Autor Wątek: Problem z combo [video]  (Przeczytany 6376 razy)

Offline rAv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Problem z combo [video]
« dnia: Grudnia 31, 2015, 10:14:57 am »
Witam

Grałem "100lat temu" na automatach w MK. Przyszedł czas że stary koń wraca do ukochanej gry. Mam problem i nie wiem co robię źle. W filmiku widać moje ustawienia kontrolera (wszystko off) Próbowałem szybciej, wolniej i nie wiem w czym tkwi problem  :o

LINK:
[youtube]qA2eDWZRZ-c[/youtube]

A sugerowałem się tym filmikiem:
[youtube]TDntW5hWZvI[/youtube]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 31, 2015, 10:18:51 am wysłana przez rAv »

Offline ender

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
  • PSN ID: ender139
Odp: Problem z combo [video]
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 01, 2016, 09:11:03 pm »
W zasadzie to się nie znam na tej części, ale skoro mądrzejsi milczą to się wypowiem.

Moim zdaniem bardzo szybko wciskasz te przyciski. Zapewne nie jest to złe, ale spróbuj podzielić to na dwie części. Najpierw x,x,b pewna pauza i dopiero dół, tył, x. Piszę pewna pauza, bo to już trzeba wyczuć.
Skoro ten dziwny tryb pada "pomagający" wykonywać ciosy masz wyłączony, to podejrzewam, że jak za wcześnie połączysz sekwencje wówczas druga część może być odrzucana.

Offline rAv

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: Problem z combo [video]
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 06, 2016, 07:33:35 pm »
Dzięki bardzo za odpowiedź. Już dawno ja przeczytałem dopiero teraz odpisuję. Grałem kilkoma postaciami i różnie to bywa. U niektórych robię fajne konkretne długie combo bez problemu u innych nawet z prostymi mam problem i to offline w treningu.
Niektóre sekwencje można wstukiwac z wyprzedzeniem a niektóre z przerwami. Jeszcze inne porostu wychodzą mi raz na 30 prób albo wcale :x