Autor Wątek: Który Mortal Kombat lepszy?  (Przeczytany 14067 razy)

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Który Mortal Kombat lepszy?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 17, 2012, 02:58:09 pm »
W MK4 jedyne co mi się nie podobało to ograniczenie na MAX Damage.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Który Mortal Kombat lepszy?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 17, 2012, 03:42:47 pm »
Mnie się MK4 podobało, mimo że było trochę za szybkie. Wprowadzono tam tryb treningu, czego w pozostałych częściach nie było.

Obecnie w każdej części masz tryb treningu. Wystarczy ustawić.

To jest jeden z minusów MKT. Drugi minus jest taki, że Bossami jest przejść, banalnie łatwo grę. Nie powinni być oni w ogóle dostępni. Kolejnym minusem jest wspomniane wcześniej, zaprogramowanie zawodników, którzy przewidywali przyszłość. Jednak UMK3, miało te same błędy co MKT.

To właśnie jest problem. Ty grasz z komputerem. Nikt już chyba tak nie gra. Obecnie ludzie grają multiplayer w Mortal Kombat 1, Mortal Kombat 2 czy Ultimate Mortal Kombat 3. Zatem nie jesteś w stanie poznać OGROMNEJ różnicy pod kątem UMK3, a MKT, jeżeli poznałeś gry tylko z perspektywy singleplayer. Zatem dopóki nie poznasz tego aspektu, to nadal będziesz chwalił mierne i słabe MKT. UMK3, a MKT to jak niebo i gnój.

Poza tym MKT posiadało większą ilość zawodników, co było plusem. Generalnie UMK3 i MKT, różniło się minimalnymi szczegółami....

MKT jest o 20 % szybsza od UMK3 i faworyzowała rush down, czyli ciągłe napieranie na wariata. O ile rush w UMK3 również występuje, tak w Trilogy to już gruba przesada. Zero taktyki, myślenia, pułapek czy mindgame'ów z przeciwnikiem. Dodatkowo gra sieciowa była zepsuta. Połączenie za pomocą IPX na pecetach po prostu nie działało. Trzeba się łączyć przez emulowaną wersję z PSXa.

Offline Grodek118

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 564
    • Zobacz profil
Odp: Który Mortal Kombat lepszy?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 17, 2012, 03:50:05 pm »
Tia ja graczem starej daty nie jestem ale lubie sam znalezc sposob jak wykonac jakis specjal. Listy ciosow sa mi zazwyczaj zbedne.

Offline Jimmy0555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Który Mortal Kombat lepszy?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 17, 2012, 06:27:20 pm »
To w takim razie chce poznać prawdziwe minusy. Jak się gra online w UMK3 (wersja na Genesis), lub MK Trilogy (pc)? @Adept, mi chodziło że w MK4 PO RAZ PIERWSZY wprowadzono trening, bo np. w MK I, II, III, UMK3, MKT go nie było xD

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Który Mortal Kombat lepszy?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 17, 2012, 07:51:45 pm »
Ja tam grałem kiedyś dużo w MKT ze znajomymi, albo z kuzynem. Nie pamiętam, zeby źle się grało. Adeptowi chodzi o PRO-gaming, kiedyś tego nie było. Przeciętny gracz, który gra dla rozrywki pewnie większej róznicy nie zauważy.

Offline Jimmy0555

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Który Mortal Kombat lepszy?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 17, 2012, 08:19:57 pm »
Dokładnie, ja tylko gram, dla luzu, dla rozrywki a nie w turniejach czy Online xD Tak na zimowy wieczór, jest spoko, a ja tego 20% nie widzę. Rozumiem że jak się ma pasek Agressor, to jest się szybszym, ale w walce z komputerem to nie przeszkadza xD

Offline Anevis

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 92
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Cunston
Odp: Który Mortal Kombat lepszy?
« Odpowiedź #21 dnia: Października 05, 2012, 01:52:09 pm »
Odśnieżam, wiem.
Mortal Kombat to świetna gra. Liczy się opracowanie przeciwnika , taktyka itp. W nowej odsłonie mamy ten fajny paseczek na ench, breaker i x-ray, który niezwykle wpływa na rozgrywkę ....
Wcześniej tego nie było , a dodajmy możliwość wkopania 100% combo w starszych częściach (fakt, czasami strasznie trudno je wykonać), którego nie można zatrzymać.
Nie gram profesjonalnie/często w klasyki, ale bardzo je lubię! Grałem w MkT na PSX. Fakt, słabo wypada względem umk3. Tylko tyle co miło, że więcej postaci :P