Autor Wątek: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)  (Przeczytany 35988 razy)

Offline Casual

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 14, 2011, 05:42:42 pm »
Ja mój egzemplarz zamówiłem w Ultimie. Zawsze zamawiam tam gry i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Paczka najczęściej dociera do mnie dzień przed premierą.

Anulowałem swoje zamówienie na muve.pl
Teraz zdam relację z Empiku w moim mieście, czyli - Lubin woj. dolnośląskie.

Widzę, że kolega z bliskich mi okolic.
Pozdrowienia z Głogowa :]

Offline Semek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 664
  • MK X: PC ; Steam ID: Sem3k
    • Zobacz profil
  • PSN ID: semek84
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 14, 2011, 05:46:56 pm »
Widzę, że kolega z bliskich mi okolic.
Pozdrowienia z Głogowa :]

Widzę,że jest trochę osób z dolnośląskiego :) Pozdro pozdro

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 14, 2011, 07:47:19 pm »
No i ja z Wro :) W niedziele zrobie sobie rundke po empikach z zapytaniem o kolekcjonerke na X360, moze bedzie szybciej niż z Muve :)

Offline Mateuka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 435
  • MKX: PS3 & PS4
    • Zobacz profil
  • PSN ID: Mateuka
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 14, 2011, 07:55:01 pm »
No ładnie :P a jest ktoś wogole z podkarpackiego?

a w temacie to tak: zamówiłem grę na muve.pl w preorderze z DLC Reptile'a za 169,90 zł (wpisałem kod HONMARU-SPECJAL-2011)  + przesyłka pobraniowa 15,90. Prawdopodobnie nic nie będę zmieniał i nie będę odwoływał zamówienia, ale dla pewności zapytam w Empiku (Krosno ul. Legionów 17 - Galeria Elijot) kiedy spodziewają się gry. Niby zostało tylko pare dni, ale im bliżej do premiery MK9 tym bardziej nie moge usiedzieć spokojnie na dupie ;D

Offline Gizmo94pl

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 339
  • NERD
    • Zobacz profil
  • GamerTag: Gizmo94pl
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 14, 2011, 08:07:32 pm »
Ja tak samo jak Mateuka tylko że w wersji na Xboxa 360.

Offline iwcio

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 62
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 15, 2011, 01:30:34 pm »
W rtv euro agd w bytomiu nie ma:) i jeszcze nic nie wiedza kiedy bedzie (ale w bytomiu to oni nigdy nie wiedza co i jaK:D)

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 15, 2011, 06:53:56 pm »
Właśnie dostałem maila od sklepu MUVE o treści:

"Witam,

w związku z obniżeniem ceny na edycje kolekcjonerską gry Mortal Kombat informujmey że wszyscy klienci otrzymają ją po nowej niższej cenie (279,90)

Ci którzy zakupili grę płacąc za nią z góry proszeni są o kontakt z naszym sklepem pod adresem [email protected] (bądz też odpowiadajac na tego maila) i podanie numeru zamówienia oraz danych osobowych do przelewu zwrotnego.

Klienci którzy zamówili grę za pobraniem również zapłacą nową niższą cene.

Pozdrawiam serdecznie,
Karol Rożniecki
www.muve.pl
"

50 zł. taniej, to juz coś :)

Offline TyrtanoX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 16, 2011, 10:26:18 pm »
Witam,

To mój pierwszy post na tym forum. Mam pytanko. Zamierzam kupić nowe MK. Lecz chciałbym kupić nowego Mortala wraz z dodatkami dla Scorpiona. Jednak chciałbym wersję na Xbox'a, a ta tutaj:

http://cenega.pl/news/limitowana-oferta-mortal-kombat-na-playstation-3-w-polskich-sklepach/7060 [nofollow]

tyczy się chyba tylko PS3. Czy gdzieś można kupić tą wersję z tymi dodatkami na Xbox'a? Ma ktoś namiary?
A może będzie to również dostępne w tych trzech sklepach, gdzie sprzedają to w wersji PS3?

