Autor Wątek: Oceń piosenkę  (Przeczytany 3171 razy)

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Oceń piosenkę
« dnia: Sierpnia 29, 2009, 11:52:39 am »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Oceń piosenkę
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 29, 2009, 03:17:39 pm »
Jesteś świadom oczywiście, że prosząc o ocenę piosenki, zgadzasz się na to, by oceniający wydał własny osąd, zgodny z jego stanem postrzegania sztuki? Wszelkie pretensje co do udzielanych odpowiedzi będą kasowane. Dewiza tego topicu to "Poprosiłeś o ocenę? To ją masz i nie rzucaj się, że jest negatywna"

Dla mnie piosenka denna jak nic. A co najważniejsze, nudna jak cholera. Nigdy nie lubiłem takich bez życia piosenek które śpiewają panny bez głosu i emocji. Wyłączyłem po minucie bo inaczej bym umarł na nudę.

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Oceń piosenkę
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 29, 2009, 04:16:29 pm »
A mi się podoba piosenka. Nie jest to może jakiś wielki zlepek nut ale od czasu do czasu dla zmiany posłuchać można. Gorzej jest już z wokalistką, a raczej z tym jak wygląda. Nie widziałem tak brzydkiej kobiety, jest obrzydliwie obrzydliwa, nie wygląda, a makijaż i strój woła o pomoc sufitu bez kasetonów zachlapanych olejem. Tyle :)

Ja wolę spokojniejsze, melancholijne utwory, przy których mogę leżeć i rozmyślać i poczuć się lepiej, dlatego http://kalokagathii.wrzuta.pl/audio/0NW0SV6hfDH/joseph_arthur_-_honey_and_the_moon jest w sam raz ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 29, 2009, 05:06:32 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Oceń piosenkę
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 29, 2009, 04:49:28 pm »
Uff, już się bałem, że będzie zła. Jednak jest świetna. Kawał ładnej muzyki. I wcale mnie nie znudziła :) jak najbardziej pozytywne wrażenia.

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: Oceń piosenkę
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 29, 2009, 06:13:30 pm »

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Oceń piosenkę
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 29, 2009, 06:19:10 pm »
Piękny podkład i na siłę wrzucony jakiś bełkotliwy marny wokal. Słuchać się nie da. Wokal zepsuł wszystko.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Oceń piosenkę
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 29, 2009, 09:04:45 pm »
PJ Harvey mi się nie odpala ale choć nie widziałem wszystkich jej klipów i nie słyszałem wszystkich piosenek, nic do niej nie mam. Powiem więcej cenię dziewczynę i na pewno nie jest brzydka >:( Jednym z ulubionych jest Dear Dark......

Jeśli chodzi o piosenkę Josepha Arthura- Honey and the Moon to początek mi ise podobał ale potem zrobiło sie zbyt pozytywnie......

Serj oczywiście nie zdradza swego stylu i brzmi dobrze chociaż i tak do Soil czy Toxicity nie ma porównania.....

A skoro już przy tym jesteśmy to może ja coś wrzucę  żebyście mogli się wyładować
http://www.youtube.com/watch?v=LIWG4Xn6m0U&feature=fvw


Offline Tekken Kombat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 237
  • Debeściak
    • Zobacz profil
Odp: Oceń piosenkę
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 29, 2009, 09:47:20 pm »

Offline franqey

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 657
  • Szary eminencja
    • Zobacz profil
Odp: Oceń piosenkę
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 30, 2009, 05:22:05 pm »
Cytuj
Jesteś świadom oczywiście, że prosząc o ocenę piosenki, zgadzasz się na to, by oceniający wydał własny osąd, zgodny z jego stanem postrzegania sztuki? Wszelkie pretensje co do udzielanych odpowiedzi będą kasowane. Dewiza tego topicu to "Poprosiłeś o ocenę? To ją masz i nie rzucaj się, że jest negatywna"
Świadom jestem, aczkolwiek jeśli podejmujesz się oceny, powinieneś również wrzucić piosenkę do oceny. Jak nie chcesz by twój gust był poddany ocenie, i tym samym się nie bawisz to bądź konsekwentny. Pisząc że zasady takie same jak w "oceń avatar" wydawało mi się to oczywiste. Widać nie było.


By the way:
niefajne techno, choć przywołuje fajne wspomnienia.

http://www.youtube.com/watch?v=4BiODjvVEOw&feature=channel_page

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Oceń piosenkę
« Odpowiedź #9 dnia: Września 02, 2009, 05:44:12 pm »
Całkiem niezły utwór choć dla mnie trochę za bardzo "usypiający" ,po porostu na ogół słucham mocniejszych tracków

Hunter - T.E.L.I.
http://www.youtube.com/watch?v=cNBvzZeUIG4