'

Aktualności: Mortal Kombat X - podyskutuj o najnowszej odsłonie MK!

Autor Wątek: INJUSTICE 2  (Przeczytany 22289 razy)

Offline Grodek118

• Użytkownik
Odp: INJUSTICE 2
« Odpowiedź #90 dnia: Marzec 28, 2017, 10:00:17 pm »
Drugi trailer był moim zdaniem najlepszy i nie wychodzi na to aby coś go przebiło w tym momencie

Offline PurpleRain

• Użytkownik
« Odpowiedź #91 dnia: Marzec 30, 2017, 04:17:49 pm »
MÓWISZ I MASZ:

https://www.youtube.com/watch?v=ds8Q8uuk7g0

to już cały roster?

Gorilla Grod znany i lubiany
Bane świetny
Capt Cold - ROZPIERDOOOOL
Scarecrow - czemu on jest taki zombiowaty? powie mi ktoś? (i tak się jaram najmocniej chyba)

Klimat! Klimat! Klimat!

Piękna zapowiedź.
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

Offline Filx

• Użytkownik
  • MKX: PS4
« Odpowiedź #92 dnia: Marzec 30, 2017, 06:15:35 pm »
Rzeczywiście, każda z tych postaci ma w sobie coś bardzo fajnego. Klimat jest. Teraz dopieprzą super trailer z Jokerem w roli głównej, taki że klekajcie narody, ale nikogo to nie zaskoczy, bo roster już dawno wyciekł- na szczęście/niestety (niepotrzebne skreślić)

Offline PurpleRain

• Użytkownik
« Odpowiedź #93 dnia: Marzec 30, 2017, 07:49:30 pm »
A no taaaaak, jeszcze Joker. Jak ja mogłem o nim zapomnieć? Roster się sprawdza toczka w toczkę, ale wygląda bardzo fajnie.

Roster I2 >>>>>> gówno >>> Roster MKX (nawet z kombat packami)
"Travel changes you. As you move through this life and this world you change things slightly, you leave marks behind, however small. And in return, life - and travel - leaves marks on you" - Anthony Bourdain

Offline Grodek118

• Użytkownik
« Odpowiedź #94 dnia: Marzec 30, 2017, 09:18:45 pm »
No dobra, jednak coś znalazło się na podobnym poziomie. Bane, Cold i Scarecrow naprawdę świetnie się prezentują, oby Cold miał ważniejszą rolę niż Killer Frost, która po prostu sobie była w jedynce. Szkoda, że Scarecrow nie ma swojego wyglądu z Arkham Asylum, jak to było na mapie w pierwszym Injustice.

EDIT: Dostaliśmy kolejny filmik Shattered Alliances https://www.youtube.com/watch?v=tYgsRg2ZYCY
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2017, 04:10:04 pm wysłana przez Grodek118 »

Offline PurpleRain

• Użytkownik
« Odpowiedź #95 dnia: Kwiecień 06, 2017, 10:27:00 pm »
Ogólnie coś małe zainteresowanie tą grą...

a w międzyczasie przecież był stream z gameplayem Colda, Flasha i Bane'a.

Ale tak jeszcze abstrahując... motyw Scarecrowa, to jest jebane mistrzostwo, jak dla mnie. Już sobie rozkminiłem ten jego demoniczno/diaboliczny wygląd, nawet bez oglądania tego trailera, ale nie zdązyłem się tym podzielić tu na forum, bo w sumie nikogo to nie obchodzi, więc elo. Fantastyczny. Jak dla mnie niewątpliwie highlight tej gry. Top3 na pewno (z dotychczas ogłoszonych!). No, ale co do streama...

Cold - to jest niesamowite. Jego gameplay pokazuje, że moc lodu można wykorzystać w niekonwencjonalny sposób. Bardzo dużo ciekawych ruchów, fantastyczny supermove i bardzo baaardzo baaaaaaardzo podoba mi się motyw z tym tworzeniem lodowych powierzchni i skakania po nich. No i ogólnie animacje i design i cała postać jest dla mnie niesamowicie pozytywnym zaskoczeniem. Nie spodziewałem się, że tak zajaram się tą postacią. Uważałem go za delikatnie bezpłciowego i niepotrzebnego. Gdy pojawiały się przecieki, że będzie w grze, spodziewałem się niewypału. A tu takie coś! Super!