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdro

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 16, 2011, 10:36:42 pm »
Nie wiem jak jest z klasycznym strojem Scorpiona, ale jego klasycznego fatala (Toasty) można wykonac bez żadnego odblokowywania (dół - góra - góra - Y) :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 16, 2011, 10:53:40 pm wysłana przez SeBoLeX »

Offline TyrtanoX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 16, 2011, 11:01:27 pm »
Serio SeBoLeX? Toasty jest? To super wiadomość! Hmm, to Scorp ma trzy fatality?
Swoją drogą, a jak się Toasty prezentuje? :)

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 16, 2011, 11:49:08 pm »
Serio serio :) W zasadzie każda postac ma po 4 miejsca na finishery, ale wydaje mi się to za mało, bo tak: Scorp ma 3 fatale, jest jeszcze Stage Fatal i Babality, czyli powinno byc 5 pozycie w Moves List. No nic, się okaże ja kto będzie :)
Jak się prezentuje? Wyśmienicie :] Chociaż osobiście bardzo przypadł mi do gustu drugi fatal. Możesz je sobie wyszukac na youtubie, ale proponowałbym wstrzymac się z ogladaniem i samemu je wykonywac na rywalu  >:D

Offline Wichura

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 16, 2011, 11:50:12 pm »
A masz moze linka do toasty Scorpiona w MK9 a swoja droga albo mi sie wydaje albo w pewnym momencie Story Mode Quan Chi odradza Sindel i widac jej cycki bez stanika O.O czy ktos tez to zauwazyl

Offline TyrtanoX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 17, 2011, 12:24:00 am »
Serio serio :) W zasadzie każda postac ma po 4 miejsca na finishery, ale wydaje mi się to za mało, bo tak: Scorp ma 3 fatale, jest jeszcze Stage Fatal i Babality, czyli powinno byc 5 pozycie w Moves List. No nic, się okaże ja kto będzie :)
Jak się prezentuje? Wyśmienicie :] Chociaż osobiście bardzo przypadł mi do gustu drugi fatal. Możesz je sobie wyszukac na youtubie, ale proponowałbym wstrzymac się z ogladaniem i samemu je wykonywac na rywalu  >:D

Hmm... ale to w pirackiej wersji? Ten fatal? Bo może oryginał tego nie będzie miał/będzie zablokowany, a to by była wielka szkoda. :) No cóż, polować dalej będę na te dodatki.
Może Scorpion ma 5 fatali, tak jak Reptile i Sub-Zero, a reszta postaci tylko po 4? By się zgadzało, jeśli wziąć pod uwagę fakt, iż tylko te trzy postacie mają dodatki w zależności w którym sklepie kupimy grę(eee... ale namotałem :D).

Jak dla mnie pierwszy fatal Scorpa fajny, lecz drugi najlepszy, choć nie ma ćwiartowania(o dziwo). :)
No, a Toasty jeszcze nie widziałem. Szukałem na youtube, nikt jeszcze nie wrzucił, albo ja jestem ślepy.
Ehh a co do oglądania wcześniej... to ja już taki jestem. Spoilery dla mnie nie istnieją. Zawsze poznam końcówkę jeszcze przed obejrzeniem filmu.

Pozdrawiam

Offline SeBoLeX

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 149
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 17, 2011, 12:28:38 am »
Pirat to tylko kopia oryginału, więc to co będzie na oryginalnym krążku jest też na kopii :P Zajrzyjcie na forum TRMK do działy spoilers, tam na pewno będzie filmik z toasty.

Nieco zeszliśmy z tematu. Koniec OT. Jak coś to w dyskusji ogólne można o tym popisac.

EDIT:
Odwiedziłem dziś wrocławskie centrum Magnolia Park (Empik i Saturn). W Empiku powiedzieli, że jeszcze nie ma, ale mają juz zamówione i mozna sie zapisac, ale tylko na zwyklą edycja za 199 zł  :o W Saturnie też brak, nie pytalem obsługi kiedy będą miec.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 17, 2011, 06:29:13 pm wysłana przez SeBoLeX »

Offline Eric Draven

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Odp: GDZIE KUPIC MORTAL KOMBAT (2011)
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 17, 2011, 09:40:37 pm »
Proszę o pomoc! Doradzcie w którym sklepie najlepiej kupić nowe MK? Ultima? sklep Psx Extreme? Chciałbym położyć łapska na grze jeszcze w tym tygodniu chodzi mi głównie o pewną i szybką przesyłkę kurierską z góry dzięki za pomoc POZDRO!