Autor Wątek: Ulubieniec i "NieUlubieniec"  (Przeczytany 118241 razy)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #195 dnia: Kwietnia 28, 2009, 10:56:17 pm »
ej chłopaki!!! Dairou to moja ulubiona postać w MK Deception

Jest świetny, ciekawe kombinacje i z ogromną radością i również trudnością, a także twórczością składam dla niego kombosy (tzn składałem jak grałem). Tak! Moja ulubiona postać po Kenshim i Li Mei z nowych Mortali. Ile bym dał alby wrócił Dairou w kolejnych częściach, eh...

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #196 dnia: Kwietnia 28, 2009, 11:59:14 pm »
Pamiętam ze miał kilka ciosów które mi się podobały ale za krótko nim grałem żeby coś wymyślić. Nie przyciągnął mnie niczym w historii ani w wyglądzie i może to niesprawiedliwe ale przeszedłem nim Arcede, poćwiczyłem w Konquest i parę razy pograłem przeciw kumplom i tyle.

Kenshi jest spoko poza zwaloną historią z byciem agentem. A Li Mei ma fajne cycki.... ;)
A gdybyście mieli wybrać najbardziej nie-mortalową postać z nowych MK to kto by to był?
Li Mei, Kenshi, Mavado, Nitara, Drahmin, Hsu Hao, Frost, MoKap, Blaze, Moloch, Havik, Shujinko, Ashrah, Dairou, Darrius, Kobra, Kira, Hotaru czy Onaga?
Bo Rai Cho nie uwzględniłem w głosowaniu bo jak wiadomo i tak nikt by na niego nie głosował, wszakże jest przezajebisty.... ;D

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #197 dnia: Kwietnia 29, 2009, 12:07:55 am »
do MK nie pasuje Darrius, Mokap i Hsu Hao, bo reszta na jakiś sposób jest nowatorska, a ta trójka to niby co?

W MK:DA wszyscy byli zrobieni z jajem, każdy się różnił, był oryginalny

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #198 dnia: Kwietnia 29, 2009, 01:18:57 am »
Najgorszą postacią we wszystkich Mk jest dla mnie Hsu Hao. Ale o tym już gdzieś wspominałem dlaczego. Z DA kiepski jest jeszcze Mavado i Bo Rai Cho. Reszta to dość ciekawe postacie. O Kenshim i Li Mei juz mówiłem, Frost dosyć lubię, Drahmin też dość dobry, chociaz lepszy jest strój alternatywny bez tej kolorowej maski. Nitara może być.
Tego Molocha troche głupio zrobili: taka przygarbiona małpa, jeszcze ten kretyński ogon. Jak widziałem go wcześniej na renderze jakimś wydałomi sie że będzie lepszy. Mokapem i blaze nigdy nie grałem.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #199 dnia: Kwietnia 30, 2009, 10:11:35 am »
Cholera, zapomniałem o tych pajacach z MKA - Tavenie i Deagonie.... ;) Ich to w sumie można nawet nie brać pod uwagę......
Mi najbardziej nie podoba się Darrius. Murzyn w sunglasach i ciuchach wyjętych nie wiadomo skąd. Drugi strój jeszcze głupszy... Jak nim zagram [a się zmuszę niedługo] to ponarzekam na ciosy...... Dairou, Shujinko, Hotaru, Kobra, Kira i Mavado to postacie które nierzadko wywołują u mnie ból zębów gdy nimi gram ale mogę je zaakceptować. MoKapa tarktowałem zawsze jak żart kolesi z Midway.... I Hsu Hao mimo że nie przepadam za kolesiem bo jest mało ciekawy, to jednak nie kojarzy mi się z pedałem jak większości. Dziwi mnie natomiast fakt że w świetle rozmów prowadzonych na shoutboxie jest on za to potępiany  ;)

Offline ildjarn

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #200 dnia: Kwietnia 30, 2009, 09:26:36 pm »
Właśnie że Kira jest świetna.

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #201 dnia: Maja 01, 2009, 09:08:21 am »
Ależ oczywiście że jest.......

Największym plusem Kiry jest to że jest z Black Dragon, a nie wymysłem typu Red Dragon, czy Seidan Guards. Najbardziej mnie w niej wkurwia to ze Boon z kolesiami zmienili ja w postać zastępująca Sonyę i Kano. "W MKD nie ma Sonii ani Kano więc daliśmy Kirze ich style żeby zrekompensować fanom brak tych postaci" Dziękujemy, O wielki Edzie...

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #202 dnia: Maja 01, 2009, 10:30:10 am »
Kira nawet nie jest ładna, wygląda jak 40 latka po wielu operacjach plastycznych, powiększeniu warg i ma tonę tapety i jeszcze tak zręcznie utrzymuje równowagę... mówię nie dla tej osoby ;)


Offline 'Dranzer

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 58
  • Let's Mortal Kombat Begin!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #203 dnia: Maja 01, 2009, 11:05:59 am »
Ja tam do Kiry nic nie mam. Może nie jest to Miss MK, ale ogólnie nie wygląda źle. Posiada najlepszy styl Kano i Sonyi, w których to nie chwaląc się zawsze wymiatałem.  ;D Rzeczywiście połączenie tych styli nie było trafionym pomysłem, bo Kira przez to nie jest w żaden sposób unikalna(podobnie, jak Shujinko ze swoimi special'ami). Co wcale nie zmienia faktu, iż Kira jest dobrym wojownikiem, a szczególnie w rękach mistrza. ;)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #204 dnia: Maja 01, 2009, 11:25:14 am »
(...)iż Kira jest dobrym wojownikiem, a szczególnie w rękach mistrza. ;)

W rękach  zręcznego mężczyzny każda kobieta jest "dobra" ;)


A Shujinko jak już pisałem, to drugi Kameleon o innych zdolnościach niż ninja ;)

Offline SlaveMe TortueMe KillMe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1916
  • WHERE IS MY FUCKIN' STAR?!?!?!?!
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #205 dnia: Maja 01, 2009, 11:32:01 am »
W rękach  zręcznego mężczyzny każda kobieta jest "dobra" ;)
Święte słowa, święte słowa.

Ale z tym że Kira wygląda na 4 dychy to się już nie zgodzę tak prędko. Może mam jakiś inny render niz ty Davidkoz... :)

Offline davidkoz

  • Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Wiadomości: 1628
  • Elder God
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #206 dnia: Maja 01, 2009, 12:45:13 pm »
a może to ja się obracam w kręgu innych 40latek  ;D

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #207 dnia: Maja 01, 2009, 02:09:39 pm »
Kira nie jest zła.  Styl z bronią jest bardzo fajny. I na pewno nie wyglada na 40 lat, ani na kogoś po operacjach plastycznych. Chociaż w Deception są fajniejsze panienki oczywiście.

Offline Sajin

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #208 dnia: Maja 01, 2009, 02:43:28 pm »
Jarek i Kira to armia klonów Kano, tylko, że Kira dostała własny fatal i jeszcze ciosy Sonyi, a Jarkowi rzucili w MKA badziewne lasso, jakby nie mogli czegoś lepszego wymyśleć.

Offline kamiliskra

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 68
  • ;D
    • Zobacz profil
Odp: Ulubieniec i "NieUlubieniec"
« Odpowiedź #209 dnia: Czerwca 16, 2009, 12:11:55 pm »
Ulubieńce:
1.Reptile(jak w avatarku :P),
2.Stryker,
3.Kabal.
 
Dlaczego:
Reptile, bo ma fajne i łatwe ciosy  ;D,
Stryker, bo ma fajne fatality,
Kabal, bo ma długie combo ;D.

-------------------------------------------------------------------------------------

Nieulubieńce:
1.Sonya,
2.Jax,
3.Sektor,

Dlaczego:
1.Sonya, bo ma tego swojego "Leg Graba", z którego można na okrągło korzystać i nie ma obrony,
2.Jax, bo ma trudne ciosy,
3.Sektor, bo ma mało ciosów.