Autor Wątek: Mortal Kombat XL PC nie uruchamia się  (Przeczytany 6343 razy)

Offline trissabela

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Mortal Kombat XL PC nie uruchamia się
« dnia: Kwietnia 30, 2017, 04:41:17 pm »
Witajcie,

Mam zamiar kupić Mortala XL na PC, ale często spotykam się z problemami uruchomienia gry.
Ściągnęłam paczkę z pc-games i to by się potwierdzało. Również mam problem z uruchomieniem.
Sama instalacja przebiegła pomyślnie i bezproblemowo, ale po zainstalowaniu i próbie uruchomienia nic się nie dzieje. Nie ma też procesu w menadżerze. Dodam, że Mortala instalowałam świeżo po reinstalacji systemu i wszystkich sterowników.
Ostatnio był podobny post:
newbielink:http://mk.honmaru.pl/forum/index.php?topic=2342.0 [nonactive]
Ale niestety nie pomógł mi :(

Początkowo brakowało plików msvcp110.dll oraz msvcr110.dll. Zainstalowałam Visual C++ oraz "na dziko" wgrałam te pliki. Po tym błędów już nie wywalało ale wciąż się nie uruchamia. Próbowałam uruchomić jako administrator, poprzez Launcher'a i nic. Spróbuję jeszcze może w safe mode, ale nie sądzę, żeby to pomogło...

Specyfikacja mojego komputera:
System oparacyjny: Windows 7 Professional 64-bit
Producent i model systemu: MSI MS-7820
Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU 3.20GHz (4 CPUs)
Pamięć RAM: 16GB
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTS 450 GDDR5 512MB
Ekran: Ultrawide 2560x1080
DirectX 11

Z góry dziękuję za każdą pomoc.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2017, 04:49:23 pm wysłana przez trissabela »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat XL PC nie uruchamia się
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 01, 2017, 03:02:23 am »
Sprawa jest o tyle cięższa że z czego rozumiem odpalasz pirata, więc wątpię żeby komukolwiek chciało się pobierać specjalnie pliki które Tobie nie działają. Raczej sugerowałbym znalezienie kogoś wśród znajomych z oryginalnym MKX na Steamie i poproszenie go o udostępnienie Ci tej właśnie gry żebyś mogła ją samodzielnie pobrać i spróbować odpalić na swoim kompie (Steam posiada funkcję udostępniania gier znajomym). Jak zadziała to kupisz, jak nie to będziesz miała już chociaż pliki na których jest sens testować inne rozwiązania.

Jeśli jednak nie znasz nikogo kto mógłby Ci udostępnić MKX to tutaj masz listę graczy - wszyscy w kolumnie PC posiadają MKX więc myślę że warto się do kogoś z nich odezwać.

EDIT:
Zastanawia mnie jeszcze co z tym monitorem. Czy dasz radę ustawić go na jakąś inną rozdzielczość? Nie wiem czy to miałoby większy wpływ i w sumie nie powinno być problemu ale może sprawdź na powiedzmy 1920x1080 o ile da się taką ustawić. Jak nie zadziała to myślę że warto spróbować z oryginalnym MKX.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2017, 03:06:35 am wysłana przez johnx »

Offline trissabela

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Mortal Kombat XL PC nie uruchamia się
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 03, 2017, 01:04:05 am »
Problem rozwiązany.
Brakowało dwóch plików Crack'a.