Ankieta

który z filmów z sagi Star Wars jest najlepszy?(uzasadnij odpowiedź)

Star Wars I - Mroczne Widmo
3 (17.6%)
Star Wars II - Atak Klonów
1 (5.9%)
Star Wars III - Zemsta Sithów
6 (35.3%)
Star Wars IV - Nowa Nadzieja
4 (23.5%)
Star Wars V - Imperium Kontratakuje
2 (11.8%)
Star Wars VI - Powrót Jedi
1 (5.9%)

Głosów w sumie: 17

Głosowanie skończone: Marca 18, 2006, 04:20:33 pm

Autor Wątek: Star Wars  (Przeczytany 8087 razy)

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Star Wars
« dnia: Marca 18, 2006, 04:20:33 pm »
w tym temacie zamieszczajcie prosze wasze opinie na temat wszystkich filmów z sagi "Gwiezdne Wojny" zapraszam też do wzięcia udziału w ankiecie przy temacie pozdrawiam.

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
dzięki
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 19, 2006, 09:43:19 am »
dzięki za oddanie głosu kim kolwiek jesteś pozdrawiam

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 19, 2006, 10:17:10 am »
Zemsta Sithów, ponieważ podobają mi się walki i normalnie, najbardziej wzruszyłem się podczas oglądania tej części :twisted:

Offline ByStRy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 23, 2006, 11:18:29 pm »
Zagłosował bym na całą sagę ale mozna tylko na 1 to wybrałem nowa nedzieję bo od tego się zaczeło....Dawno Dawno Temu W Odległej Galaktyce...

Offline @Scorpion@

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 24, 2006, 09:07:39 am »
Mroczne widmo poniewaz podobala mi sie koncowa walka i podklad dzwiekowy (DUEL OF THE FATES)

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 09, 2006, 09:12:41 am »
Ja tam nielubie Star Wars

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 07, 2006, 09:37:07 am »
Imerium Kontratakuje. Ta część pokazuje prawdziwą potęgę Imperium no i czywiście najmroczniejsza część sagi. W ogóle to uwielbiam całą "starą" trylogie a nowa jest zmarana zwłaszcz Zemsta Shitu.

Offline Darekader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 01, 2007, 01:37:48 pm »
Jak niektórzy z was śmią się nazywać fanami SW. Nowa trylogia to prawdziwe gówno  :evil: . Rozumiem, każdy lubi co innego, ale jak dla was SW to tylko walki na miecze świetlne to wam współczuję  :? . Mi się najbardziej podoba Powrót Jedi (najbardziej) i Imperium Kontratakuje (trochę mniej).

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 04, 2007, 03:39:12 am »
Dla mnie cała trylogia (IV, V, VI) jest świetna szczególnie wydanie specjalne z 1997 roku. Kurcze chciałbym je mieć 8)
A nowa trylogia niestety wypada słabo, a to głównie przez medichloriany (straszne gówno, które niszczy stary klimat SW), potem jeszcze przesycenie efektami specjalnymi (nawet straszne przesycenie, za dużo komputera), kiepski przebieg fabuły. Chociaż epizod I jeszcze tam jakoś wygląda (nie jest ani zły, ani dobry) a reszta to prawdziwa porażka.

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 04, 2007, 10:57:14 am »
Ja uznaje tylko dwie części Star Wars. Jest to: Mroczne Widmo i Powrót Jedi. Ostatnia cześć jest najlepiej zrobiona. A pierwsza posiada największą dawke akcji która nie jest głupia. Reszta cześci jest taka sobie. Szkoda że już nie ma powstać więcej.
_______________FURY MK___________________

Offline Darekader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 04, 2007, 01:18:08 pm »
Cytat: "Hero"
Ja uznaje tylko dwie części Star Wars. Jest to: Mroczne Widmo (...)


Każdy lubi co innego... Każdy lubi co innego... Każdy lubi co innego... NIE, poprostu nie mogę! JAk można lubić pierwszą część shitowej trylogii. Do tego ona jest bardzo biedna pod względem fabularnym (czasami aż kłuci się z historią oryginału).

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 04, 2007, 01:40:28 pm »
Cytat: "Darekader"
Cytat: "Hero"
Ja uznaje tylko dwie części Star Wars. Jest to: Mroczne Widmo (...)


Każdy lubi co innego... Każdy lubi co innego... Każdy lubi co innego... NIE, poprostu nie mogę! JAk można lubić pierwszą część shitowej trylogii. Do tego ona jest bardzo biedna pod względem fabularnym (czasami aż kłuci się z historią oryginału).

Nie zgadzam sie z tobą. Można lubić pierwszą cześć. Bardzo dobre występują tam postacie i bardzo dobrze są one zrobione i zagrane. Fabuła jest nienajgorsza. Akcja przyzwoita, ogólnie dobry film. Ja naprzykład nie lubie 4 części. Jest bardzo dla mnie mędna, za dużo tam sie niedzieje. Uznaje ją tylko pod względem, że jest to pierwsza część która powstała.
_______________FURY MK________________

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 22, 2007, 01:48:29 pm »
witam wszystkich i dziękuje za odzew w tym temacie moją osobiście ulubioną częścią sagi Star Wars jest część III(Zemsta Sithów) ponieważ jest bardzo mroczna dokonuje się ostateczna przemiana Anakina w Vadera i w ogóle bardzo mi się podoba druga trylogia bo postawiono na psychologie wnetrze postaci meandry polityki karierowiczostwo i fałsz Palpatina zwróćcie uwage że mało kto oglądając mroczne widmo po raz pierwszy przypuszczał że ten zdawałoby się dobry i prawy patriota republiki to w gruncie rzeczy kawl dziada pragnacego jedynie władzy dla siebie bez względu na koszty mało kto wtedy wiedział że Darth Sidius i ów Palpatine to jedna i ta sama osoba i właśnie za to wielki respekt dla aktora który się w niego wcielił za to że genialnie pokazał jego dwulicowość rozwinięto też całą koncepcje zakonu jedi i wreszcie stopniowa najperw wewnętrzna przemiana anakina od niewinnego 8-letniego chłopca pełnego ideałów poprzez jeszcze dobrego choć już zbuntowanego ucznia na jedi aż do mordercy bez serca i uczuć i to jest to po czym tak jadą miłośnicy starej trylogii w nowej nie ma strzelania do szturmowców i bezmyślnego machania mieczem świetlnym oglądanie nowej trylogii wymaga jakiegoś wyśiłku bo jak już mówiłem postawiono na wnętrze a najlepiej to widać w części III więc mój głos oddaje na Zemste Sithów

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 22, 2007, 09:51:02 pm »
Mi w nowej trylogii nie podoba się sposób wykonania i pokazania całej historii gdyż jaki sens dla początkującego jest oglądanie każdej części po kolei (I, II, III, IV, V i VI) skoro już w III częsci będzie wiedział, że Vader to Anakin bo wtedy nie ma punktu zaskoczenia dla widza w epizodzie V gdzie Vader mówi do Luke'a "I am your father" a oto chodzi w tej scenie. Takie motywy gdzie trzeba pomyśleć, zrozumieć, poczuć są leprze niż podawanie wszystkiego na tacy. Dlatego dla mnie najleprza jest stara trylogia plus epizod I bo on jeszcze był dobrze zrobiony (reszta to już strasznie przesycona efektami i innymi bzdetami, które psują klimat Star Wars).

Offline Marcin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
Star Wars
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 23, 2007, 08:04:14 am »
Cytat: "Mileena"
Ja tam nielubie Star Wars


witam w klubie ja tez za bardzo ich nie lubie :?  :twisted:  :?  :?