Autor Wątek: Turniej w MK2  (Przeczytany 11021 razy)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Turniej w MK2
« dnia: Lutego 19, 2008, 05:19:21 pm »
JA i Mario lub Hero jak kto woli organizujemy turniej w MK2 ,wszystkich zainteresowanych odsyłam tutaj http://www.strefamortalkombat.fora.pl/klasyka,2/turniej-w-mk2,594.html
                       
                    Zgłaszac sie ludzie bo brakuje nam chetnych

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 19, 2008, 06:57:33 pm »
zeby nie bylo watpliwosci, to jest ROZKAZ! ;)

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 20, 2008, 03:59:05 pm »
Ej ludzie co jest z wami czy naprawde nikt nie chce brac udzialu w turnieju?Ja tego poprostu nie rozumiem ,czy problem jest w tym ,ze nikt juz nie odwiedza tego forum ,czy wam sie nie chce.Bo jezeli powdem jest ta druga opcja tak duzej ilosci chetnych osob(mianowicie zero) , to brak mi slow dla takich ludzi.Wiekszosc zwas ktorzy jeszcze odwiedzaja te forum pewnie uwazaja siebie za fanow MK ,ale gdy pojawia sie okazja zeby rozuszac troche polska scene mk to nawet nikt nie kiwnie palcem.Nawet jakies lamus z Homaru ktorzy sa zapatrzeniy w tekena potafia zorganizowac turniej w MK.Kurde ta moja wiadomosc to sie nadaje do gorzkich zali ale sie wkur!@#$ bo to juz nie pierwszy raz ,gdy jest organizowany turniej a nikt sie nie zglasza.Oczywiscie nie czepiam sie tutaj  Hero'a, LK-9T9 i jeszecze kilku innych osob ale chodzi mi o pozostalych userow tego forum

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 20, 2008, 04:27:18 pm »
No okej , ten apel podziałał na mnie ;) . Jak mi pomożecie zainstalować tę wersję Mortal Kombat 2 ( Bo kompletnie nie znam na emulacjach itd ) To z chęcią zagram , ale ostrzegam , jestem cienki jak jajko na miękko

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 20, 2008, 04:53:00 pm »
Bardzo mnie ucieszyla ta wiadomosc jak bedziesz mial chwilke to napsz do mnie ja ci z checia pomoge.Wiecej informacji na temat turnieju  i linki do emulatora i roomow znajdziesz w Linku ktory podalem

Moje gg:12415164
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2008, 05:06:52 pm wysłana przez Dantos »

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 20, 2008, 11:47:26 pm »
No i ? Że nie zgłaszam sie na turniej MK to znaczy, że nie jestem fanem? Dziwne rozumienie. Ja chcialem wraz z Hero zorganizować turniej w MK:Armageddon i co? I prawie nikt sie nie zgłosił. Pewnie napiszesz, że dlatego, że to jest na ps2 czy x-boxa i nie każdy może grać pod netem. No ale chwila. Co z Ciebie za fan Mortal Kombat jak nie możesz grać w jego najnowszą odsłone online? Żaden jak i w pierwszym przypadku, tak z tegoby wynikało  :D

Ja się nie zgłaszam z kilku względów mianowicie:

Jestem tylko rano i ok godziny 23:00
Nie umiem grać w MK2, bo gralem w niego sto lat temu. Teraz gram w MK:DA i MK:A
Pewnie będą same problemy i nie pojdzie wszystko tak, jakbyście tego chcieli

Ale ciesze się, że jest ktoś kto się stara i mam nadzieje, że będzie wiele osób i wszystko jednak sie uda  ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2008, 11:49:05 pm wysłana przez davidkoz »

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 21, 2008, 08:08:02 am »
takich turniejów jak pamiętam to  być mnustwo, tylko nigdy do żadnego nie doszło >:( Nie wiem dlaczego! Panowie nei ma sensu, oś taiego organizowac przez neta, jak chcecie turniej to zbieszcie ekipe z osiedla i grajcie.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 21, 2008, 10:33:10 am »
Tak rzerzywiscie trohce mnie ponioslo David piszac ,ze nie jestescie fanami mk ale moje rozumienie nie jest ,az tak dziwne jak by sie wydawalo.Bo musi byc cos na rzeczy skoro MK2 jest oglulnie dostepny i kazdy moze sobie w niego grac za darmo. A gdy jest oraganizowany turniej to nikt sie nie zglasza z Formu MK ,to jest moim zdaniem dziwne.Co do turnieju W MKA to powiedziales  ''Pewnie napiszesz, że dlatego, że to jest na ps2 czy x-boxa '' dlatego tak malo osob sie zglosilo.Moze dla nie ktorych jest to glupie ale taka jest prawda ,bo nie kazdy ma konsloe ,neta do niej, no i MKA.A w dzisiejszych czasach prawei kazdy ma Komputer i internet wiec w czym problem.A no i dzieki za dobre slowa ,moze sie uda ten turniej ale sam zaczynam coraz bardziej watpic.
Co do pomyslu Maniaka to nieda rady bo umnie na osedlu nikt nie gra w mortal ,a pozatym jaks sobie tego nie wyobrazam jak siedzi u mnie w chacie minimum 8 chlopa przed jednym piecem :D.Co do takich turnieju online to nie jeden doszedl juz do skutku wejdz np na strone UltimateMK oni maja pelno filmikow z turniejow ,albo w ogule wjedz sobie na youtuba

Offline Maniak

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 915
  • Właściciel strony mkpl
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 23, 2008, 10:20:18 pm »
ja nie musze wchodzić na "youtuby" żeby się otym dowiedzie, piszę o Polskch fanach a nie zagranicznych, to jest inna metalność. Pozdrawiam

PS: Organizowałem kiedyś domowe turnieje na terenie warszawy w mortala i jakoś było zajebiście, 8 ludzia jak nie więcej przed konsolą. Teraz tak już  nie gramy bo niestety każdy poszedł w swoją stronę.

