Autor Wątek: moj scenariusz mk  (Przeczytany 2503 razy)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
moj scenariusz mk
« dnia: Stycznia 11, 2008, 08:46:48 pm »
Jak juz wiecie, piszę pewien scenariusz.Będzie on mowił o dalszych dziejach MK. Teraz troche o fabule gdyz nie jest ona identyczna z tą jaka była już tutaj przedstawiona.
Akcja dzieje się po 7 częsci gry. wielu bohaterów juz nie zyje...
Bogowie tymczasowo trzymają dusze w świątyni aby podjąć decyzję co dalej... Czy stawic czoła Tsungowi czy pozostawić wszstko takim jakie jest. Czterech nowych bogów KREYYA, ONGAR, NOXE i ADEKAT zadecydowało czyje dusze zostaną zesłane na ziemię aby wybraly sobie nowe ciała i ponownie stanęły do walki ze złem. Na ziemie wraca m. in Kung Lao, Sonya i Jade. Niestety i Shang Tsung ma głowę na karku, w obronie jego dorobku pomogą mu REPTILE, MILEENA i DARK BIRD. A i on postanowi ożywić kilku dawnych sprzymierzenców. W krótce pojawią się też nowe postacie ale o tym później o ile ktokolwiek bedzie chciał o tym słyszeć.
ps. Co do postaci to napewno nie pojawi się w scenariuszu SUB-ZERO, SCORPION, SHAO, KINTARO, MOKAP i STRYKER

To by było na tyle. CZekam na dalsze ewentualne pytania i wypowiedzi.
(Właśnie ukonczyłem 3 scene)

Offline Mkmaniak

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 615
  • MK4 advancet fighter
    • Zobacz profil
moj scenariusz mk
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 11, 2008, 09:00:02 pm »
To ja mam pierwsze pytanie.
Ty zamierzasz to później sfilmować?

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
moj scenariusz mk
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 11, 2008, 10:25:00 pm »
A wykorzystac i osmieszyc mnie to potrafisz co? ani slowem o mnie nie wspomniales a to przez ciebie, powiem wszystko, on mi kazal te brednie napisac! A co ze swoja gierka na gg bylo? tez oszukiwales ciagle mi kity wciskales mam nadzieje ze bedziesz sie w piekle smazyl!

Offline Adept

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 2115
  • Detektyw z deszczowego miasta
    • Zobacz profil
moj scenariusz mk
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 11, 2008, 11:42:48 pm »
No no , coraz więcej widzę się rusza jeżeli chodzi o amatorskie produkcje Mortal Kombat , tak trzymać . Sam może coś nagram ;-)

A Wy intryganci... Nie cierpie takich numerów Bij go Mileena ! ;-)

Offline Kitana,Sindel,Tomek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 900
    • Zobacz profil
moj scenariusz mk
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 12, 2008, 10:34:03 am »
zrobilas z siebie hakerke na wlasne zyczenie, ja na gg poprosilem cie o zbadanie opini natemat scenariusza. i powiedzialem ze dobrze byloby na forum bo tam znaja sie na zeczy. nikt nie kazal pisac tobie ohackowaniu. choc wina lezy tutaj po obu stronach bo niepotrzebnie prosilem o pomoc, a ty wyskoczylas z hackowaniem. co do pytania to mam zamiar to sfilmowac lecz nie bede rezyserem       DURNE PStrzy