Autor Wątek: Powrót wojowników MK:A  (Przeczytany 14281 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« dnia: Sierpnia 30, 2006, 01:44:28 pm »
Dużo już wiemy o MK:Aramgeddon. Jest pełno filmików, które pokazują nam właśnie najwięcej jeśli chodzi o powrót starych postaci. Dzięki temu możemy zaobserwować, która z postaci jest najbardziej obiecującą ?
CHAMELEON SEKTOR STRYKER JAREK REIKO FUJIN    KAI         SHINNOK SRAEENA SHEEVA MEAT RAIN

Bardzo ciekawy jest Reiko. Ma fajne zdolności, których wcześniej nie miał i bardzo fajną broń. Mam nadzieje, że już jej mu nie zmienią, bo fajnie będzie pewnie nią machał.

Wogóle jakoś nie odpowiada mi Sheeva i Rain - to co na filmikach widać to Rain ma zdolności związane z wodą i to mnie bardzo zaskoczyło, bo nie przypominam sobie, aby miał takie wcześniej powiązania.

Powiem krótko - broń Shinnoka to kolejna kicha typu Hotaru, Jade - jak dla mnie to tylko Raiden jest niezły w posługiwaniu się długą bronią obydwoma rękoma.

Nie wiem czy dobrze widzialem, ale chyba Fujin też się posługuję jakąś laseczką tak jak inni w/w. Nie mogli spowrotem dać mu kuszy albo coś innego wymyśleć. Założe się że te bronie będą takie same tylko będą różnić się wygladem i nazwą. Tak jak wczesniej pisałem w innym poście o broniach Sareeny, Li Mei itp. Jak już odjeli postaci po jednym stylu, to mogli te bronie zróżnicować wszystkim. W końcu nie robią MK:Armageddon od początku tylko już na silniku z MK:Deception, więc dużo już mieli zrobione.

Jakie są wasze odczucia na temat tych postaci ?

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 30, 2006, 03:17:51 pm »
mi sie podobają postacie, tylko jeden zawias dla mnie jest
mogli zrobić że każdy ma dwie własne techniki i po jednej oddzielnej broni, dla mnie to nie sztuka zmienić wygląd i nazwe i niby wszystko ładnie

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 30, 2006, 04:28:36 pm »
Bardzo podoba mi się Chameleon. Jest bardzo bliski moim wyobrażeniom jakie miałem za nim go pokazali właśnie tak :wink:

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 30, 2006, 04:41:13 pm »
Reiko wygląda fajnie tylko w swoim tradycyjnym stroju. Tym z MK4.
A najbardziej obiecującą z powracających postaci jest SHINNOK, wygląda bardzo ładnie, pozatym lubiłem te postać już w MK4
Rain będzie opierał swoje ciosy na wodzie :( faktycznie troszke to głupie. Wolałbym aby ciskał piorunami.
A Jarek to przecież taki rezerwowy Kano. Przynajmniej tak było w MK4.
A zresztą wszystko w MK:A będzie z**ebiste.
A największym powrotem jest powrót Kintaro i Motaro.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 30, 2006, 05:48:58 pm »
Wydaje mi się że największym zaskoczeniem jest Meat. Mnie szokło jak przeczytałem że w MK:A także będzie ta postać. Jak dla mnie był zbędny w MK4, a tutaj prosze  :D

Mam nadzieje że zmienią Rain'owi ten miecz, bo posługuje się tą samą bronią co Asrah, a przecież wcześniej na screenach można było zauważyć, że trzyma w rękach dwa sztylety.

Mówisz że Shinnok jest najbardziej obiecujący ? No mi się też bardzo podoba ponieważ ma strój z MK4 i naprawde fajne zdolności. Ta ręka z ziemi co chwyta przeciwnika oraz ten fireball co jak trafi to ciągnie przeciwnika ze sobą jakiś kawałek.

Jak widzicie jest dużo postaci, którym się powtarzają bronie, a przecież możnaby wymyśleć co niektórym naprawde coś ciekawego. Naszczęście są postacie w serii Mortal Kombat, które mają swoje własne bronie, które są z nimi utożsamiane np. Kitana i jej wachlarze:P, Barakai jego blades czy w ostanim czasie kij Raidena.

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 30, 2006, 07:50:12 pm »
Nie zapominaj o kabalu i jego hakach. Chyba że danie tej broni malvado nie jest dla ciebie tylko niesmacznym żartem programistów.
Co do nowych starych postaci:
Rain - jak już gdzieś pisałem wygląda jak ciota
Chameleo - ogólnie rzecz biorąc może być
Motaro - czemu tylko dwie nogi?
Meet - bardzo fajnie zrobiony . Teraz ta postać ze spalonego kotleta stała się pełnokrwistym daniem
Sheeva - jak dla mnie zbyt napakowana
Kintaro - Było by ok , ale zawsze był chyba większy od goro
stryker - teraz nie wygląda na pedała. Co najwyżej trochę metroseksualnie
Jarek - w czwórce przypominał mi Georga Clooneya z "od zmierzchu do świtu". Ta zbroja jest niepotrzebna.
Kai - nareszczie wygląda jak mężczyzna , a nie przypakowany szestnastolatek
Reiko - wszystko w porządku

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 31, 2006, 11:12:04 am »
Mi ogólnie wszystkie się postacie podobają no może z wyjątkami jak choćby: Sheeva (troche jakoś tak nie tak, chyba za bardzo dopakowana w przeciwieństwie do MK3 bo tam mi się podobała :) ) Motaro (gdyby od początku był minotaurem to świetnie ale jak na centaura to średnio jeśli nie kiepsko, Shao Kahn (mogli by wziąść tego z MK:SM bo tam wygląda lepiej i jeszcze bez peleryny bo na co ona), Rain (kiedy pierwszy raz go widziałrm nie wiedząc, że to on to myślałem, że to Mileena :P dlatego powinien mieć inny strój).