Flash - jego supermove to coś zupełnie abstrakcyjnego. Chociaż ja za bardzo nie siedzę w DC, to kojarzyłem te alternatywne ziemie, timeline'y itp, ale tutaj mamy fajną 'wizualizację' tego całego badziewia. Same ciosy to oczywiście nic jakiegoś wybitnie odkrywczego, a już te, kurwa, wirowanie i jebnięcie z dyńki, to trochę ciarki żenady. No, ale sama postać się broni, bo wiadomo, że musiał być. No i Reverse jako alternate jest czymś nawet fajnym, chociaż chyba lepiej byłoby gdyby dostał on inny zestaw ciosów (dostanie?)

Bane - no gameplayowo to totalnie nie w moim typie. Mało to wszystko efektowne. Ja rozumiem, że to powolny rozpierdalacz, ciosy zabierają 70% HP a combosów nie da się zablokować, ale wydaje mnie się, że taki (tacy?) Ferra/Torr został (zostali?) zrobiony (zrobieni?) lepiej. Jakoś tak ten venom powinien dawać jakieś konkretne kozackie efekty, a nie tylko wzmacniać trochę ciosy i nara. Nawet ten supermove nie jest zbyt fajny. Designowo bardzo fajnie i ciekawie. Mysle, że może przypaść do gustu hardkorowym fanom DC. Nie jest zbyt przepakowany wizualnie, a jebnięcie ma. Ogólnie, to chyba dobrze, że jest.

Ja tam czekam. Czekam co dalej. Czekam na Jokera. Czekam na wszystkich innych nieogłoszonych.

Offline Grodek118

• Użytkownik
« Odpowiedź #96 dnia: Kwiecień 06, 2017, 11:10:00 pm »
Tak na dobrą sprawę to mi wystarczy, że wrzucili znowu Green Arrowa, w jedynce był moim mainem. Heck, Injustice 2 to w tej chwili najmocniejszy argument dla mnie aby kupić PS4, tylko weź tu uzbieraj tyle xD

Offline Kornixon

• Użytkownik
  • GamerTag: Koraon
  • PSN ID: Koraon
« Odpowiedź #97 dnia: Kwiecień 06, 2017, 11:31:28 pm »
Ciekawe czy jakaś postać z MK pojawi się w Injustice 2. Kiedyś czytałem, że ma to być Sub-Zero, ale ten cały Capitan Cold go eliminuje... Fajnie jakby się jakiś Quan Chi albo sam Shao zjawił to by był rozpierdol...

Grodek na Xbox'a One, a nie na PS4 :P

Offline PurpleRain

• Użytkownik
« Odpowiedź #98 dnia: Kwiecień 07, 2017, 10:20:16 am »
czytałem też jakieś plotki o Mr Freeze, ale nie wiem czy są legit. Swoją drogą ciekawiłoby mnie jak w jednej grze rozwiązać bardzo podobne do siebie zdolności, bez kserowania, jak to miało miejsce wielokrotnie w MK, z kumulacją w MK:A 8)

Offline Filx

• Użytkownik
« Odpowiedź #99 dnia: Kwiecień 07, 2017, 04:36:52 pm »
Freeze był na liście, którą wyciekła i mówi się w internetach, że ma być Premier Skinem dla Colda.

Offline Grodek118

• Użytkownik
« Odpowiedź #100 dnia: Kwiecień 07, 2017, 08:06:36 pm »
W sumie pomysł ze skinami zmieniającymi postać nie jest taki zły, co prawda pierwowzór już się pojawił w jedynce, gdy zamiast Hala Jordana mieliśmy Johna Stewarta.

Grodek na Xbox'a One, a nie na PS4 :P

Więcej moich znajomych ma PS4, no i pad wygodniej mi leży w dłoniach.

Offline Kornixon

• Użytkownik
« Odpowiedź #101 dnia: Kwiecień 10, 2017, 07:01:47 pm »

Offline Grodek118

• Użytkownik
« Odpowiedź #102 dnia: Kwiecień 10, 2017, 11:50:16 pm »
Moveset podobny do tego z jedynki, może to i lepiej? Przynajmniej łatwiej będzie ogarnąć combosy :P

Offline Kornixon

• Użytkownik
« Odpowiedź #103 dnia: Kwiecień 11, 2017, 09:28:58 pm »
Pancerze, ubranka i inne duperele ;)

https://youtu.be/V3dNzywg8TU

Offline johnx

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Green Power > Spam Power
    • mortalkombat.pl
« Odpowiedź #104 dnia: Kwiecień 12, 2017, 05:17:44 pm »
Pancerze, ubranka i inne duperele ;)

https://youtu.be/V3dNzywg8TU
Cholera, tak tylko rzuciłem okiem i oby tego czegoś nie było w nowym Mortalu. Przecież to daje im multum możliwości do wrzucenia DLC. Poza tym jeśli takie coś będzie możliwe w trybie Versus to jak oni zamierzają rozgrywać turniejowe walki np. na EVO? :P