Autor Wątek: ukryte postaci w UMK3  (Przeczytany 2947 razy)

Offline Shao Kahn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
ukryte postaci w UMK3
« dnia: Lutego 26, 2006, 12:52:51 pm »
wie ktoś jak odblokować w UMK3 Classic Sub-Zero,Mileene,Ermaca,Raina,Noob-saibota,Shao Kahna,Motaro i H.Smoka??

PS. - mam tę grę na flipperze

Offline talibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Re: ukryte postaci w UMK3
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 19, 2006, 07:40:25 am »
Cytat: "Shao Kahn"
wie ktoś jak odblokować w UMK3 Classic Sub-Zero,Mileene,Ermaca,Raina,Noob-saibota,Shao Kahna,Motaro i H.Smoka??

PS. - mam tę grę na flipperze


Witam
Po serii walk pojawia się możliwość wpisania jednego z 3 The Ultimate Kombat Kodes. Oto one dla poszczegółnych postaci:
Ermac: 12344-44321
Mileena: 22264-22264
Classic Sub-Zero: 81835-81835
Jeśli zrobiłeś to poprawnie migną wszystkie areny i wyskoczy dana postać informując cię że od teraz bedziesz mógł go wybrać.

Aby zagrać Human Smokiem wybierz Smoke i trzymaj wciśnięte Tył + HP + HK + BL + R aż do rozpoczęcia walki. Smoke powinien wybuchnąć, a na jego miejsce pojawi się Human Smoke.

Noob Saibotem podobno można grać na maszynach WaveNet i tylko w trybie dla 2 graczy. Należy wtedy wybrać Kano i trzymaj wciśnięte Tył + LP + LK + HP + BLaż do rozpoczęcia walki. Kano wybuchnie a na jego miejsce pojawi sie Noob Saibot. Niestety mi nigdy to się nie udało, najprawdopodobniej dla tego że nie mam roma z WaveNet.

Shao Kahnem i Motarem pograsz tylko w wersjach SNES i Sega Genesis. Musisz uaktywnić Hidden Menus które są w tych grach i włączyć tam możliwość gry nimi w trybie dla 2 graczy.

Rainem można grać tylko w SNES i Sega Genesis. I jest on tam dostępny od początku (tak jak i Noob Saibot). W wersji Arcade po prostu go nie ma. Możemy zobaczyć go w demie które leci gdy nie gramy. Według mnie to żart programistów.

Offline Mkzm

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
Re: ukryte postaci w UMK3
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 20, 2006, 02:18:32 pm »
Cytat: "Shao Kahn"
wie ktoś jak odblokować w UMK3 Classic Sub-Zero,Mileene,Ermaca,Raina,Noob-saibota,Shao Kahna,Motaro i H.Smoka??

PS. - mam tę grę na flipperze


oczywiscie poszukac to sie nie chce szczegolnie majac pod nosem.