Autor Wątek: Z zycia wziete.  (Przeczytany 7365 razy)

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« dnia: Grudnia 20, 2007, 11:48:01 am »
Nie moglem sie powstrzymac. Gdy to przeczytalem http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=443837
musialem to umiescic na tym forum  :lol:  8)

"Policja ustaliła, że 6 grudnia dwójka "ćwiczyła" na dziecku ruchy bohaterów gry komputerowej, bijąc i kopiąc Zoe, a także rzucając dziewczynką o ścianę."

Ciekawe kogo ruchy cwiczyla.

Zapraszam do dyskusji.

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2007, 12:49:57 pm »
Fanie cwiczyli :D rzucającdiewczynke o sciane. moze stage fatality chcieli zrobic 8)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 20, 2007, 02:08:07 pm »
Wow... Musiało być ostro

Pewnie dostali takiego natchnienia po serii w Armageddon  :lol:  Albo byli na beta-teście MK8 i ta gra zawładnęła ich psychiką, czego efekty czytamy   :D  Sądząc po obrażeniach musieli grać jakąś prostą postacią, bo jakby to był Sub Zero to pewnie by dziewczynkę do lodówki zamknęli itp.

Z drugiej strony szkoda, bo prze tego typu sytuacje Mortal traci "prawdziwych" fanów  :roll:

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 20, 2007, 05:29:08 pm »
Cytat: "Hero"
Wow... Musiało być ostro

Pewnie dostali takiego natchnienia po serii w Armageddon  :lol:  Albo byli na beta-teście MK8 i ta gra zawładnęła ich psychiką, czego efekty czytamy   :D  Sądząc po obrażeniach musieli grać jakąś prostą postacią, bo jakby to był Sub Zero to pewnie by dziewczynkę do lodówki zamknęli itp.

Z drugiej strony szkoda, bo prze tego typu sytuacje Mortal traci "prawdziwych" fanów  :roll:

Tak. To ostatnie zdanie jest bardzo bolesne, ale jest to niestety prawda, ponieważ niektórzy nie potrafią oddzielić realnego świata od wirtualnej rozgrywki.
ps. Tej dziewczynki mi żal, bo głupole i maniacy, którzy nie myślą, że to robią na żywej osobie i ona to czuje i źle się to dla niej kończy. :(

Offline Maniek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 105
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 20, 2007, 08:35:11 pm »
Z jednej strony chce mi sie śmiac a z drugiej przecierz jest to CHORE i naprawde nie bedzie sprzyjało [SMOCZEJ SERII] ta tragedia ale cóz zrobic zawsze sie znajdzie jakis pomylency co mysla ze sa nie smiertelni wytarczy wejsc na YOUTUBE i wpisac MK zobaczycie ile jest filmikow i co kolesie wyrabiaja az zal mi sie robi jak niektóre ogladałem ale to wam zostawiam do oceny. A co do oceny tej tragedi to miejmy nadzieje ze nic takiego wiecej sie nie powtórzy tyle o demnie pozdrawiam

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 20, 2007, 08:53:15 pm »
Co wy gadacie :D A ile jest akcji ze ktos nagral sie za duzo w GTA i potem rozne akcje odchodziły :D i co ucierpiał wizerunek GTA na tym? NIE!  :twisted:

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 20, 2007, 09:02:22 pm »
Eh ci "eksperci" zawsze dopatrzą się winy gier komputerowych... Bardzo dużo czytałem o tym w CDActionie. W Niemczech podobno nawet mieli zakazać sprzedaży brutalnych gier... Az strach się bać...

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 20, 2007, 09:17:54 pm »
Przykład. Chocby - Manhunt.

Maniek - nikt Ci nie zakazuje sie smiac ^^ Mnie ten news rozsmieszyl bo zaczalem sobie wyobrazac jak nasladowanie postaci z MK wychodzilo malym dzieciom. xD

Hero - hahah xD Nie bylo mowy o zadnych przedmiotach wiec ciezko stwierdzic jaka postac nasladowaly :D

Tylko i wylacznie wina rodzicow. :P

Offline Kubikiri

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 20, 2007, 09:21:45 pm »
W dzisiejszych czasach rodzicom łatwiej jest usadzić dziecko przed komputerem niż zabrać się za jego wychowanie...

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 20, 2007, 09:59:47 pm »
Cytat: "Kubikiri"
W dzisiejszych czasach rodzicom łatwiej jest usadzić dziecko przed komputerem niż zabrać się za jego wychowanie...


QFT

jak to mowia, "dzieci rodza dzieci".

