Autor Wątek: FILM AMATORSKI  (Przeczytany 45009 razy)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwca 19, 2008, 09:54:37 pm »
PS:jak z tym filmem? poszło coś do przodu?....

Eh Ty draniu!:) znowu mnie wyprzedziłeś! :D Miałem o to samo zapytać. A może jakieś zdjęcia z "przed produkcji". Możę zdjęcie Milleny (jezeli o mnie chpodzi to może być nawet na go), terenu walki/walk, kostiumów,. Mnie np. też interesuje jaka kamera (nazwa i numer serii) jestem cholernie ciekawy jaki sprzęt macie - czysta ciekawość
Bardzo bym chciał zobaczyć jakieś zdjęcia z planu filmu, albo najlepiej jakiś inny wasz wcześniejszy film, wyreżyserowana walkę, cokolwiek. Żebym mógł sobie już nakreślić jakiś obraz.

Pozdrawiam i czekam niecierpliwie

PS: Od kilku tygodni mam w głowie kilka pomysłów ale ciezko mi je opisac więc jak uporam się prywatnymi problemami to przygotuję "storyboard" z kilkoma pomysłami.


« Ostatnia zmiana: Czerwca 19, 2008, 09:57:06 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwca 20, 2008, 08:38:03 am »
Eh Ty draniu!:) znowu mnie wyprzedziłeś! :D Miałem o to samo zapytać.

Heheh Dealer, staram się jak mogę.... :)

I też jestem ciekawy zdjęć.... Więc jak  macie coś to zarzućcie....

Offline OMENGOUKI

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 20, 2008, 10:30:06 am »
Cześć wszystkim ;D
Powiem tak:
Będzie to krótki film ukazujący Mileenę rozwalającą oddziały specjalne (jednolite umundurowanie, wyposażenie itd) którymi dowodzi Kurtis Stryker- z walką finałową jeden na jednego na końcu (gdy Stryker zostanie sam).
Będzie pirotechnika jeśli chodzi o strzelanie w stronę Mileeny, rykoszety i dym ze ścian.

Kolejna scena to będzie walka Scorpiona np. z Kabalem (ale jeszcze nie jesteśmy pewni co do Kabala, może Sonya Blade)

CO DO KOSTIUMÓW:
Mamy możliwość wykonania uniformu Scorpiona z Ultimate Mortal Kombat 3, ale maska nie będzie żółta tylko bardziej jak wytarte złoto, bardziej brudna (zresztą na uniformie też)

Mileena będzie miała kostium identyczny jak w Mortal Kombat 2 i będzie to latex (guma), daje ona najlepszy refleks od mięśni i wygląda ponętnie.
Aktorka chodzi od dawna na siłownię by odznaczał się zarys i rzeźba mięśni.

Termin nie jest znany i będzie tak dopóki nie zrobimy całej choreografii.
Miejsce (arena) wiadomo że chcemy zrobić coś na styl Dead Pool (ale ze szkieletemi zawieszonymi na łańcuchach).
http://www.mortalkombatwarehouse.com/mk2/arenas/thedeadpool/1.png

Jeśli nie damy rady zorganizować takiego miejsca to zrobimy coś na styl:
http://www.mortalkombatwarehouse.com/mk1/arenas/goroslair/01.png

No i jeszcze "las" wchodzi w grę.

Na szkieletach wykonamy imitację zerwanej skóry, zaschniętej krwi, pajęczyn itd.

Będzie świtało profesjonalne -dobrze sie złozyło bo mój kolega prowadzi firmę i zajmóje się oświetleniem do filmów i seriali ;D
Już obiecał że będzie na 100% i weźmie wszystko co będzie miał.

Kamera miała być sony full HD itd. ale jesli wszystko wyjdzie tak kozacko jak się zapowiada to wypożyczymy kamerę PROFESJONALNA (operator itd).
Za 10 godzin zapłacę ok 1000zł- a w 10 godzin to zrobimy wszystko z nawiązką ;D

Dalej, wytwornica mgły (będzie płyn do wytwarzania mgły ciężkiej).
No i w sumie to wszystko ;)

Aha i staram sie znaleźć materiały do kluczowania które pomogą wykonać efekt fatala Scorpiona (wiadomo jaki).
Jeśli ktoś trafi na film z miotaczem ognia (na czarnym tle) to niech podeśle linka ;) najlepiej gdy by było na statywie.
Szukałem na Youtube ale nawet jak coś znajdę to jakość jest żałosna.

Aha jeśli ktoś chce zagrać mnicha stojącego w tle to zapraszam, ciuch jak w jedynce Mortala (filmu)
POZDROWIENIA
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2008, 10:33:05 am wysłana przez OMENGOUKI »

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 22, 2008, 12:45:19 am »
Stary! To brzmi tak doskonale, ze aż niewiarygodnie. Czuje się jak byś mi mówił to co ja bym chciał usłyszeć :D. Czekam na kolejne nowiny z produkcji filmu... i zdjęcia Milleny :P

Pozdrawiam

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwca 22, 2008, 02:19:18 am »
Aha jeśli ktoś chce zagrać mnicha stojącego w tle to zapraszam, ciuch jak w jedynce Mortala (filmu)
POZDROWIENIA
Death Dealer , jedziemy na plan ? Jak coś załatwiam nocleg w Warszawie  :)

OMENGOUKI -> Kiedy zamierzasz krecić i ruszać z projektem ?

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwca 22, 2008, 07:41:49 pm »
Aha jeśli ktoś chce zagrać mnicha stojącego w tle to zapraszam, ciuch jak w jedynce Mortala (filmu)
POZDROWIENIA
Death Dealer , jedziemy na plan ? Jak coś załatwiam nocleg w Warszawie  :)

Myślę, że można by było pojechać tylko trzeba terminy kilka innych spraw ustalić.

