Autor Wątek: War Gods  (Przeczytany 2041 razy)

Offline Ninja-Spectre

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 640
    • Zobacz profil
War Gods
« dnia: Marca 30, 2008, 06:56:57 pm »
War gods to pierwsze trójwymiarowe mordobicie firmy Midway. Wyszła jakoś z rok czy więcej przed MK4. W każdym razie gra dosć fajna. Mamy 10 postaci do wyboru + 2 bossów. System sterowania taki jak w mortalu - czyli HP, LP. LK, HK i BL i znane kombinacje jak Uppercut, półobrót, podcięcie itp. Tylko biegania nie było z tego co pamiętam.
Specjale też podobne do tych mortalowych, np. Anubis wypuszcza piramidę, która działa identycznie jak siatka Cyraxa czy robi podobny teleport jak Sektor i Smoke. Moim ulubionym zawodnikiem był Voodoo, potrafił wypuścić Węża, który działał podobnie do linki Scorpiona, z tą różnicą, że Voodoo przyciagał sie do przeciwnika, zamiast przeciwnika do siebie.
Tak jak w Mortalu możemy zrobić Fatality przeciwnikowi. Każda postać po 1 fatality np. Voodoo wyjmuje laleczkę w kształcie naszego przeciwnika po czym ją przecina co powoduje rozcięcie przeciwnika - z brzucha wylatują mu flaki.
Nie wiem na ile platform wyszła ta gra, ja grałem tylko w wersję PC. Grafika jest taka sobie - softwarowa. Można ustawić akcelerowaną, ale to działa chyba tylko z przedpotopowymi sterownikami do starych kart.

Offline Tibo

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 215
  • "Tylko umarli widzieli koniec wojny"
    • Zobacz profil
Odp: War Gods
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 30, 2008, 08:28:57 pm »
Moim zdaniem najgorsza gra Midwaya ; p

Offline Hydro_SMK

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
Odp: War Gods
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 30, 2008, 09:08:55 pm »
A moim zdaniem gra jest dobra . Mace jest najgorsze z Midway xP

Offline _cyBeR_

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 197
  • umk3
    • Zobacz profil
Odp: War Gods
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 01, 2008, 11:46:52 am »
Mam to na N64 , drętwe troche ale może być.  ale itak zbędna jest ta gra  ;)