Autor Wątek: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm  (Przeczytany 8746 razy)

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« dnia: Lutego 22, 2013, 08:17:17 pm »
Witam postanowiłem założyć wątek w którym najbardziej się lubuję czyli "Pewien pan VS Pewien pan"  ^-^
Zawsze zastanawiało mnie który z wyżej wymienionych bohaterów jest przez was bardziej lubiany/szanowany  ;)
Dla niewtajemniczonych krótko przedstawię postacie:

Noob Saibot-Dawniej Bi-Han,czyli nasz kochany starszy Sub-Zero zamordowany w ramach ślepej zemsty przez Scorpiona.
Odrodził się w Neatherreal jako widmo znane jako Noob Saibot,znajdując się pod rozkazami Quan Chi posiada własne mroczne cele.

Scorpion-Niech bóg broni tych którzy nie znają tej postaci  ::)
Za życia Hanzo Hasashi jego rodzina i klan została zamordowana przez czarnoksiężnika Quan Chi,lecz jak mu wmawiał winę ponosił klan Lin Kuei.Szukając zemsty Scorpion zamordował Bi-Han'a  który odrodził się jak widmo w Neatherrealm.

Nie liczę że to starcie będzie wyrównane,w końcu Scorpion to ikona serii   ;)
Jednak panie i panowie zapraszam do dyskusji  >:D  >:D

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 22, 2013, 08:46:40 pm »
Jeden i drugi to Bractwo Cienia, to 1., a po 2. skoro obydwaj to "widma", odrodzeni czy jak zwał tak zwał, to nie ma mowy o wygranym. BTW Quan im w ogóle pozwoliłby walczyć między sobą? W końcu są ubezwłasnowolnienie przez jego magię. A jeśli nawet to i tak Scorpion, w końcu to ikona serii, tak?

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 22, 2013, 08:55:37 pm »
Heh nie chodzi mi o pojedynek raczej  o dyskusję, wymianę argumentów itp pomiędzy użytkownikami tego forum w celu poznania bliżej waszych opini na temat tych postaci   ^-^ pasuje k**** ?  ^-^
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2013, 09:04:21 pm wysłana przez Gor0 »

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 22, 2013, 09:37:26 pm »
Witam, postanowiłem założyć wątek, w którym najbardziej się lubuję czyli "Pewien pan VS Pewien pan"  ^-^
Zawsze zastanawiało mnie, który z wyżej wymienionych bohaterów jest przez Was bardziej lubiany/szanowany  ;)
Dla niewtajemniczonych krótko przedstawię postacie:

Noob Saibot-Dawniej Bi-Han,czyli nasz kochany starszy Sub-Zero zamordowany w ramach ślepej zemsty przez Scorpiona.
Odrodził się w Neatherreal jako widmo znane jako Noob Saibot,znajdując się pod rozkazami Quan Chi posiada własne mroczne cele.

Scorpion-Niech Bóg broni tych którzy nie znają tej postaci  ::)
Za życia Hanzo Hasashi jego rodzina i klan została zamordowana przez czarnoksiężnika Quan Chi,lecz jak mu wmawiał winę ponosił klan Lin Kuei.Szukając zemsty Scorpion zamordował Bi-Han'a, który odrodził się jako widmo w Neatherrealm.

Nie liczę że to starcie będzie wyrównane,w końcu Scorpion to ikona serii   ;)
Jednak Panie [LOL] i Panowie zapraszam do dyskusji  >:D  >:D

Po pierwsze - zwracając się do Użytkowników powinieneś pisać wyrazy takie jak "was", czy "panowie" z wielkiej litery.
Po drugie - po przecinku trzeba zrobić spację.
Po trzecie - "Neatherreal", "Neatherrealm" ?! WTF? NETHERREALM! Niech Bóg broni tych, którzy nie wiedzą jak pisze się nazwę firmy odpowiedzialnej za MK9...
Po czwarte:
Heh nie chodzi mi o pojedynek raczej  o dyskusję, wymianę argumentów itp pomiędzy użytkownikami tego forum w celu poznania bliżej waszych opini na temat tych postaci   ^-^ pasuje k**** ?  ^-^
Może powiedz co mieści się pod tą cenzurą. Bo można to interpretować jakbyś nazwał użytkowników "kurwami". Liczba gwiazdek się zgadza. Więc po ch#j przeklinasz? :P A odpowiadając na Twoje pytanie - nie, nie pasuje. Patrz: kolejny argument.

