Autor Wątek: Full screen w MK4  (Przeczytany 5777 razy)

Offline spaceboy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Full screen w MK4
« dnia: Marca 06, 2006, 08:02:46 pm »
Uruchomiłem Mk4 ale gra odpala się w małym oknie....nie wiem co jest grane...komputer spełnia wszystkie wymagania.....zmniejszałem rozdzielczość i też lipa....POMOCY!!!

Offline ByStRy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Full screen w MK4
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 06, 2006, 09:18:05 pm »
Yy Bez Jaj...Masz Na Górze Pasek Z Zadaniami Tam Masz Też Taki Mały Kwadracik Kliknij Go... Brawo Udalo Ci Się Powiekszyć Okno MK4
                     
_____________________
Gl Hf

Offline spaceboy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
hehe kolo to nie tak....
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 07, 2006, 12:08:14 am »
ten kwadracik wcale nie powiększa okna...chodzi ci o maksymalizuje...hehe wiem ale jak to klikam to okno się nie powiększa tylko wciska się coś jakby pauza w gierce jak odklikne to gra znowu chodzi ale ekran ciągle jest mały.........instalowałem ją ponownie bez zmian

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
u mnie bez problemu
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 07, 2006, 10:34:38 am »
ja tam powiększałem za pomocą tego właśnie kwadracika  i wszystko było ok jeśli wyjątkowo mi się nie chciało go wciśkać klikałem dwa razy w mały ekran i działało tak czy owak mnie się nic nie psuło z ekranem istnieje kilka przyczyn takiego stanu twojego mk
po pierwsze: napisz prosze jakie masz parametry w komputerze po prostu u ciebie nie wszystko być może jest jak należy
po drugie: napisz jaką masz wersje MK4 bo jeśli oryginał to twórcy z całą pewnością zadbali o takie detale oznaczałoby to że cały feler leży w twoim sprzęcie a jeśli przegrywka to nie wykluczone że z mortalem jest coś nie tak wiesz z piratem wszystko jest możliwe(mnie działa bo mam oryginał)
po trecie: jaki masz windows? być może na niektórych systemach ukazują się takie nankamenty bo z systemem też nic nigdy nie wiadomo np. w jednej z moich wersji XP za żadne skarby nie chciało się odpalić MK 2 i 3 gdy zaopatrzyłem sie w system z jakąś łatką okazało się że mortale śmigają jak szalone może z twoim błędem jest podobnie no cóż ja na odległość moge tylko radzić to tyle względem mojej pomocy pozdrawiam serdecznie

Offline ByStRy

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Full screen w MK4
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 07, 2006, 10:47:12 am »
Mozesz Tez Sprubowac Nacisnac Skrut Klawiczowy Lewy ALT+ENTER i Powinien Byc Pełny Ekran
--------------------------------

         GL HF

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Full screen w MK4
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 09, 2006, 10:09:05 pm »
zalatw sobie dobre mk :)

Offline Chameleon

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
Full screen w MK4
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 10, 2006, 03:27:07 pm »
Albo ściągnij sobie MK4 z emulatorem. Ja korzystam z Project 64. Wpisz to i znajdź na google bo nie pamiętam linka:D niestety. Albo kup se na Allegro.

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Full screen w MK4
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 10, 2006, 08:24:39 pm »
Tyle odpowiedzi, wszystkie błędne :D
powiększasz/zmieniasz tryb ekranowy klawiszami od F5 do F8, czy gdzieś w tym rejonie F-ów ;)

Offline Zbyszeek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
    • Zobacz profil
jakie f-y???
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 11, 2006, 12:03:41 pm »
jeszcze raz powtażam ja nie potrzebowałe żadnyche f-ów kłikałem myszką i powjększało jeszcze raz klik myszką i pyk jest full scren przynajmniej u mnie koniec tematu ile można powtażać

Offline freeman

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Full screen w MK4
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 24, 2006, 10:54:56 am »
W czasie walki włącz "f2" w wybierz "video" tam potem ustwa "full screen".