Offline Mat

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 23, 2008, 10:56:46 pm »
...Teraz tak już  nie gramy bo niestety każdy poszedł w swoją stronę.
Heh, znam ten ból. Niestety wspólne zainteresowanie mortalem czy też granie z kumplami to juz tylko odległe wspomnienie z podstawówki (wyszedł film, no i gry, a miało się też do tego odpowiedni wiek ), teraz to u mnie tylko mnie to jeszcze zostało  ;D ::)  I niestety to sie juz chyba nie wróci...  :'(

A co do waszego turnieju - jeśli o mnie chodzi to naprawde nie mam zbyt wiele wolnego czasu, więc raczej nic z tego. Nawet się nie piszę ;)
Pozdro

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 25, 2008, 04:34:25 pm »
Chciałem tutaj zapodać tutorial do MAME zrobiony przez LK-9T9, ale widzę, że jest to niepotrzebne.
Ja oczywiście się zgłaszam, zresztą już to zrobiłem wcześniej i chciałbym, żeby to wypaliło, bo mogłaby być niezła zabawa, żebym to ja miał tylko troszkę szybszy internet to byłoby jeszcze lepiej.
Adept, ja też nie jestem zbyt dobry, ale napisz mi na GG:
3823221
może uda się jakiś sparing zrobić.
Mnie już Dantos nie co poduczył w tym MAME to głupio jest wiedzieć i nie podzielić się wiedzą.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #11 dnia: Marca 16, 2008, 05:49:47 pm »
http://www.youtube.com/view_play_list?p=BB8DE67A0D71ED5B

Ten turniej odbył się 8 marca, warto obejrzeć wszystkie mecze bo jest na co popatrzeć. :)

Hmm, jakoś inni potrafią coś zoorganizować, czemu my nie możemy?

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 15, 2008, 11:12:11 am »
Ja często korzystałem z emulatora MAMAE. Więc z instalacja i odpaleniem gry nie mam problemu. Podajcie wersję emulator ana jakiej chcecie zrobić turniej. Ja jestem zainteresowany, tylko muszę zobaczyć czy mój komputer dobrze emuluje MK2

--------E D I T --------------

Super!! MK2 Mi smiga całkiem dobrze, troche tylko dzwiek mi przerywa. W sumie jestem gotowy. Hamachiego tez naprawiłem!! Czekam na wieści od was. Najlepiej chciałbym z kimś przetestować to wszystko! Dantos wyslij mi nazwe Twojej sieci i nr GG. Straciłem znowu liste kontaktów, a wiadomości prywatne na forum chyba przez przypadek usunałem :(.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2008, 12:45:56 pm wysłana przez Death Dealer »

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 15, 2008, 02:32:17 pm »
Ok fajnie ,ze sie uporales ze wszystkim .Wiecej informacji na temat turnieju znajdziesz tutaj http://www.strefamortalkombat.fora.pl/klasyka,2/turniej-w-mk2,594.html np:rodzaj emulatora.Ale szczerze mowiac nie wiem czy to ci sie przyda bo od ogloszenia turnieju juz trpche minelo i szczerze mowiac wszyscy go maja w dupie.Co prawda napoczatku bylo troche chetnych ale po pierwsze bylo ich za malo ,apozatym nie wszysc mogli grac bo np:Mieli za slaby net.No i tak odeszly ze 3 osoby i turniej nie wypalil.
Mozemy sprobowac reanimowac turniej ale to jest bezsensu.

PS;Jak znajde chwile to napisze do ciebie na priva albo na gg i mozemy zagrac partyjke

Offline Death Dealer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 279
    • Zobacz profil
Odp: Turniej w MK2
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 15, 2008, 02:51:28 pm »
Skoro ludzie mają w dupie to nie cna to nie poradzimy. Oczywiście uszanuje to, ze nie każdy ma czas - sam powinienem teraz zajmować sie czymś poważniejszym. Zróbmy po prostu malutki turniej między zainteresowanymi, nawet jeżeli będą tylko 3-4 osoby. Może ludzie potrzebują liderów, którzy ich poprowadzą, może kiedy zobaczą, ze my sobie gramy zaczną się interesować. Proszę Was tylko o niewyłamywanie się, a zwłaszcza Ciebie. Jeżeli nie dzisiaj to jutro. Podjedzmy do tego na spokojnie. Ja chcę żeby ten turniej się odbył.
Zaraz zapoznam się z tym co mi podesłałeś. Dzięki!


----------- E D I T ---

No i ja już wszystko mam. Hamachi działa, Mortal Kombat 2 działa (wersja 3.2 - na której zawsze z reszta grałem). Jestem zwarty i gotowy, tylko teraz czekam na test, zobaczymy jak moje łącze się spisuje.
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2008, 03:15:47 pm wysłana przez Death Dealer »