Offline $nake

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 20, 2007, 10:41:04 pm »
Cytat: "Mateusz_87"
Snake, Rell, Hero. Nie rozumiem jak można się z tego śmiać :? Nie wiem co mają znaczyć te uśmieszki przy tych wpisach?? Normalny człowiek nie powinien śmiać się z takich rzeczy, chyba, że sami nie potraficie jeszcze odróżnić co jest śmieszne, a co już nie...
Cytat: "$nake"

Maniek - nikt Ci nie zakazuje sie smiac ^^ Mnie ten news rozsmieszyl bo zaczalem sobie wyobrazac jak nasladowanie postaci z MK wychodzilo malym dzieciom. xD

To nie jest śmieszne! To nie były małe dzieci, chyba pisze, że mieli po szesnaście lat!


Powiem tak. Na powaznie to naprawde szkoda mi i zal tego mlodego czlowieka ktory zginal przez glupote aczkolwiek plakac nie bede.
Moze nie male ale dzieci. Niezdolne jeszcze myslec z wyobraznia (chociaz wykonujac fatality pewnie jej uzyly xDD nie no powaga)
wiec smieszne moze az tak to nie jest, jak kazda smierc. Aczkolwiek codziennie ginie tyle ludzi ze nie potrafisz do tylu policzyc ;) to nie uniknione wiec nikt mi nie zakaze traktowac to luzno. A przeciez nie bedziemy o tym tu dyskutowac czy tez o dzisiejszym sposobie wychowania dzeci przez rodzicow :P

Cieszcie sie ze Wam pozwolili rodzice grac w MK bedac mlodym i ze tak wam pokrywy nie porylo :P Chociaz kto tam Was wie.

I Mateusz_87 za normalnego niestety sie nie uwazam, wiec dales mi przyzwolenie do wysmiewania ;)
Peace

Offline Rell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 223
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 21, 2007, 06:52:03 am »
Mateusz co Ty gadasz. Przeludnienie na swiecie jest albo będzie wiec im niej typa teraz tym lepiej :D

Może byli na jakimś craku? :D

Bodzio

  • Gość
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 21, 2007, 10:20:49 am »
Cytat: "Rell"
Mateusz co Ty gadasz. Przeludnienie na swiecie jest albo będzie wiec im niej typa teraz tym lepiej :D

Może byli na jakimś craku? :D


To nie jest zabawne.

I to nie pierwszy przypadek tego typu jesli chodzi o MK. Najgorsze jest to ze pozniej robia z tego wielka furore i zwalaja wszystko na tworcow i producentow gier.

Jak czytam te komentarze na wp.pl czy innych serwisach to rece opadaja. Przeciez na kazdym pudelku gry jest wyraznie napisane dla kogo ona jest skierowana (+16, +18). Poza tym jak ktos ma zryty leb to nawet grajac na telefonie komorkowym w robaka bedzie swirowal.

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 21, 2007, 10:54:15 am »
Cytat: "Mateusz_87"
Snake, Rell, Hero. Nie rozumiem jak można się z tego śmiać :? Nie wiem co mają znaczyć te uśmieszki przy tych wpisach?? Normalny człowiek nie powinien śmiać się z takich rzeczy, chyba, że sami nie potraficie jeszcze odróżnić co jest śmieszne, a co już nie...


Mistrzu , idąc obiektywnie Twoim torem , ludzie nie powinni się śmiać z corocznych nagród Darwina które są przyznawane z okazji najgłupszej śmierci . Obiektywnie rzec można , iż nie powinni tego robić , gdyż to też śmierć . A mimo to cały internet śmieje się z tych ludzi , z ich tragedii , itd.. Zatem zauważ , że wszystko jest względne . Znieczulica jest już u człowieka wysoko rozwinięta . Żyjemy w takim czasie , że codziennie czytamy w gazecie o jakiejś rzeźi i nikt już nie mówi " O Święta Anielko " lecz poprostu spokojnie czyta o zbrodnii , dlatego nie dziw się że ta śmierć dziecka nie robi wrażenia , lub jest tematem do żartów .

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Z zycia wziete.
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 21, 2007, 11:25:18 am »
biedne dziecko :( lza juz mi sie krecila w oku jak to czytalam, ale niemoge zrozumiec jednego... JAK MOZNA ZOSTAWIAC SIEDMIOLATKE Z TAKIMI PO$!@BAMI KTORZY MYSLA ZE REAL TO TEZ TYLKO ZABAWA!! mam nadzieje ze dostana dozywocie (choc na 100% nie dostana :/ )