Po piąte - rozumiem jeszcze temat typu Scorpion vs Sub-Zero, ale tutaj mowa jest o dwóch postaciach, które od śmierci starszego Suba właściwie się nie spotkały ani nie rywalizowały (o ile się nie mylę). Tak to możemy zacząć porównywać Bo Rai Cho i np. Frost, bo czemu nie? Takich tematów może powstać kilkaset i do niczego to nie prowadzi. Poza tym nie sprecyzowałeś co mamy oceniać. Bo postać może być szanowana za swoje ciosy, Fatality, możliwości, albo fabułę, wygląd, charakter itd.

Chcesz porządnej dyskusji? To pisz normalnie, bo na poziomie Twojego ostatniego postu teraz Ci odpiszę, że wolę Scorpiona bo Noob Saibot to głupia postać. "Pasuje k**** ?" ^-^

Naprawdę, doceniam to że ktoś próbuje ożywić nieco forum, ale jak już naprawdę Wam zależy to poruszajcie tematy jakie jeszcze tutaj nie były poruszane. Coś co przyciągnie uwagę czytelników i forumowiczów. Bo aż niedobrze mi się robi jak wchodzę w tematy, w których porównuje się 2 postacie. To jest bezsens.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lutego 22, 2013, 09:39:28 pm wysłana przez johnx »

Offline sla

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 365
    • Zobacz profil
  • PSN ID: king-sla
Odp: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 22, 2013, 09:41:45 pm »
"Pasuje k*rwa?", było z przymrużeniem oka i jako przerywnik myślowy, co podkreśliła emotka na końcu. Co do Netherrealm, to raczej nazwa studio wzięła się od nazwy jednego ze światów MK (który sami wymyślili, ale what the hell).

Co do samej walki, j-x ma rację - nie wydaje mi się, żeby kiedykolwiek doszła do skutku, bo jaki mieliby mieć powód?

Offline johnx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1467
    • Zobacz profil
Odp: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 22, 2013, 09:50:54 pm »
Tak, nazwa studia wzięła się od nazwy jednego z wymiarów w świecie MK, jednak przywołałem tutaj przykład MK9 celowo - logo tej firmy widać przy KAŻDYM włączeniu gry. Więc trudno nie zapamiętać. ;-)

I walka walką, ale porównywanie tych dwóch postaci jest po prostu głupie choćby w temacie na forum. :D Tyle ode mnie w temacie. Dziękuję, dobranoc.

Offline arti91

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Odp: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 22, 2013, 11:27:02 pm »
to pozwólcie, że wtrącę swoje "dwa grosze" do tego wątku :)
Skorpion to ikona mortala, każdy chyba go lubi, a Noob, no cóż, w poprzednich częściach niczym specjalnym się nie wyróżniał, luię obie poastci, a jeśli chodzi o porówanie fatali,to to Nooba wolę chyba bardziej,to jest jakaś nowość, mówię o fatalu z Mortal Kombat 9, w którym Noob robi dziurę "nicość" pod przeciwnikiem, on wpada i w połowie Noob ją zamyka czym powoduje oderwanie korpusu od reszty ciała swojego klienta

Offline Gor0

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
Odp: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 22, 2013, 11:48:31 pm »
No niestety ale moja poprawna polszczyzna mnie czasem zawodzi  ^-^
Co do firmy do wybaczcie mój błąd  ;)
Wracając do tematu, niestety kolejny raz muszę ustąpić pola i przyznać rację ; D w poprzednich częściach Noob Saibot był postacią która nigdy specjalnie mnie nie zachęcała, zwłaszcza po doświadczeniu z MK Deception gdzie zaserwowali mi postać o nazwie"Noob-Smoke"......
Scorpion jako "ikona serii" mnie dla przykładu odrzuca ze względu na swoją popularność.  ^-^
I na koniec zestawiłem akurat te dwie postacie bo jak wspominałem chciałem poznać wasze opinie, oczywiście mogłem pytać się każdego z osobna ale chwilę by mi to zajęło.  :)

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Noob Saibot vs Scorpion czyli pojedynek widm
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 22, 2013, 11:59:08 pm »
Noob Saibot by wygrał.