Autor Wątek: Sektor - poradnik  (Przeczytany 7822 razy)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Sektor - poradnik
« dnia: Kwietnia 30, 2011, 09:14:56 pm »
SEKTOR


Jest to bez wątpienia świetna postać posiadająca zarówno dobre opcje spamowania pociskami z odległości, jak i naprawdę przyzwoite juggle. Możliwości wciśnięcia X-Ray’a na pewniaka jest aż zanadto i nie trzeba się przy tym nadmiernie wysilać. Przede wszystkim grę nim docenią osoby lubujące się w jugglach. Jest to wojownik o tyle uniwersalny, że potrafi skrócić dystans dzielący go z przeciwnikiem dosłownie w sekundę za sprawą teleportu. Nie znajdziemy u niego ciosów nieblokowanych, natomiast na dobrą sprawę nie są one potrzebne, gdy mamy aż tyle opcji prowadzenia walki z dystansu. Kombinacje zdzierające po 35-40% bez X-Ray’a to standard. Zdecydowanie warto zapoznać się z tym wojownikiem, gdyż może stanowić niezłego asa w rękawie, lub też mocny filar drużyny.

Ze względu na niemożność zapisania combosów w formie w jakiej je przygotowałem, wrzucam tutaj link do PDF w którym zapisane są wszystkie kombinacje jakie wypracowałem i w formie (wg mnie) czytelnej. Życzę miłego czytania i czekam na komentarze i uwagi;)

http://www.speedyshare.com/files/28228173/Sektor.pdf

Odsyłam również do klawiszologii, którą zaraz uzupełnię o nowe, użyte w opisie Sektora terminy.

EDIT:
Polecam w niektórych kombinacjach spróbować wykonywać DASH jeśli jakieś ciosy trudno siadają. Można tam wszystko wykonać bez niego, jednak z nim czasem kombinacje stają się łatwiejsze w egzekwowaniu.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 30, 2011, 10:08:54 pm wysłana przez robaczek »

Offline Infern

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
Odp: Sektor
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 01, 2011, 12:57:28 pm »
Combo 11 HIT 47% - MEDIUM:
D~B~FK -> JumpF+ FP, FP, BP, B+FP -> Dash, FP, FP, (EX)D~F~BK -> B+BP, (EX) F+BP
Jeżeli są jakieś błędy w zapisaniu to dajcie znać.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2011, 12:59:02 pm wysłana przez Infern »

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: Sektor
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 11, 2011, 01:59:58 pm »
Luna świetny pdf`ik. Twojego autorstwa? Jeśli tak to chylę czoła ;)

Offline Luna

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 588
    • Zobacz profil
Odp: Sektor
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 11, 2011, 06:50:19 pm »
Mojego autorstwa i powstanie prawdopodobnie więcej takich jak w końcu odzyskam grę>< Bo ciągle ktoś chce na jeden dzień pożyczyć obadać tego MK.

Offline RedNeckRage

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Sektor
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 27, 2011, 05:07:53 pm »
Dziękuje za poradnik, wczoraj kupiłem PS3 + MK9 i zacząłem grać Sektorem. 

Nieogar ze mnie straszliwy, ale wykręciłem już parę razy te długaśne kombosy :P. Na online dupczą mnie jak chcą, muszę potrenować :D nie jest tak płynnie jak offline.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Sektor
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 20, 2011, 11:54:48 am »
Ładny poradnik, na pewno mi się przyda. A może masz w planach Cyraxa lub Mileene ?

Offline Dumian

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DumianPL
Odp: Sektor
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 30, 2011, 01:00:51 am »
Poradnik fachowy, zamieszam alternatywnego linka co by przypadkiem nie zniknął w przyszłości:

Sektor - poradnik Mortal Kombat

Offline Dumian

  • Administrator
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
  • PSN ID: DumianPL
Odp: Sektor - poradnik
« Odpowiedź #7 dnia: Września 06, 2011, 02:53:59 pm »
Powyższy poradnik powstał w oparciu o poprzednią legendę (kliknij aby zobaczyć), obecnie stosujemy nową, która przyjęła się jako notacja międzynarodowa i uniwersalna - znajdziecie ją w temacie z poradnikiem ogólnym dotyczącym systemu gry Mortal Kombat.

FP – front punch - 1 (domyślnie kwadrat na PS3)
BP – back punch - 2 (domyślnie trójkąt na PS3)
FK – front Kick - 3 (domyślnie krzyżyk na PS3)
BK – back Kick - 4 (domyślnie kółko na PS3)