Autor Wątek: Mortal Kombat: Devastation  (Przeczytany 48382 razy)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« dnia: Września 09, 2005, 11:13:13 pm »
Łaziłem po necie i znalazłem coć ciekawego http://staregry.gry-online.pl/index.php?news=624
Co o tym sądzicie?

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Re: Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #1 dnia: Września 09, 2005, 11:19:58 pm »
Cytat: "Sim"
Łaziłem po necie i znalazłem coć ciekawego http://staregry.gry-online.pl/index.php?news=624
Co o tym sądzicie?


Heh ... To już chyba każdy wie ?! ;)

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #2 dnia: Września 09, 2005, 11:28:46 pm »
No wiesz nikt się nie chwalił więc skąd miałem wiedzieć. A skoro przy tym jesteśmy to czy wiesz może coś więcej o tym?

Offline Meanthord

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 13
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #3 dnia: Września 10, 2005, 12:02:45 am »
MKD to film-widmo. Kreca go od Bog wie jakiego czasu (albo i nie kreca, tyle plotek krazy[lo], ze trudno sie zorientowac), poczatku i konca nie widac. Powiem tyle, ze jesli zobaczymy go w 2006 roku, to juz bedzie dobrze. Hmm, Robin Shou ma juz 45 lat...

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #4 dnia: Września 10, 2005, 12:07:12 am »
Cytat: "Meanthord"
MKD to film-widmo. Kreca go od Bog wie jakiego czasu (albo i nie kreca, tyle plotek krazy[lo], ze trudno sie zorientowac), poczatku i konca nie widac. Powiem tyle, ze jesli zobaczymy go w 2006 roku, to juz bedzie dobrze. Hmm, Robin Shou ma juz 45 lat...

Popieram... a z tego co pamietam...film mial sie najpierw ukazac w 1999 :twisted: no coz mamy 2005 8) aha... czy aby przypadkiem Sonki nie miala grac Bridgette Wilson?

Bodzio

  • Gość
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #5 dnia: Września 10, 2005, 01:06:48 am »
To nie wina producentow filmu tylko firmy Midway w ktorej zaszly zmiany co mialo wplyw na przedluzenie sie produkcji. Dopiero teraz jak wszystko sie ustatkowalo Threshold zaczyna kombinowac (budowanie tego calego studia filmowego itp.).

Co do informacji zawartych na tej stronie to sa one juz nieco przeterminowane biorac pod uwage to jak czesto zmieniaja sie pogloski na ten temat. Data tego newsa tez mowi sama za siebie. Zreszta ZADNA Polska strona nie jest w stanie podac nowych informacji dotyczacych trzeciego filmu MK.

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #6 dnia: Września 10, 2005, 04:33:08 pm »
Gdyby film wyszedł w 1999 roku to by nie był aż tak przemyślany (a mam nadzieję, że jest :D ) no i efekty specjalne mają być na wysokim poziomie :]

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #7 dnia: Września 10, 2005, 04:57:04 pm »
Hehe .. Nom, a pamiętacie newsa, w którym była zawarta informacja o tym, iż MKDEV. ma zjeść fundusze z Matrixa i Matrixa Reloaded .. ;) Coś w tym jest ... :D

Gunman

  • Gość
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #8 dnia: Września 11, 2005, 09:35:50 pm »
Ja zaczynam miec obawy, czy w ogole zdjecia do MK Devastation odbeda sie w 2006   :? .

Offline Spine

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #9 dnia: Września 11, 2005, 09:40:25 pm »
pożyjemy, zobaczymy, a dla niecierpliwych proponuję się zahibernować :D

Offline tHrol

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #10 dnia: Września 11, 2005, 11:54:17 pm »
Szczerze to wogóle zaczynam mieć wątpliowści co do tej produkcji ... -_-' Raz coś słychać, raz nie ..  :( Co to ma być .. ??!! Owszem niby Midway jakieś tam zOnki miało, ale niech podadzą informację na temat (chociazby) kiedy ? Jak ktoś wyzej powiedzial "Film Widmo" :D

Offline Sim

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 650
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #11 dnia: Września 12, 2005, 12:44:15 am »
Cytat: "tHrol"
Szczerze to wogóle zaczynam mieć wątpliowści co do tej produkcji ... -_-' Raz coś słychać, raz nie ..  :( Co to ma być .. ??!! Owszem niby Midway jakieś tam zOnki miało, ale niech podadzą informację na temat (chociazby) kiedy ? Jak ktoś wyzej powiedzial "Film Widmo" :D


He He. W ogóle cała ta sprawa przypomina mi sytuacje z Duke Nukem Forever. Coś się działo i się zesrało. Ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie w przypadku MK: Devastation. :wink:

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #12 dnia: Września 16, 2005, 03:00:03 pm »
A Może Zna Ktoś Dokładną Date Mortal Kombat:Devastation?

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #13 dnia: Września 16, 2005, 03:15:35 pm »
Sky Master poczytaj kilka postow wyzej...

Offline SkY-MasTeR

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
Mortal Kombat: Devastation
« Odpowiedź #14 dnia: Września 16, 2005, 03:17:12 pm »
Mi Tu Chodzi O Dnie Miesiąc Dokładnie ! :roll: