" mortal nie ujrzał światła dziennego. Ok, przypuśćmy, że wymyślą coś sensownego. O ile ta nowa gra miałaby przypominać MKSM, to byłbym za tym, aby jednak ją stworzyli i wyprodukowali. Ale no powiedźcie sami - czy można logicznie wytłumaczyć współpracę 2 największych wrogów? No nie sądzę. Wg. mnie są znikome szanse na to, że coś takiego jak MK Fire & Ice powstanie. Już wolałbym żeby stworzyli grę opowiadającą o dzieciństwie, treningach i o tym jak zaczęła się przygoda z turniejem MK tych dwóch wojowników.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:36:29 pm »
johnx co do współpracy to w endingu z MK9 jest, że współpracują ze sobą. Co do pomysłu Fire & Ice. Podobało mi się Shaolin Monks więc jeśli byłoby robione od twórców SM to jestem za.

Offline Jimmy0555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 14, 2012, 10:48:38 pm »
Johnx, dzięki !!!
Mogło być po prostu, tak że mają jakiś wspólny cel i muszą zjednoczyć siły, bo samemu nie dadzą rady. Może połączy ich wspólna historia, krewny, może się pogodzą nie wiadomo, ale na pewno Boon, kiedyś zdradzi te informacje. Ja bym chciał jednak bardziej zobaczyć grę np. Ermac i Scorpion/Sub Zero, albo Smoke Ninja i Sub Zero, bo tam Scorpion i Sub razem, w ogóle nie pasuję, jednak może być jakiś scenariusz wymieniony wyżej. No cóż, pozostaje zaspamować stronę Ed'a, na twitterze, pytaniami xD

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 15, 2012, 06:58:21 am »
Hista miała opowiadać o ich niesmakach i zatarciach, więc nie była by wymyślana.

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 15, 2012, 06:30:02 pm »
Hmm w takim razie można się zastanowić nad taką grą. Lubię Scorpiona [jedna z moich ulubionych postaci] i tak samo Suba, ich wzajemna wrogość była jak dla mnie najciekawszym wątkiem pobocznym w całej historii Mortal Kombat. Ale czy jest sens wałkować temat już po raz tysięczny? Jak dla mnie lepiej byłoby gdyby stworzyli grę opowiadającą, tak jak napisałem w poprzednim poście, o wczesnym dzieciństwie obydwu wojowników, ich treningach i o tym jak zaczęła się ich przygoda z turniejem. Chociaż nie powiem, jestem raczej neutralnie nastawiony do takiego pomysłu, jednak gdyby takie coś powstało i zostało wydane na PC, to jestem pierwszy w kolejce po nowego MK.

Offline Marvicepit

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 21, 2016, 12:37:14 pm »
Odkopuję i pokazuję "nowe" obrazki, których wcześniej nie odkryto?

newbielink:http://mortalkombaticepit.com/galeria-mkfireandice/ [nonactive]

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Odp: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 21, 2016, 06:57:02 pm »
Szkoda ze na razie możemy, za pomnieć o chodzącej bijatyce :( zamiast robić te gra na nowym silniku to dadzą nam grę ze zjebanym systemem walki masa łatek na premierę nie wspominając o nadchodzącej TONIE nowego DLC (Która zapowiedzaił BOON) !! Szkoda gadać a ludzie to i tak  łykną jak PELIKAN rybe :)

PS: Info

http://www.pssite.com/news/50695/spodziewajcie-sie-agresywnej-polityki-dlc-w-injustice-2.html

http://www.gram.pl/news/2016/06/21/netherrealm-zamierza-wspierac-injustice-2-przez-dluzszy-czas-niz-poprzednie-gry.shtml
« Ostatnia zmiana: Czerwca 21, 2016, 08:14:42 pm wysłana przez Maniek »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Wyznanie Boona dotyczące zaginionej NOWEJ gry.
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 26, 2016, 12:15:32 am »
"Jednym aspektem nad którym non stop pracujemy to wspieranie gry po premierze kolejnymi postaciami w DLC. Zaczęliśmy od czterech w Mortal Kombat, później było ich 6 w pierwszym Injustice, w MKX mamy już ich 8. Więc w Injustice 2 tę regułę będziemy rozwijać. Będziemy agresywniejsi  wydawaniu DLC."
a proszę bardzo skurwysynu, bądź agresywny w zarzucaniu DLC tylko chuju nie kasuj za wszystko tyle hajsu, że później DLC łącznie przekraczają wartością właściwą grę....
HAHAAHAHHAHAH głupi chuj z tego Slave'a przecież wiadomo, że już tak się nachapali przy okazji MKX, że DLC do INjustice 2 będą darmowe, a ten tu dupę spina......

Przy okazji panie Marvicepit dziękuje za obrazki tzn za koncept arty :)  bo naprawdę ładne a wcześniej ich nie widziałem........