Slave jedziesz?

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwca 23, 2008, 08:53:42 am »
Nie ma daty więc nie chcę sie deklarować.....

Po za tym nie wyglądam na mnicha.....

       ........bardziej na Tarkate ;)

Luna

  • Gość
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwca 25, 2008, 07:43:48 pm »
Nie wiem czy to było tutaj na forum więc wrzucam, jak co to don't kill me:p

http://www.collegehumor.com/video:1818014

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwca 26, 2008, 04:41:17 am »
Było ,nie było....Filmik zajebisty... Beka z Kahna i Suba
"Suby-Woby" ;D ;D ;D

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 06, 2008, 12:46:26 pm »
No fajnie wszystko, tylko ze strojem Mileeny pojechaliście na łatwiznę. Jak bym miał kasę to bym zrobił taką Mileene że by wam szczeny opadły. Scoorpion może być zajebisty. A co do miotacza, to może być na niebieskim tle nieba ?? Mam bardzo dobrej jakości (DVD) jak tak to pisać :D i sie ze mną skontaktować :D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 07, 2008, 12:55:56 am »
Nie widziałeś stroju Mileeny , nie mów więc , że poszli na łatwizne . Latex uwypuklający mięśnie nie jest łatwym do zrobienia strojem .

Cytuj
Jak bym miał kasę to bym zrobił taką Mileene że by wam szczeny opadły
Tak , najłatwiej mówić o czymś czego się nie ma . Na słowo wierzyć nie będziemy  ;)

Pozatym te jaskawe kolory i znaczki . Wiesz , to nie jest forum Onetu , a forum Mortal Kombat ;) Nie chcę Ci nic mówić , ale troszkę trzeba trzymać fason w miejscu w którym się przebywa , a chociaż zmniejsz czcionkę w swoim podpisie , bo nikt taką awangardą nie szasta na forum  ;) . Ot taka dygresja i owszem , król jest tylko jeden = Luntek .

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 07, 2008, 10:43:42 am »
Luntek <lol2> a co ty go tak kochasz ?? Luntek mówi na siebie It's Luntek Bitch.
A co do stroju. To nie łatwo mówić, jak ktoś chce to mogę zapodać paroma projektami ;)
Jeśli się nie podobają to luz :D

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 07, 2008, 02:11:06 pm »
Darzę sympatią każdego świra . To raz . Dwa , nie obchodzi mnie jak on na siebie woła , czy bitch , czy gej , czy król , ważne że robi widowisko jednocześnie obnażając ułomność internetu , a ja bardzo lubię obserwować życie społeczne i kulturowe w internecie ( a raczej jego brak ) . Po trzecie , fajnie że kopiujesz hasło Luntka i jesteś królem , ale nie musisz tego obwieszczać w stylu Onet-Czata . Panuje wolność poglądów , ale zdjęcie tyłka Dody + kolorki róż i seledyn w połączeniu z pokemonowatym pismem to nie jest rzecz jaką chciałbym oglądać na forum Mortal Kombat . Nie mogę Ci nic zrobić , oprócz napomnienia Ci , co sądzę o Twoim podpisie i tak uczynisz co uważasz , ale opinie znasz .

Ten post zniknie stąd wieczorem  Twoja odpowiedź najpewniej też , jeżeli dalej będzie offtopic :) pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipca 07, 2008, 02:15:38 pm wysłana przez Adept »

Offline Jedu Sindel

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 07, 2008, 02:25:05 pm »
Jak ja kocham jak się o mnie mówi :D Nie ważne co mówią ważne że mówią i nie przekręcają nazwiska :D (nicku)

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: FILM AMATORSKI
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 08, 2008, 03:19:31 pm »
No tak, a jak ja miałbym pieniądze to bym zrobiłem takie Mortal Kombat, że by było najlepsze na świecie. Wszystko było by w nim najlepsze i najwspanialsze ::)...

Szczerze to takie gadanie mnie zaczyna męczyć i czytam takie teksty z politowaniem.

Cytuj
No fajnie wszystko, tylko ze strojem Mileeny pojechaliście na łatwiznę. Jak bym miał kasę to bym zrobił taką Mileene że by wam szczeny opadły.
::)
Na razie to mi ręce opadają...


Ja na przykład chce by strój Mileeny w filmie z tego tematu był tym z gry Mortal Kombat 2, mi sie bardzo podobał, oczywiście można go troszeczkę "podszlifować" ale niekoniecznie . Podoba mi sie podejście i sposób w jaki pisze o wszystkim autor filmu, widać, ze wie o czym pisze i jaki efekt chce osiągnąć. Wszystko to się chwali ale ciągle bym chciał zobaczyć jakieś zdjęcia lub wcześniejsze filmy. Bo słowa przestają mi wystarczyć.


Cytuj
Latex uwypuklający mięśnie nie jest łatwym do zrobienia strojem
.

Mniam, mniam, bardzo bym chciał już to zobaczyć, naprawdę mi zaczyna silna lecieć na myśl o tym filmie.


Cytuj
A co do stroju. To nie łatwo mówić, jak ktoś chce to mogę zapodać paroma projektami Mrugnięcie

Pokaż, pokaż, chętnie rzucę na nie moim łaskawym okiem i wraz z innymi mistrzami wydamy werdykt. ;)


OMENGOUKI ! Weź daj tu jakieś zdjęcia, filmiki czy cios bo zwariuję przez to czekanie i domysły!! :D

Pozdrawiam