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #7 dnia: Września 01, 2006, 01:45:19 pm »
Chameleon

No więc wkońcu dokładnie wiem jak wygląda Chameleon. Nie wydaje mi się żeby miesiąc przed premierą twórcy zmienili mu styl, bo jak widać Crane jest naprawde potężny, a w dodatku kiedy ma on zdolności ninjów to będzie to kolejna udana nowa ( stara ) postać w nowych ( w pełnym 3D ) Mortalch.

Offline Santiago

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #8 dnia: Września 01, 2006, 07:51:29 pm »
Gadacie... według mnie "postawienie" Motaro na dwóch kończynach to dobry pomysł, wygląda naprawde nieźle. Bo pomyślcie jak stwór na 4 nogach mógłby robić te combosy w powietrzu? 8)

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #9 dnia: Września 02, 2006, 08:50:42 am »
Oni nie mogli zrobić go jako centaura. Wkońcu jak byś go wywalił katapultą :) Albo jakby spadał ze schodów. Może w czasach Trilogy takie niedociągnięcia się zostawiało ale teraz nie ma już na to miejsca.
Zresztą fajnie wygląda. I jak na taką wielką mase to dość szybko się rusza.

Offline Sicku

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 201
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #10 dnia: Września 02, 2006, 09:50:30 am »
A ja po cichu licze na Sektora - uwielbianego od zawsze przeze mnie w trzeciej części mk . Oglądałem filmik z walki MK:A, z jego udziałem i sądze, że będzie wstanie wprowadzić sporo zamieszania. Pozatym wygląda już bardzo poważnie. Respect obowiązkowy . 8)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #11 dnia: Września 02, 2006, 11:08:05 am »
No Sektor wygląda super i ma fajne zdolności. Jeszcze nie wiem jakim stylem będzie się posługiwał, bo widziałem go w kilku stylach, więc chyba jeszcze twórcy się nie zdecydowali. Na jednym z ostatnich filmików Sektor posiada KEMPO ( hahaha fajnie to wygląda, styl Sonya'i z MK:DA, ale chyba nie pasuje do niego i mu go jeszcze zmienią ).

Chciałem zwrócić uwage na Meat'a. Widzieliście te oko jak mu zwisa ? Bardzo ładnie to wygląda.

Offline Dante

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #12 dnia: Września 02, 2006, 11:49:53 am »
No jeszcze nie za wiele wiemy :) Ale już prawdopodobnie 20 Października dowiemy się wszystkiego :)
Ciekawe jakie ciosy będzie miał Jarek. W MK4 był kopią Kano.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #13 dnia: Września 02, 2006, 01:49:15 pm »
Na filmikach pokazane są dwie zdolności Jarka. Ten sam stomp pupą co w MK4 oraz nowy. Jarek chwyta linią przeciwnika i rzuca go do góry, dzięki czemu może zadać ciosy w powietrzu.

Reiko ma nadal ten sam kopniak z obrotu, rzucanie gwiazdkami oraz nowe coś w stylu Cyraxa, Sektora i Smoke tylko, że nie chowie się odrazu pod ziemie, tylko leci ku górze, pojawiając się obok przeciwnika i wybijaja go, czy jakos tak.

Sonya ma dalej Kiss of Death oraz Fly Kick. Ze starych dali jej spowrotem Fireball'a oraz Square Wave Punch. Znowu pomineli Leb Grab, Rising Bicycle Kick i Cartwheel Kick niestety:/.

Rain'owi chyba ( ale to tylko przypuszczenie ) oddali tą zdolność co cisnął piorunem, ponieważ Chameleon w momecie, gdy jest koloru fioletowego używa tej zdolności. A wiemy że miał ją Nightwolf w MK:Deception.

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Powrót wojowników MK:A
« Odpowiedź #14 dnia: Września 03, 2006, 11:37:10 am »
Cytat: "davidkoz"
Na filmikach pokazane są dwie zdolności Jarka. Ten sam stomp pupą co w MK4 oraz nowy. Jarek chwyta linią przeciwnika i rzuca go do góry, dzięki czemu może zadać ciosy w powietrzu.

Reiko ma nadal ten sam kopniak z obrotu, rzucanie gwiazdkami oraz nowe coś w stylu Cyraxa, Sektora i Smoke tylko, że nie chowie się odrazu pod ziemie, tylko leci ku górze, pojawiając się obok przeciwnika i wybijaja go, czy jakos tak.

Sonya ma dalej Kiss of Death oraz Fly Kick. Ze starych dali jej spowrotem Fireball'a oraz Square Wave Punch. Znowu pomineli Leb Grab, Rising Bicycle Kick i Cartwheel Kick niestety:/.

Rain'owi chyba ( ale to tylko przypuszczenie ) oddali tą zdolność co cisnął piorunem, ponieważ Chameleon w momecie, gdy jest koloru fioletowego używa tej zdolności. A wiemy że miał ją Nightwolf w MK:Deception.

czemu "miał ją Nightwolf" chyba ma :D
ale spoko dobra sie nie czepiam
mnie interesuje co ma Kung Lao i Scorpion  :twisted: