Autor Wątek: Sprawy dotyczace forum  (Przeczytany 81846 razy)

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 27, 2007, 09:03:18 am »
Racja nie ma już o czym dyskutować :? Brak pomysłów. Myśle że fani jeszcze odwiedzają forum, ale nie mają gdzie sie wypowiedzieć. Może niedługo wszystko wróci już do normy.

Offline Dantos

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 27, 2007, 09:52:27 am »
Oczywiscie ze fani odwiedzaja te forum(no chociaz ja :D ).Ale jest kilka powodow dla ktorych jest tak cicho na forum.Miedzy innymi brak pomyslow bo chyba poruszylism wszytkie mozliwe tematy dotyczace mortala (jak narazie) ,ale to nie tylko oto chodzi.Moim zdaniem swiat mortala ostatnio troche podupadly proste pzyklady;chyba juz zadna polska strona mortala normalnie nie funkcjonuje , nie ma zadnych ciekawych informacji ze strony midwaya , nawet strona Mk mugena nie dzilala  :evil: .Lecz z drugiej strony moze jestesmy zabardzo przyzwyczajeni do tego ,ze midway  przez kilka ostatnich lat szybko wypuszczal gry .Bo jak sie cofnac w czsie to fani mortala musieli dlugo czekac na wyjsie MKDa po 4 (nie liczac takich gownien jak mkm i mksf).
Sam juz nie weim mam nadzieje ,ze nie dlugo aktywnosc na forum sie poprawi

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwca 11, 2007, 10:54:08 pm »
W zwiazku z botami ktore sie znowu zaczely pojawiac coraz czesciej zalozylem blokade na adresy mailowe z koncowkami .net, .com, .org, .info. Wiem ze nie jest to najlepsze rozwiazanie ale do czasu az nie znajde innego nie bedzie az tak duzego spamu. Praktycznie wszyscy z uzytkownikow maja adresy z koncowkami .pl wiec nie powinno byc problemow.

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwca 22, 2007, 07:42:35 pm »
Dwie informacje dotyczace forum.
1. Ostatnio serwis giery (na ktorym jest forum) zmienil serwer i przez ostatnie kilka dni byly problemy z rejestracja. Usterka usunieta.
2. Wkrotce zajda zmiany. Forum bedzie troche inaczej wygladac (nie system phpbb) ale wszystkie tematy, uzytkownicy itd. zostana nie naruszone. Dzieki czemu nie bedzie botow i spamu z ktorym byl ostatnio problem.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 22, 2007, 02:47:36 pm »
Z phpBB na co przechodzisz?

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 22, 2007, 04:59:26 pm »
Cytat: "Ana"
Z phpBB na co przechodzisz?


Nie wiem jeszcze. Administrator serwisu Giery ma to zrobic, zobaczymy co wymysli.

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 22, 2007, 07:47:58 pm »
phpBB jest ok, ale nie ruszaj nawet kijem wersji 2.0 bo smierdzi na kilometr. Teraz "modne" sa chyba instalki punBB 1.2.14 PL, ale w tym jeszcze nie siedziałam wiec nie wiem z czym to sie je

edit:
Bodzio:
Stowarzyszenie: Mortal Kombat Center, Mortal Kombat Realm, Mortal Kombat Forever


macie zle podlinkowane MK Realm

Offline Ana

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 25, 2007, 12:16:02 am »
sorka za podwojny post ale maile z aktywacja kont niedochodza (aramis nie może dokonczyc rejestracji)

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 25, 2007, 10:16:04 am »
Cytat: "Ana"
sorka za podwojny post ale maile z aktywacja kont niedochodza (aramis nie może dokonczyc rejestracji)


Faktycznie cos nie gra. Zglosze to.

Offline Mileena

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 228
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 25, 2007, 08:59:12 pm »
I jak Bodzio? Bo właśnie rozmawiałam z papa snejkiem od 3 dni czeka na aktywacje konta ponieważ zmienił adres maila, mam go informowac.

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 25, 2007, 09:10:19 pm »
Cytat: "Mileena"
I jak Bodzio? Bo właśnie rozmawiałam z papa snejkiem od 3 dni czeka na aktywacje konta ponieważ zmienił adres maila, mam go informowac.


Napisalem do admina serwisu giery. Jak bede cos wiedzial dam znac.

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 21, 2007, 02:03:56 pm »
Ostatnio coraz wiecej osob zglasza, ze sa problemy z rejestracja. Nie wiem dlaczego ale na kilka aliansow pocztowych maile potwierdzajace rejestracje nie dochodza. Juz nie bede wnikal co jest tego przyczyna tylko trzeba poczekac az forum zostanie przeniesione i zmienione. Kiedy? Jak tylko admin serwisu giery sie za to wezmie (mam nadzieje ze na dniach).

Offline Hero

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 773
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 22, 2007, 11:15:05 am »
Już wiadomo czemu nic sie na tym forum niedzieje  :lol: Nowi nie mogą sie udzielać.

Offline LK-9T9

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 229
  • UMK3 4 life!
    • Zobacz profil
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 25, 2007, 02:16:47 pm »
Dzieki Bodzio za aktywacje konta. Jednak trzeba cos z tym zrobic, bo tak dluzej nie moze byc.

Bodzio

  • Gość
Sprawy dotyczace forum
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 25, 2007, 02:32:56 pm »
Cytat: "LK-9T9"
Dzieki Bodzio za aktywacje konta. Jednak trzeba cos z tym zrobic, bo tak dluzej nie moze byc.


Do czasu zmiany forum moge aktywowac konta 'recznie' bo znalazlem ta opcje. Wiec wszyscy ktorzy nie mogli sie zarejestrowac (nie dostali maila potwierdzajacego) niech pisza na mojego maila.