Autor Wątek: Pad do Mortal Kombat X  (Przeczytany 19020 razy)

Offline Sunbeach

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Pad do Mortal Kombat X
« dnia: Kwietnia 07, 2015, 03:06:08 pm »
Witam! Chciałbym się od was dowiedzieć czy jest szansa kupienia gdzieś w Polsce lub najbliżej powiedzmy w Niemczech specjalnej, właśnie wydanej edycji Pada pod konsole i PC? Jeśli nie ma u nas to może ktoś widział w jakiś sklepach internetowych na terenie Niemiec czy Czech? Podaję link do Amazona by zobaczyć o jaki Pad chodzi :) http://www.amazon.com/Mortal-Kombat-Fight-Pad-Xbox-One/dp/B00RYW3FF4 [nofollow]. Niestety tutaj po przeliczeniu zamówienia wychodzi on mega drogo dlatego szukam go gdzieś bliżej..

Czekam na waszą pomoc, czekamy na X i pozdrawiam maniaków Mortala :D

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2015, 09:38:12 pm »
Jak nie zwalą multi to kupię tego:
http://www.play-asia.com/fighting-commander-4-paOS-13-49-en-70-7sn9.html

Działa z PC i zbiera same świetne recenzje.

Ten dedykowany pad do Mortala to raczej nie jest cudo i firma, która go robi nie należy do najbardziej poważanych wśród graczy. Radzę uważać.

Offline Sunbeach

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 08, 2015, 11:36:47 am »
Dzięki, ale ja jednak już wczoraj pojechałem do centrum i kupiłem Pada od Xboxa One z kablem do PC :) Uruchomiłem MK 9 i muszę przyznać że jestem zadowolony :) Idealnie współgra, bo nawet wyświetla przyciski od Pada na ekranie, ustawieniach i liście ciosów :D Zobaczę tylko czy potem nie wrócę jednak z powrotem do grania na klawiaturze, bo na razie tam robiłem o wiele lepsze combo hehe. Chyba że się przyzwyczaję.. pozdrawiam!   

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 08, 2015, 04:08:48 pm »
Ja osobiście bardzo lubię pada z PS2. Używam właściwie tylko jego do MK9 bo ma bardzo precyzyjny d-pad (krzyżak) chociaż podobno niektórzy narzekają, że sam pad jest za mały. Próbowałem raz grać na klawiaturze i poległem sromotnie, chociaż pamiętam w 1-4 to dobrze mi się kiedyś grało.

Offline Sunbeach

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 08, 2015, 04:22:15 pm »
No właśnie to zależy od upodobań, ale ja Pada od X1 kupiłem w końcu dlatego, bo wiele poczytałem o tym że on idealnie konfiguruje się automatycznie pod PC i okazało się że rzeczywiście jest pełen profesjonalizm jak i w konfiguracji tak i w jego wykonaniu. W końcu 229 zł nie wydaje się na próżno i jest bajer :) Wcześniej miałem pożyczonego Pada od PS3 i różnica dla mnie jest jak Fiata do Porsche :D Co do grania na klawie to ja właśnie w 9 grałem cały czas na klawie i szło mi wyśmienicie - szybciej wchodziły combo itd.. ale jak już kupiłem to spróbuje się przestawić przy graniu w 10 :) Czekamy do wtorku!

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 08, 2015, 05:09:01 pm »
Krzyżaki od padów z Xbox 360 i Xbox One za cholerę nie nadają się do bijatyk.

Poza tym lepiej wybrać już tego do 360 ponieważ jest tańszy i również bez problemów działa z PC. Na dodatek pada do 360 można kupić na Allegro poniżej 100zł.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 08, 2015, 06:38:57 pm »
Krzyżaki od padów z Xbox 360 i Xbox One za cholerę nie nadają się do bijatyk.

Poza tym lepiej wybrać już tego do 360 ponieważ jest tańszy i również bez problemów działa z PC. Na dodatek pada do 360 można kupić na Allegro poniżej 100zł.

Ten z 360 ma gorszy krzyżak, nie warto. Kupiłem tego pada i nie dało się robić niektórych kombinacji bo ciągle coś tam klikało się przypadkiem.

Offline wodny

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 250
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 08, 2015, 06:42:57 pm »
Prawda jest taka, że większość padów jest do kitu jeżeli chodzi o bijatyki. Trzeba kupić specjalnego pada albo sticka inaczej z bardziej poważnej gry nici.

Offline Rv0000

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 08, 2015, 06:46:03 pm »
Prawda jest taka, że większość padów jest do kitu jeżeli chodzi o bijatyki. Trzeba kupić specjalnego pada albo sticka inaczej z bardziej poważnej gry nici.

Większość tak, ale w moim przypadku te od Playstation sprawdzają się idealnie. Sticki są potwornie drogie i nie widzę sensu w ich kupowaniu jak nie jest się przesadnie bogatym.

Offline Sunbeach

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 08, 2015, 08:55:57 pm »
Ja kupiłem od X1 właśnie dlatego że wiele przeczytałem o tym że ma już dużo lepszy krzyżak niż poprzedni od 360, pojechałem sam przetestować do Media Marktu i okazało się że rzeczywiście jak dla mnie najnowszy od X1 jest rewelka :) Kupiłem, przywiozłem, podłączyłem do Mortala 9 i extra! Widocznie zależy od upodobań, ale prawda taka że tak jak i teraz ja najwięcej ludzi zachwala właśnie od X1 bo jest najdokładniej wykonany i to czuć.

 Rv0000 - właśnie dlatego od X1 jest lepszy niż 360 bo tamten był mało dokładny i o tym samym wszyscy pisali :)

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 10, 2015, 09:44:43 pm »
Ja tam będę grał na padzie od PS4. Mam nadzieję, że wykorzystają dobrze touchpada.

Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 11, 2015, 11:36:58 am »
Właśnie! A propos pada od PS4, to czy widział ktoś takiego stylizowanego na MKX? Jeśli tak, to poproszę o link  ;)


Offline Filx

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 447
  • MKX: PS4
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 11, 2015, 09:27:27 pm »
Tak pacze w ten link i stwierdzam... ten pad jest do PS4 i PS3. Na dole jest mały przełącznik. LOL.

Offline rAv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Pad do Mortal Kombat X
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 20, 2015, 08:19:39 pm »
Witam jestem nowy na forum :)

Trochę czasu minęło. Zastanawiam się nad kupnem nowego Mortala (na PC) i pada? Tylko jakiego? Mam kilka z xboxa 360 ale ten dpad nie wygląda na taki co by się nadawał na bijatyki. Jakieś propozycje ?

Pozdrawiam

EDIT:

Nikt nie pomógł szkoda. Padło na PS4 DualShock4 i po przesiadce z pada od X360 jest NIE a ziemia. Oczywiście chodzi o dpad który jest o niebo lepszy. Polecam każdemu który być może szuka odpowiedzi na to pytanie co i ja szukałem.

Pozdrawiam ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2015, 07:30:23 pm wysłana przez rAv »